•  

  pokaż komentarz

  Kurcze. Ron Paul jest pewnie nerwowym człowiekiem. Pewnie też ma problemy w rodzinie ;(

 •  
  Z............................y

  -1

  pokaż komentarz

  Zakop za źródło. Ron Paul to mądry człowiek, ale przez takie działania ludzie, którzy go nie znają, będą go kojarzyć z kalendarzem Majów i reptilianami. A ci, którzy go znają, i tak wiedzą, że ma rację. Szanujmy się. Reptilianom mówię NIE.

 •  

  pokaż komentarz

  "Propagandyści zachodni" :-). Brakuje mi jeszcze, kolego, "rewanżystów z Waszyngtonu", "zaplutych karłów reakcji" tudzież "imperialistów z Monachium". Piszecie, kolego, z reakcji Mołodogo Komsomolca?

  Przeciw tow. Assadowi Juniorowi, dziedzicznemu władcy Syrii, jesteśmy nie tylko my w EU i NATO, łącznie z Turcją, ale również "propagandyści" emiraccy, saudyjscy, z pozostałych państw Ligi Arabskiej, i 90% ONZtu, od Unii Afrykańskiej i Kanady przez Finlandię po Australię i RPA. Nota bene ONZtu, który nie dawno opublikował informacje o stosowaniu przez tow. Assada Juniora dzieci jako żywych tarcz czy mordowaniu personelu szpitali. Ach, o egzekucjach dzieci czy cywili też sporo piszą w/w "propagandyści zachodni".
  Pozostaje Wam nadzieja, że dzięki poparciu niezależnych, pozbawionych "propagandystów zachodnich" mediów z KGB-stanu, Iranu oraz KRLD tow. Assad Junior pobjedzi, przy poparciu niezależnych mediów oraz demokratycznych rządów w/w państw. Ja przepowiadam mu podobne zwycięstwo jak w przypadku pobjedy tow. Slobodana, tow. Saddama oraz tow. Muamara. Szkoda tylko że, dzięki poparciu KGBistów sprzedających mu kałachy i tanki, zdąży wymordować jeszcze parę tysięcy cywilów zanim nie zostanie rozszarpany przez Syryjczyków. Spasibo.

  •  
   Z............................y

   0

   pokaż komentarz

   @acarotis:

   Nota bene ONZtu, który nie dawno opublikował informacje o stosowaniu przez tow. Assada Juniora dzieci jako żywych tarcz czy mordowaniu personelu szpitali. Ach, o egzekucjach dzieci czy cywili też sporo piszą w/w "propagandyści zachodni".
   Taa... A USA zrobi wojnę, bo Amerykanom najbardziej tych dzieci żal.

   Pozostaje Wam nadzieja, że dzięki poparciu niezależnych, pozbawionych "propagandystów zachodnich" mediów z KGB-stanu, Iranu oraz KRLD tow. Assad Junior pobjedzi, przy poparciu niezależnych mediów oraz demokratycznych rządów w/w państw. Ja przepowiadam mu podobne zwycięstwo jak w przypadku pobjedy tow. Slobodana, tow. Saddama oraz tow. Muamara

   Tow. Muamar zrobił więcej dla swojego durnego narodu niż wszyscy politycy USA czy innego państwa Zachodu ostatnich 50 lat. I tak mu za to odpłacili.

  •  
   p......l

   0

   pokaż komentarz

   @acarotis: a skąd wiesz kto morduje żeby w tv pokazać? byłeś, widziałeś?