...
 •  

  pokaż komentarz

  A jaka promocja: dzisiaj uzdrowienie dla całej rodziny! I dodatkowy ładunek energetyczny światła siły anielskiej! Już wykręcam numer.

 •  

  pokaż komentarz

  nie rozumiecie, zrozumiecie jak przestaniecie krzyżować nogi.

 •  

  pokaż komentarz

  Ten człowiek powinien się zabić. Jak najszybciej.
  Jestem tylko ciekawy jakież to traumatyczne zdarzenie z jego dzieciństwa spowodowało taką degenerację.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rayearth: on tylko zarabia na glupocie. Wiecej winy lezy po stronie idiotow wierzacych w ten absurd. Najzabawniejsze jest i tak to, ze ci ktorzy smieja sie najglosniej z takich programow w niedziele ida grzecznie do kosciola spozywac cialo swojego zmartwychwstalego 2000 lat temu ciesli;/

  •  

   pokaż komentarz

   @lobkowitz: gdybyś umierającemu na raka powiedział, że gówno go wyleczy, to by zjadł całe wiadro. głupota, głupotą, zarabianie na naiwności innych jest po prostu nieetyczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rayearth:

   On po prostu robi biznes, to jego praca i jak widać dobrze na tym zarabia.
   To, że inni wierzą w takie uzdrowienia to inna sprawa, jeśli komuś leki nie pomagają to zadzwoni, może placebo pomoże.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: Ale jest faktem. I to bardzo powszechnym...

  •  

   pokaż komentarz

   Najzabawniejsze jest i tak to, ze ci ktorzy smieja sie najglosniej z takich programow w niedziele ida grzecznie do kosciola spozywac cialo swojego zmartwychwstalego 2000 lat temu ciesli;/

   @lobkowitz: Co najlepsze w Polsce ci, którzy się z tego nie śmieją i w to wierzą też zazwyczaj są katolikami, przykładem może być słynny czakram na Wawelu. Zresztą sam tego doświadczyłem, kiedy zobaczyłem kiedyś moją ciotkę, głęboką katoliczkę, która machała rękami "energetyzując" butelkę wody w czasie jakiegoś programu w TV, gdzie prezenter rzekomo przez odbiornik przekazywał jakąś moc ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @luksus2: właśnie - w to wierzą, a "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" to jakoś im bokiem mimo uszu przechodzi...

  •  

   pokaż komentarz

   @luksus2: hah pamiętam to, moja babcia co program butelka wody i jazda:)
   @krpablo: hipokryzja to się nazywa

  •  

   pokaż komentarz

   @Ishvarta: ano tak - bo co powie sąsiadka jak mnie w kościele nie zobaczy... :)

  •  

   pokaż komentarz

   @luksus2: A to nie był czasem Zbigniew Nowak? Jak byłem młodszy to to czasem rodzina oglądała >> http://www.youtube.com/watch?v=3ePLx6Pu2-8

  •  

   pokaż komentarz

   A to nie był czasem Zbigniew Nowak?

   @Szczur90: Tak, to on. Miał takie charakterystyczne dłonie. Może właśnie w proporcjach tych dłoni było coś hipnotycznego...

  •  

   pokaż komentarz

   @pink_avenger: co ciekawe, z tego co sobie teraz przypominam za dzieciaka patrząc jak rodzina ogląda ten program traktowałam tego gościa w TV jak jakiegoś chrześcijańskiego świętego. Nie widziałam żadnej różnicy między tym co mi opowiadali o bogu a kolesiem w TV energetyzującym wodę. W sumie moja babcia miała wodę z jakiegoś świętego źródła i traktowała ją jak jakąś świętą relikwię, a wodę po naenergetyzowaniu piła z takim samym namaszczeniem. Śmieszy mnie to teraz po latach, ale wtedy to było coś naturalnego dla kilkulatka.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: zgadzam sie, ze to nieetyczne. Ale uwazam, ze problem lezy nie po stronie oszustow, a spoleczenstwa, ktore w XXI wieku pozwala robic z siebie idiotow. Bo kiedy skonczy sie kult absurdu i myslenia zyczeniowego, tacy panowie straca prace w mgnieniu oka. A jesli tylko potepisz skrajnie glupie przypadki, to ludzie dzwoniacy do takich programow po prostu przesiada sie na inny zabobon. Moga wybierac sposrod tysiecy religii. I nie dajmy sobie wmowic, ze jest roznica pomiedzy tym czlowiekiem, a chrzescijanstwem, buddyzmem, islamem itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Szczur90: Z Podkowy Leśnej, dla jasności :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ishvarta: U mnie to samo było, seans przed TV i butelka/miska wody.. co więcej babcia z gatunku o. Rydzyk i codziennie w kościele..

  •  

   pokaż komentarz

   @lobkowitz: Cieśla to był jego ojczym, Jezus raczej był hipisem hipsterem jak na swoje czasy... Nawet powiedziałbym, że był EMO - w końcu dążył do śmierci, wierzył, że był wyjątkowy i występował przeciwko ogólnym prawom i porządkowi - miał swój świat...

