•  
  O........w

  +52

  pokaż komentarz

  kwiaty złożyli działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości. Przynieśli transparenty z napisami: "Żądamy prawdy„ i ”Panie prezydencie Putin, najgorsza prawda o Katyniu i Smoleńsku może nas pogodzić. Kłamstwo - nigdy".
  Racja, tylko czy sympatycy PiSu na pewno chcą znać prawdę?

  •  

   pokaż komentarz

   @OnlyShadow: Oni mają tak spaprane mózgi, że uwierzą we wszystko co powie Jarek z Macierewiczem, więc my się nigdy o tym prawdy nie dowiemy dopóki oni będą ciągnąć za sznurki:>

  •  
   O........w

   +21

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Mnie po prostu to zadziwia. Gadam z ludźmi wokół - dużo wierzy, że Smoleńsk to był zamach. Ale ŻADNA osoba nie potrafiła przytoczyć chociażby JEDNEGO argumentu, potwierdzającego tą tezę. Po prostu wiedzą i już. $!$@ że argumentów obalających tą tezę była masa.

   Jeśli Kaczyński i PiS dojdą do władzy to w sprawie smoleńska nie zrobią nic więcej niż PO. Podejrzewałbym, że zrobią wręcz dużo mniej.
   Z jednej strony PO, które ma wyj##!ne na całą sprawę - z drugiej PiS, który ma wyj##!ne na prawdę, bo oni już mają swoją wersję.

  •  

   pokaż komentarz

   @OnlyShadow: Oni chcą tylko władzy, a co potem zrobią? Będą chcieli kupić służby i wywiad (już próbowali), dostaniemy nowe formacje mundurowe. Wiek emerytalny będzie bez zmian, kto zaprotestuje dostanie przywileje, przykręcą korbę z podatkami na tych co normalnie muszą robić, a jak wyjadą za granicę, gdyż tam będzie im lepiej to ich zjadą, że "się nie nadają do pracy".
   A to jest niestety normalne wśród zwolenników tej partii, tak samo jak Lech był wielki i Wawel mu się należy, a jedyny sukces jaki wymienili to muzeum powstania warszawskiego, a reszta, bo "chciał".
   Niestety jak weźmiesz ich "pod włos" jakimikolwiek sensownymi argumentami to jesteś z PO i tyle, no cóż totalnie jałowa dyskusja. Jednak w większości popierają ich starzy ludzie o mentalności ukształtowanej u nas za komuny, między innymi w wymienionym przeze mnie stalinizmie. Więc i tak oni wiedzą lepiej, gdyż tak ich wyedukowano niestety, a robić się również nie chce, bo państwo im "da", dlatego ta partia "demokratyczna" nie jest.

  •  
   O........w

   +13

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak:
   Ja to wszystko wiem i zgadzam się w stu procentach.
   Dodam jeszcze, że to między innymi przez PiS w Polsce rządzi PO. Ludzie głosują na PO tylko dlatego, że nie chcą, a czasem wręcz boją się, rządów PiSu. Ja się nie zgadzam z takim podejściem ale przyznam, że nie dziwi mnie to. Tym bardziej, że to PiS i jego zwolennicy są zwyczajnie agresywni, cały czas obrażają drugą stronę. Takimi gestami tylko zwiększają poparcie znienawidzonego PO.

   Inna sprawa, że wyborcy PO często stosują podobną logikę, ale to już temat na oddzielną rozmowę.

   Ja osobiście boje się tej partii jeszcze bardziej niż PO. Bo poglądy gospodarcze (najważniejsze moim zdaniem) są dokładnie tak samo $#@!owe, a poglądy na religię i życie społeczne są skrajnie antyliberalne i zamordystyczne. Do zapędy nacjonalistyczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @OnlyShadow: Radykałowie w PO są również, jednak ich siłą napędową i tak jest PiS w sposób taki jak sam to wymieniłeś. Po ostatnich wyborach jak Palikot zaczął szopę po swojemu odwalać to naprawdę nie ma wyboru w tym naszym "politycznym bagnie". Więc naprawdę namawiam na głosowanie na kogokolwiek spoza tego układu sejmowego co jest teraz, a on nie ogranicza się tylko do PO i PiS...

  •  
   O........w

   +5

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Oczywiście, ja również namawiam. Można naprawdę być zwolennikiem różnych opcji politycznych, ale trzeba być ślepcem by uważać, że PO lub PiS przyniosą Polsce coś dobrego.

  •  

   pokaż komentarz

   więc my się nigdy o tym prawdy nie dowiemy dopóki oni będą ciągnąć za sznurki:>

   @Kaczypawlak: Mógłbyś wyjaśnić dlaczego skoro ani "Jarek" ani Macierewicz nie są w rządzie? Za jakie oni sznurki ciągną, że mamy się nigdy prawdy nie dowiedzieć?

  •  

   pokaż komentarz

   Mnie po prostu to zadziwia. Gadam z ludźmi wokół - dużo wierzy, że Smoleńsk to był zamach. Ale ŻADNA osoba nie potrafiła przytoczyć chociażby JEDNEGO argumentu, potwierdzającego tą tezę. Po prostu wiedzą i już. %@#% że argumentów obalających tą tezę była masa.

   @OnlyShadow: A jesteś w stanie przytoczyć chociaż JEDEN argument na to, że to był wypadek? Dlaczego do tej pory, ponad 2 lata nie został zbadany wrak? Dlaczego wrak nie jest w Polsce? Dlaczego wrak był niszczony bezpośrednio po katastrofie? Poproszę całą masę argumentów obalających tą tezę.

  •  
   m.....c

   -5

   pokaż komentarz

   Ja osobiście boje się tej partii jeszcze bardziej niż PO. Bo poglądy gospodarcze (najważniejsze moim zdaniem) są dokładnie tak samo $#$%owe, a poglądy na religię i życie społeczne są skrajnie antyliberalne i zamordystyczne. Do zapędy nacjonalistyczne.

   @OnlyShadow: kwintesencja sytuacji politycznej w naszym kraju. Tak właśnie jest.

  •  
   z................r via Android

   -5

   pokaż komentarz

   @OnlyShadow:
   @Kaczypawlak: Dobrze się uśmiałem czytając te wasze analizy chłopaki. same konkrety - jak w raporcie Millera.

  •  

   pokaż komentarz

   @zimnywschodniwiatr: Cóż to było maksymalne uogólnienie naszej ogólnonarodowej patologii.

  •  

   pokaż komentarz

   @JokerBonifacy: Zobacz na ich "wyborców" w większości ślepo oddana i wierna do końca gwardia, która wierzy im we wszystko. Dopóki mają czym ich karmić światopoglądowo, ciągle wycierają sobie gębę "patriotyzmem", do tego jeszcze wykorzystując syndrom ofiary i naturalną wrogość większości rodaków do Rosjan (obie to przypadłości historyczne). Chcą się dorwać do władzy, aby w naszym "imieniu" rządzić, czyli odwalać trzodę po swojemu, aby udupić przyszłość tego kraju.
   A za jakie sznurki ciągną? A nie mają dostępu do mediów? Gazeta Polska, TV Trwam, Radio Maryja, wojny pałacowe w TVP, ale to tylko mamy nienawidzić TVN, bo jest za PO:>

  •  
   z................r

   -8

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Autodemaskacja jak się patrzy. Klasyk.

  •  

   pokaż komentarz

   @zimnywschodniwiatr: A w innych krajach wszystko się rozp@%@$$@a w imię "miłości do Ojczyzny" czy tylko u nas? Powiedz mi, gdzie nie miałem racji. Ale oczywiście się zbłaźniłem totalnie,walę farmazony od rzeczy a te plusy sobie sam dodałem z własnych wielu kont. Grunt to się przychrzanić od tak, bo "wiesz lepiej". Zobacz, że to jest jedno chyba z niewielu jeszcze "dyskusji" na wykopie, która nie zamknęła się w wojnie między PiS-em a PO, a uczestniczy powyzywali się od narządów rozrodczych i całej reszty.

