•  

  pokaż komentarz

  Zamiast kamienic będą mieli kanały, ciekawe czy film "W Ciemności" ich tak zainspirował?:>

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Cóż za zabawny komentarz. Widzę, że w gimnazjum ostatnio jest moda na obnoszenie się ze swoim antysemityzmem i nabijanie z holocaustu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Gdzie tu widzisz antysemityzm? Skoro rzeczywiste fakty w tym zawarłem, w takim razie z nazistów też nie można żartować? A co do holocaustu, to weź sobie daj spokój dzieciaku z liceum. Sami Żydzi z Palestyny mówili na ocalałych "mydło", a ten temat stał się modny dopiero w latach 60-tych. Zachowujesz się jak stereotypowy wykształciuch z dużego miasta, który gówno wie, a z wieści o świecie czerpie z TV....

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Dokładnie to miałem na myśli zaślepiony prostaczku. Jak ktoś pod neutralnym artykule o przejęciu w wykonaniu Izraelskiej firmy pisze w jednym zdaniu o swoich wyimaginowanych fobiach i nabija się z holocaustu to jest po prostu chodzącą definicją antysemityzmu. Co ma do rzeczy, że Żydzi z Palestyny odnosili się lekceważąco?? Umniejsza to skalę tragedii wywołanej przez takich zwyrodnialców jak ty? Leć lepiej smarować swastyki zamiast robić smród na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori:
   Oho, jeszcze nie dawno kreowałeś się na tego mądrego, w porównaniu do ciemnej katolskiej masy,a sam popełniasz błędy językowe, typowe dla uczniów gimbazy. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RT_NR: Szkoda, że sam wypominając mi błędy językowe walisz byki. Trzy błędy w jednym zdaniu? I śmiesz wytykać błędy innym? No ale cóż, typowa dla katola sprawa z belką i drzazgą.

   A tak na marginesie, kiedy chwaliłem się, że świetnie znam zasady ortografii?

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori:

   Szkoda, że sam wypominając mi błędy językowe walisz byki. Trzy błędy w jednym zdaniu? I śmiesz wytykać błędy innym? No ale cóż, typowa dla katola sprawa z belką i drzazgą.

   Moje błędy interpunkcyjne, przy twoich są naprawdę słabiutkie.

   A tak na marginesie, kiedy chwaliłem się, że świetnie znam zasady ortografii?

   Robiłeś z siebie alfę i omegę intelektualną. Pozwolę ci żyć w tej iluzji, bo przyjemnie czyta się komentarze takiego przegrańca i hejtera jak ty. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Ale jesteś idiotą, obecny nacjonalizm żydowski niemal niczym nie różni się od nazizmu. Idź lepiej maturę popraw. Jedziesz po katolach niby, antysemitach (o którym o dziwo nie jestem, neguję tylko obecną postawę żydów, która jest naprawdę hańbiąca nas wszystkich). To ja też Ci pojadę, leć kupić nową GW! :>
   Kurde ciemniak i wykopowy gestapowiec.

  •  

   pokaż komentarz

   @RT_NR: Nie wiem czemu z tym gówniarzem się w takie sprzeczki bawisz, przecież to jest typowy gestapowiec, nie tylko językowy. Szczekacz na zawołanie łączący najgorsze cechy nazistów, katoli i antysemitów. Z którymi niby walczy ;>