 •  

  pokaż komentarz

  To wcale takie głupie nie jest - zrobię program, w którym będę przekazywał w ten sposób wiedzę na egzaminy. Ciekawe czy da się z tego wyżyć?

 •  

  pokaż komentarz

  XXI wiek...
  Jak ci ludzie mogą samodzielnie oddychać...?

  •  

   pokaż komentarz

   @EmmetBrown: umieją nawet karty do głosowania wypełniać

   hehe

  •  

   pokaż komentarz

   @Tedohadoer: to nie jest śmieszne, to jest tragiczne...

  •  

   pokaż komentarz

   @Tedohadoer:
   @EmmetBrown:
   Rozwiązanie problemu: karty do głosowania z zadaniem matematycznym gdzie trzeba podliczyć średnią arytmetyczną z trzech losowo wybranych liczb z zakresu od 100 do 999 (na każdej karcie inne żeby nie ściągali). Głosy z niepoprawnym wynikiem uznawane z automatu za nieważne. Zadanie poziom podstawówki, a przypominam jest prawny obowiązek szkolny, więc nie ma argumentu o wykluczeniu częsci elektoratu. Do tego poprawka procedur wyborczych gdzie penalizujemy jakąkolwiek pomoc przy wypełnianiu karty do głosowania np. odebraniem czynnego prawa wyborczego na 10 lat dla wszystkich osób uczestniczących w procederze (zarówno uzyskujący pomoc jak i "pomocnicy") i po problemie.
   Weryfikację wyników też można usprawnić - wyniki dostarczane do komisji wyborczych dopiero po godzinie zamknięcia lokalu wyborczego w postaci listy: numer karty - wynik. Trochę więcej pracy dla komisji wyborczych ale i tak mają nieźle płacone więc nie widzę problemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: No nie wiem czy komisje mają nieźle płacone. Ostatnio co prawda była podwyżka, ale i tak się z tym nie zgodzę.
   O ile jeszcze jest komisja z małym okręgu, to ok, ale jeśli jest duży okręg, to stawka godzinowa (po zliczeniu czasu potrzebnego na przygotowanie lokalu, przebywanie w lokalu, liczenie głosów, wypełnianie protokołów) wychodzi koło 6 zł, więc nie wiem czy to taka dobra płaca.

  •  

   pokaż komentarz

   @poop: Na razie do tej pracy nikt nie zmusza więc nie widzę problemu. A dwa - pieniądze za udział w pracach komisji to nie wynagrodzenie per se a jedynie rekompensata, podobnie jak z dietą poselską. Oczywiście jest ogromna dysproporcja w porównaniu z uposażeniem posła, ale to ostatnie też bym zlikwidował a przynajmniej obniżył do uczciwego poziomu symbolicznej rekompensaty :)

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: Obawiam się że Toja poniekąd dobra propozycja, skutkowałaby dyskryminacją ludzi głupich..

   Jak wiemy demokracja to władza ludu a nie władza mądrych...

   Kto wie.... takie przepisy i inspirowane przez odpowiednie kręgi...niezadowolenie społeczeństwa mogłoby doprowadzić w końcu do wprowadzenia parytetów dla głupich....

  •  

   pokaż komentarz

   @Pan_krecik: No tak ale to co piszesz musiałoby zostać wprowadzone tylko niedemokratycznie, tzn. jakaś rewolucja czy coś, bo przecież sami zainteresowani nie byliby w stanie tego przegłosować - ich głosy jak pisałem zostałyby w większości odfiltrowane...
   W starożytnej Grecji uznawanej za wzór demokracji nie każdy miał prawo głosu. Moim zdaniem tylko taka elitarystyczna wersja demokracji ma jeszcze jakikolwiek sens.
   W obecnej postaci (tak jak piszesz - władza ludu) jest to zwykła hucpa i teatr gdzie cwaniaki wjeżdżają do sejmu głosami debili i mentalnych meneli zdobytych populistycznymi hasłami i kolorowymi spotami w tv. A potem robią to co zawsze czyli mają w dupie obietnice i kradną na lewo i prawo w majestacie prawa, które sami ustawiają pod siebie i swoje przekręty.
   A jeżeli chodzi to tzw. dyskryminację - to oczywisty błąd myślowy. Głupi i leniwi POWINNI mieć gorzej niż reszta ciężko pracujących. A nie dzięki populistycznym ustawom mieć jeszcze przyznawane ulgi, zasiłki i parytety. Ale tak jak mówiłem - bez diametralnej zmiany ordynacji wyborczej NIC się w tym kraju nie zmieni - bo obecny układ jest sterowany przez pragnienia narodu w większości składającego się z idiotów, na czym jedzie cała klasa polityczna. Wystarczy zapewnić sobie poparcie jakąś głupią i krzywdzącą ustawą o kolejnych przywilejach dla najgłupszej i najbardziej leniwej ale najliczniejszej grupy społecznej i potem można wpędzać kraj w ruinę a kretyni nawet okiem nie mrugną.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: Zgadzam się w 120%

   Pozdrawiam

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna