•  

  pokaż komentarz

  Nie dam rady, a i nie chce płacić za roz^*& monitor.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jahcob: jak to? Nie stac Cie na nowy? Przeciez wygrali wybory... powinno Ci sie zyc lepiej i monitor to z dniowki kupowac.

  •  
   n........5

   +111

   pokaż komentarz

   @iSony:
   @Jahcob:
   Dobrze zarabiający wykopowicze bedą siedzieć w dobrze wyposażonych pokojach przy dobrych monitorach.

  •  

   pokaż komentarz

   @nordland85: tak to przeciez juz jest teraz. Nie wiem o co Ci chodzi. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Jahcob: Jedyne co nasuwa mi się po oglądnięciu tego "gówna"... Tusk Ty $!%$u :/

  •  

   pokaż komentarz

   @nordland85: Nie rozumiem idei tego wykopu. Źle Ci się żyje? Nauczyciele nie zarabiają dużo? Nie wybudowano więcej autostrad niż za wszystkich poprzednich rządów razem wziętych? Piątek, weekend się zaczął, a na głównej spoty wyborczy sprzed 5 lat. Po co? Żeby sobie jakiś Nelson, który ma osiem lat napisał "Tusk Ty $$#%u", PabloX "Donald Ty k%@@o" i Stunek "j@%!ne sk%@@ysyny". Nie wiem, może to ja żyję w matrixie, ale przesadzacie z tą nienawiścią. I nie oceniam ani rządów PO, ani polityków jako dobrych. Cieszy mnie, że udało się przepchnąć wczorajszą reformę. Szkoda, że w Polsce by się nie sprawdziła Margaret Tchatcher albo powrót Balcerowicza.

   @nelson2004: @PabloX: @Stunek: przywołuję, bo wymieniłem wasze ambitne wypowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @parachutes: Kolego usuń konto nie nadajesz się na wykop z takimi tezami...

  •  

   pokaż komentarz

   @parachutes: Nie skomentuję twojej wypowiedzi, bo po prostu na to nie zasługuje.
   (Btw: Thatcher)

  •  
   n........5

   +8

   pokaż komentarz

   @parachutes: Widzę w Twojej wypowiedzi dysonans poznawczy. Pewnie wiesz co to jest ale na wszelki wypadek przypomne:
   Stan nieprzyjemnego napięcia psychicznego, pojawiający się wtedy, gdy dana osoba posiada jednocześnie dwa elementy poznawcze (np. myśli i sądy), które są niezgodne ze sobą. Dysonans może pojawić się także wtedy, gdy zachowania nie są zgodne z postawami. Stan dysonansu wywołuje napięcie motywacyjne i związane z nim zabiegi, mające na celu zredukowanie lub złagodzenie napięcia.
   Na przykład:
   Palę papierosy i dowiaduję się, że wywołują one wiele chorób. W związku z tym np. podważam zasadność twierdzeń o szkodliwości palenia – „Moja babcia ma 90 lat, od 70 lat pije, pali i... żyje”. Dysonans zostaje zredukowany. Odkryto np., że prawie wszyscy niepalący zgadzają się z tym, że palenie jest szkodliwe, a wśród osób palących zgadza się z tym tylko połowa badanych.

   Recepta? Weź nabierz dystansu, wylącz na 5 minut swoje upodobania polityczne i personalne, włącz klip i powiedz szczerze czy nie jest on robieniem z ludzi idiotów. Nawet jesli głosujesz na PO absurd tego klipu powinieneś dostrzec jako wielką demagogie.

  •  

   pokaż komentarz

   @parachutes: No tak lepiej milczeć i przyjmować ewidentną obłudę, kłamstwa i niekompetencje rządu jako coś normalnego. Po co wymagać więcej. Zagłosujmy znowu.

  •  
   M.......9

   -3

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @parachutes: :) Mi tez sie dobrze zyje, ale ja inteligentny gosc jestem. Jak trza sie bylo w zyciu chwile postawic, wziac w garsc i cos zrobic ze soba to wiekszosc piwko pod blokiem za mamusi pieniadze smakowalo najlepiej. A teraz brak wyksztalcenia, albo zaoczne studia z filozofii i narzekanie na zycie.

   Mozecie to zmienic! Zalozcie firmy, wstepujcie do rzadow!