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Dokładnie tak jak polski nacjonalizm w twoim wykonaniu. Powinno się wam wszystkim rozdać siekiery i napuścić na siebie, byłby spokój. Człowiek wylewający pod neutralnym artykułem nienawiść do Żydów jest antysemitą. Możesz sobie wmawiać, że to reakcja na jakiś marginalny Żydowski nacjonalizm. Tylko jak do tego ma się nabijanie z ofiar holocaustu? Z tego jak zginął Kolbe też pewnie zaśmiewasz się do rozpuku - w końcu u nas faszyzujących nacjonalistów nie brakuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Gdzie Ty masz ten dowód poza tym jednym postem, że jestem antysemitą i faszystą? No cóż ten żydowski marginalizm, ma swoje państwo, pieniądze i broń z USA oraz z Niemiec (okręty podwodne, finansowane przez wymienione wcześniej państwo), do tego samo ma bron nuklearną poza jakąkolwiek kontrolą, nienawidzą ich wszystkie kraje muzułmańskie i arabskie w regionie (dziwne, nieprawdaż?), do tego zamykające Palestyńczyków w dosłownych gettach. Handlują bronią z kim popadnie, nawet sprzedali Chińczykom samolot z dostępem do zachodniej elektroniki, ale o tym cisza.
   No jak Ty nazywasz to skojarzenie z Żydami i kanałami od razu antysemityzmem, to o Hitlerze czy nazistach również nie mogę mieć mieć żadnych skojarzeń, gdyż będę antynazistą, z komunizmem również, gdyż będę antykomunistą.
   Co do ojca Kolbe, to on się w chowanki w kanałach nie bawił, tak samo jak zabawy w kapo czy szmalcownika, a to długi temat. Na skalę przemysłową mordowano Polaków, Ukraińców (ZSRR przed 1939), robiono pogromy Kurdów (Irak), wymordowano miliony Ormian (pierwsza wojna światowa), ludobójstwo w Rwandzie.
   No, ale przychrzanić się do Żydów pod żadnym pozorem nie można, mimo, że to jest najbardziej zakłamany kraj i naród świata. Sami się tego holocaustu wstydzili, aż nie zaczęli z tego czerpać pieniędzy i to nie dla tych ocalałych, tylko ich ziomków, którzy nawet tego cierpienia nie doznali, siedzieli sobie w Stanach lub Palestynie. A teraz są wielkim poszkodowanym narodem, ocalali to dla nich hańba i jasie do bicia byli, ale co tam. Grunt to słuchać pierdół wszystkich znawców holocaustu, praw kolorowych i tych speców od dyskryminacji kobiet, liberalnej gospodarki z masowym dodrukiem pieniądza a również specjalistów od ocieplenia klimatu.
   Czyja wiem czy oni wszyscy to są rzeczywiście marginesem, moralnym, naukowym, zdrowego rozsądku oraz logiki tak. A ich zwolenników to już nie.
   I tak krytykuję Izrael, więc jestem antysemitą, skrytykować Jarosława K. również nie mogę, bo jestem wtedy peowcem. Człowieku świat czarno biały to jest w dziełach Tolkiena, prawdziwy świat wygląda inaczej.
   A z tą siekierą to ja bym ją odłożył i sobie poszedł machając dla tych wszystkich durniów ręką.
   PS. Ofiary holocaustu tego nie przeżyły i nie mogły siedzieć w kanałach, więc ja się z nich nie nabijam to raz, ocalali byli ofiarą prześladowań Niemców. Do tego to nie były ofiary obozów koncentracyjnych, bo te osoby również przeżyły w części przynajmniej, ponieważ zachowały się informacje stamtąd. Z obozów zagłady natomiast źródeł od "ocalałych" nie ma wcale. Obozy koncentracyjne wymyślili Brytyjczycy podczas wojen burskich, nawet Sikorski zrobił taki jeden dla wszystkich polskich oficerów z którymi miał porachunki prywatne i nie tylko. I w tych dosłownie polskich obozach nikt nie zginął. Więc radzę Ci zapoznaj się z historią, tematyką o której tutaj poruszamy sprawę, bo naprawdę masz braki i myślisz stereotypowo dosłownie w wyprany sposób, czyli taki jaki chcą, abyś myślał. A kto tak chce? Mieszkańcy Izraela czerpiący dalej korzyści z holocaustu, niektórzy tylko robią to dla przyzwoitości i naprawdę, aby pamięć o tym zachować Do tego wszelkiej maści "wykształceni", którzy odnoszą z tego jakąś korzyść lub naprawdę są porąbani (w przypadkach wymienionych wyżej poza głównym wątkiem).
   A na samo zakończenie jeśli uda Ci się przez to przebrnąć to naprawdę ten świat ulega degeneracji i chyba zagłada się zbliża.