•  

  pokaż komentarz

  Dobrze powiedziane, spotkać się z tym można bardzo często. Na niektórych aukcjach sprzedający piszą: "cena przesyłki wraz z pakowaniem = xx zł". Zresztą bardzo łatwo zauważyć podczas przeglądania takich samych przedmiotów na kilku aukcjach, że ceny przesyłki często się różnią. To nie uczciwe, wabi się klienta niższą ceną przedmiotu o kilka złotych a tak naprawdę te kilka zł jest doliczone w kosztach przesyłki.

  •  

   pokaż komentarz

   Niby tak, ale gdy mam kupić coś, na co moim zdaniem wydam dużo pieniędzy, to zawsze czytam wszystkie szczegóły, które sprzedający podaje. Obawiam się, że jeśli zaczęłaby się wielka nagonka na "naciągaczy", to poskutkuje to pogorszeniem jakości pakowania przedmiotów co w duecie z bardzo często wybieraną Pocztą Polską może być katastrofalne w skutkach.

 •  

  pokaż komentarz

  Heh... ile to razy widzialem na allegro plytki z linuxem (kilka sztuk) po 3zl kazda, wysylane w "bezpiecznej paczce" za 20zl :) Kolega zamowil, a do domu przyszedl... LIST w kopercie z bombelkami i koszt przesylki 6.50zl :) Teraz juz przynajmniej wiem, ze taka koperta kosztuje 13.50zl - hehehe... niezle ludzie sie na tym oszustwie bogacą, ale ja już to uznaje za normę.