  •  

   pokaż komentarz

   @prusi: Tak, nauczyciele zarabiają dużo. Mój znajomy jest nauczycielem WF-u, sam często powtarza, że nie może narzekać, a do tego ma całą masę przywilejów, długich wakacji itd.
   @Geomemnon: Oczywiście, że Thatcher, dzięki za korektę :)
   @nordland85: Nie wydaje mi się, bym cierpiał na dysonans poznawczy. Nie mam upodobań politycznych, ani personalnych, które by wpływały silnie na mój obiektywizm. Obserwuję świat, obserwuję ludzi, otoczenie. Miałem styczność z GDDKiA, wiem jak tam pracują, pisałem pracę inżynierską o infrastrukturze drogowej, jak pisałem - mam znajomego nauczyciela. Oczywiście, że klip jest typową papką polityczną, która działa jak reklama. Jak działa reklama? Ukrywa wady i ukazuje zalety danego podmiotu. Jeśli ten podmiot nie ma zalet, to kreuje (czyli ściemnia) jego zalety :) Ja się odniosłem do poziomu nienawiści ludzi, którzy komentują i do ogólnego stanu państwa. Nie głosowałem ostatnio na PO (w przedostatnich wyborach - owszem), dostrzegam demagogię. Ale nie cierpię takiego demonizowania, że wszystko się sypie, wszystkim się żyje źle, ludzie nie mają pieniędzy, wszystko jest w opłakanym stanie. Nie podoba mi się zadłużenie kraju, ale jest szansa na zatrzymanie tego trendu (gdy PKB będzie dynamiczniej wzrastać wartość nominalna zadłużenia będzie spadać, mimo że licznik będzie bił w górę), nie podoba mi system emerytalny. Nie podoba mi się bierność rządu, brak odważnych reform (nie licząc wczorajszej). Nie podoba mi się działanie służby zdrowia. Nie podoba mi się tempo pracy sądów. Nie podoba mi się wiele rzeczy. Ale nie czuję, że już tylko pora uciekać lub umierać. Przeczytaj komentarz @Kypy: każdy jest kowalem swojego losu. Jedni wolą się wziąć za siebie, drudzy wolą tłumaczyć swoją nieporadność "Tuskiem !@$@em", "Donaldem k%#$ą" i "j#%!nymi sk%#$ysynami". Słabe to jest. Rozumiesz już czemu nie cierpię na dysonans poznawczy? Nie jestem klakierem żadnej z partii. Oczywiście szanuję to, że komuś się żyje w Polsce bardzo źle i ma prawo to manifestować i wyrażać swoje niezadowolenie, ale zachowajmy pewien poziom i obiektywizm.

  •  

   pokaż komentarz

   @parachutes: Gościu, powiem tyle: jadą Cię a mądrze prawisz. PO to są jednak ludzie do których można nie mieć zbyt wiele szacunku.

   Z drugiej strony trzeba przyznać jedno: zarówno PiS jak i PO przyczyniły się bardzo do rozwoju Polski w ostatnich latach. Za PiS bardzo spadły wskaźniki korupcji.... chwała im za to.

   Jedyne co można zarzucić PO to fakt ,że nie obniżyli podatków a wręcz przeciwnie.
   Że biurokracja dalej się rozrasta (chociaż podobno mają obciąć niektórym urzędom budżety na koniec roku o 1/3 żeby wywalili tych co mają przerost zatrudnienia)

   Nie jest tak źle jak by się mogło wydawać.

   Pozdrawiam

  •  
   S....k

   +5

   pokaż komentarz

   @parachutes: Nie obchodzą mnie twoje przemyślenia. Napisałem "j%!@ne sk!$#ysyny", bo dokładnie te słowa mimowolnie wypowiedziałem oglądając ten filmik. Bo patrzę na tych j%!@nych sk!$#ysynów, którzy bez żadnego nawet wstydu kłamią, robią nas w @#@@a, a my jeszcze im za to płacimy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Maxiu2919: Czytelnik wikipedii, ja to znam stamtąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @parachutes: to żeś doj@#$ł: nauczyciel WF-u - bo oczywiście każdy nauczyciel jest wuefistą i jego praca polega na tym by powiedzieć dzieciaczkom by troszkę pobiegały, a potem w gałę i do szatni. Zresztą co do za argument: "mam JEDNEGO znajomego i on mi powiedział" - super.

  •  
   n.......r

   +1

   pokaż komentarz

   @parachutes: przestań manipulować. Wylałeś wiadro lukru na ewidentne gxówno i pisanie kolejnych sążnistych postów tego nie zamaskuje. Thatcher? CO!? Jakie ziele palisz, człowieku? Wytłumacz mi proszę jaką to reformę rząd sformułował ostatnio, bo nie mam w zwyczaju tracić czasu na śledzenie tej szajki złodziei, których zapewne miałeś na myśli pisząc o "rządach", ale byłbym bardzo zaskoczony, gdyby okazało się, że owa szajka pospolitych złodziejaszków, oportunistów i kombinatorów była w stanie sformułować cokolwiek zasługującego na tak poważne określenie.

  •  

   pokaż komentarz

   Wytłumacz mi proszę jaką to reformę rząd sformułował ostatnio, bo nie mam w zwyczaju tracić czasy na śledzenie tej szajki złodziei
   @nervosaur: Reforma emerytalna.

  •  
   n.......r

   +1

   pokaż komentarz

   @parachutes: przesunięcie wieku emerytalnego nazywasz reformą? Banda krętaczy przy władzy za pomocą taniego chwytu polegającego na oszustwie poprzez niedotrzymanie zobowiązań ucieka przed reformą, a ty to nazywasz reformą. Gratuluje jakości i mocy palonego zioła.

  •  

   pokaż komentarz

   @nervosaur: Poczytaj czemu ta reforma to dobry krok. Jesteś w stanie wyłączyć emocje i przeanalizować to na chłodno?
   PS. Też powinieneś czasem zapalić :)

 •  
  a........e

  +61

  pokaż komentarz

  Nie dałem rady :(
  Pozdrawiam z UK.

 •  

  pokaż komentarz

  Powiem szczerze, że PiS mógłby wykorzystać ten sam spot przy następnych wyborach tylko byłoby więcej mlaskania zamiast seplenienia

 •  

  pokaż komentarz

  Proszę o przeczytanie w całości.

  Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca. Tusk to kłamca.

  Tusk to?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie masz serca :(.
  Jest piątek ... a Ty już chcesz mi popsuć tym filmikiem "łikend". Ehh ;|