•  

  pokaż komentarz

  palę, spojrzałam i nic- dalej palę

  •  

   pokaż komentarz

   A niedługo wrócą rodzice z pracy i będzie szlaban, że nadymione papierosami ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Ja wam powiem, że nie palę już ponad 3 tygodnie. Zawsze broniłem palaczy, również na Wykopie, ale pokonała mnie cena fajek. Sory, ale jak mam płacić codziennie 7pln za Redwhite'y, to ja dziękuję. Odrazu czuć efekty, ale najlepsze jest piwo bez palenia, jest poprostu zaj$$iste!
   BTW rzuciłem dzięki Tabexowi i odrobinie silnej woli.

  •  

   pokaż komentarz

   a mnie się trochę poj!$ało w głowie (tak mówią), w kwietniu rzuciłem fajki, ograniczyłem alkohol, zacząłem się uczyć, chodzić na siłownię, czasami nawet biegam... powaga, nie wiem co mnie zmotywowało, z tego co dziś kojarzę, to obudziłem się rano i jakoś tak mnie naszło i trzyma do dziś ;D

   aha i dodam, ze paliłem od podstawówki (prawie 10 lat), rzucałem kilka razy, ale zazwyczaj trzymałem się niedłuzej niz 2-3 tygodnie :P bierzcie przykład, bo to gówno naprawdę mozna rzucić ^^

  •  

   pokaż komentarz

   rano jak się obudzę nachodzi mnie co innego.

   ps:Ale ja nie pale.

  •  

   pokaż komentarz

   ta, wszystko by było ok jakby palenie było wyborem, niestety często jest sie zmuszanym do wdychania tego na przystankach, w windach itp (puby pomijam, to specyficzne miejsca i nie mam nic przeciwko paleniu w pubach - czym innym są restauracje, nawet głupie pizzerie).

  •  

   pokaż komentarz

   A ja palę najwyżej paczkę na tydzień, nawet nie, od dłuższego czasu, mnie do tego po prostu nie ciągnie. Ale smakuje mi to i nie zamierzam rzucić ^^ (wiem jakie są konsekwencje, żeby nie było)

  •  

   pokaż komentarz

   Gdy ktoś jest młody, zdrowy, nie ma dzieci, to się nie przejmie takimi plakatami. Dlaczego? Gdyby wszyscy żyli z pełną świadomością, że kiedyś będą starzy i umrą, nie dałoby się żyć.

 •  

  pokaż komentarz

  hmm..zmusza do przemyśleń. ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem osobą palącą nałogowo i wiem, że same plakaty nie wystarczą. Trzeba mieć zaj#$iście twardą psychikę żeby naprawdę rzucić palenie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tez paliłem około 8 lat ale gdy dwie osoby z mojej rodziny zmarły na raka płuc i gdy widziałem jaki przechodzili horror i niesamowite bóle odczuwali to z dnia na dzien odechciało mi się pallć,zgadzam się psychika ma duze znaczenie ale jeśli widzisz na własne oczy co mogą z tobą zrobic papierosy dopiero wtedy zdajesz sobie z tego sprawe i zadajesz sobie pytanie co mi daje te palenie?? po co ja pale??.tez kiedyś nie wierzyłem w te ostrzeżenia ze palenie zabija bo przeciez tez znałem osoby które paliły około 40 lat i były zdrowe ale tak jak napisałem wyzej dopiero gdy zobaczyłem bliskich jak wyglądali i co przezywali w czasie raka płuc ,zdałem sobie sprawe ze mozna z tym nałogiem wygrac i przestac palić!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   Wiesz SMS, zawsze jak teraz złapie mnie ochota na papierosa to będę sobie czytał twój komentarz. Jakoś się odechciewa od razu...

 •  

  pokaż komentarz

  Najbardziej mi się podoba ten z non smoking area.

 •  

  pokaż komentarz

  a jak to jest z shisha, niby 0,5% substancji smolistych itd, ale po kilku razach jest juz ciemne w srodku a ten sam syf dostaje sie do pluc zapewne. Czy to jest tylko popiol z wegielka? w kazdym razie tez musi byc naszpikowany chemia ze sie tak ladnie spala

  Shisha chyba tez nie jest alternatywa a te propagandowe teksty na stronach sprzedawcow o niklej szkodliwosci chyba mozna miedzy bajki włożyć

  •  

   pokaż komentarz

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Szisza (Tak tak wiem, wikipedia to tylko wikipedia...)
   "Palenie sziszy może być bardziej szkodliwe dla zdrowia niż palenie papierosów(...)"

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tam sobie popalam, ale tylko susz. Zauważ istotny fragment wpisu w wikipedii:
   "Dalsza część artykułu przedstawia dewagację na temat palenia tytoniu/melasy w sziszy, susz owocowy nie został wzięty pod uwagę."

  •  

   pokaż komentarz

   Opieranie sie na wiki nie ma sensu.
   z Artykułu o fajkach mozemy przeczytać:

   Jednymi z mniej szkodliwych fajek są fajki wodne, dzięki filtrowaniu dymu w naczyniu z wodą. Według niektórych opracowań na temat chińskiej medycyny tradycyjnej, palenie fajek wodnych może być nawet w określonych przypadłościach korzystne dla zdrowia.

   artyk dotyczący shiszy.
   Chociaż woda chłonie pewną ilość nikotyny z dymu tytoniowego, palacz może być narażony na wystarczającą ilość nikotyny, która spowoduje uzależnienie[11][12]. Ponadto para wodna z sziszy powoduje, że dym jest mniej drażniący i może dawać fałszywe poczucie bezpieczeństwa(...)