  •  

   pokaż komentarz

   @OnlyShadow: To PiS jako partia socjalna obniżył podatki, Kaczyński gada często głupoty, ale o tym, że w POlsce funkcjonuje układ i że Bolek to Bolek mówi prawdę. Zamach w Smoleńsku, przekazanie śledztwa rosjanom , zacieranie śladów umyślne bądź nieumyślne , to wszystko była woda na młyn PiS-u. Zastanawiam się czy Kaczyński wierzy w te głupoty co mówi, czy chce dzięki pozbawić Tuska władzy. Z PiS-u lubię Wiplera, z PO Gowina, ale głosuje na KNP, bo nie widzę innej alternatywy.

  •  

   pokaż komentarz

   @mamutatumam: Obniżył podatki nie tnąc wydatków. Seems legit :) Do tego zawsze jest za zwiększaniem deficytu. Prawica jak się patrzy.

  •  
   z................r

   -3

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: To, czy wiem lepiej to sprawa drugorzędna. A coś podpowiada mi, że spędziłem nad tym o niebo więcej czasu niż Ty. Mylę się?
   Ale nie o to chodzi, tylko o to co a w zasadzie jak piszesz. Kto ma spaprane mózgi i czym? Przecież cokolwiek czytasz temat "wypadku" pochodzi z mainstreamowych mediów. Jak więc możesz wypowiadać się pobierając informacje z jednego źródła? Jak możesz uogólniać, że KAŻDY posiadający logiczną umiejętność łączenia faktów to zwolennik Kaczyńskiego i Macierewicza?
   Zastanawiające dla mnie jest to, że wszystko sprowadzasz do tematu PIS. Uwidacznia to jak bardzo sugerujesz się i chłoniesz informacje z mediów. Wrzuć na luz i popatrz na fakty.
   Ps. Spoko jeśli te plusy sprawiają Ci tyle radości.

  •  

   pokaż komentarz

   @zimnywschodniwiatr: Tu nie chodzi o to, a o doświadczenie z tymi ludźmi to mam z rozmów ze zwolennikami tej partii (również na wykopie), jak mi nie wierzysz to przewiń z X rozmów to wtedy się możesz przekonać., również innych partii. Opinii na ich temat z różnych źródeł, do tego mam różne źródła informacji z jednego dowiedziałem się ostatnio, że Macierewicz został ojcem chrzestnym dziecka redaktora Gazety Polskiej. Więc te moje uogólnienia przenoszą się na większość elektoratu tej partii, do tego to oni dominują w sondażach u ludzi starszych o innej mentalności od nas, bo żyli w innym systemie. Poczytaj sobie dla przykładu o karierze Stalina czy dojściu nazistów do władzy w Niemczech, a potem prześledź karierę tej partii w dojściu do władzy.
   A czemu głównie skupiam się na niej? Jest właśnie ucieleśnieniem naszej patologii w polityce, drą koty z Rosjanami, a włażą w dupę USA. Mieli oczyścić wywiad, to prawie cały chcieli kupić. Mieli okres świetnej prosperity gospodarczej, a tylko CBA powołali. Do tego te ich zakłamanie, w walce o historię itd, jakoś żaden esbek czy ubek za swe czyny jeszcze nie beknął. Jak chcesz szczegółów to mogę Ci je podać, a jak chcesz o innych partiach to wyraź zamówienie to przedstawię Ci dowody. Na PiS najłatwiej znaleźć cokolwiek, gdyż nawet nie potrafią swoich przekrętów tuszować Innym wychodzi to lepiej;d

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo ładny gest z ich strony.

 •  

  pokaż komentarz

  Chwalcie ich chwalcie bo we wtorek jak nas rozwalą zostanie tylko hejt ;p

 •  

  pokaż komentarz

  Dyskusja się kręci a autor znaleziska dostał bana.

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo pozytywne zachowanie - piłkarze i działacze pokazali, że przyjechali grać, a nie wykłócać się i walczyć.