•  
  K........y

  -2

  pokaż komentarz

  Nie trawię takich tekstów. Pewność siebie to cecha charakteru, na charakter zaś wpływa wiele czynników od początku życia i żaden bzdurny tekst tego nie zmieni. Po przeczytaniu tego tekstu niektórym osobom pewność siebie wzrośnie na 10-15 minut dopóki pamięta co czytał, bo zaraz przeczyta inne wykopy, na których się skupi a o starszym zapomni. Jutro już zupełnie obudzi się jak codziennie.

  •  
   m......a

   +6

   pokaż komentarz

   jeśli ktoś ma z pewnością siebie problemy to nie da się ot tak tego nauczyć, do tego potrzeba trochę czasu i regularnych ćwiczeń po to właśnie, żeby nie zapomnieć, żeby w nim to utkwiło na stałe

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystko się da. Z pewnością siebie nie trzeba się urodzić, fakt, że potrzeba regularnych ćwiczeń. Programujesz swoją podświadomość. Tak samo używamy do nauczenia czegoś, aby weszło nam w nawyk. Z umiejętnością jeżdżenia na rowerze się nie urodziliśmy, uczyliśmy się, aż weszło nam w nawyk. Jazda samochodem też, nie zastanawiamy się jak przy nauce jazdy nad każdym detalem, tylko wsiadamy wkładamy kluczyk, przekręcamy i jedziemy, w tym czasie myślimy już o czymś innym świadomie, a podświadomość robi to za nas.Tak samo jest z naturalną pewnością siebie.
  http://naturalnapewnoscsiebie.pl/

 •  
  K........y

  -4

  pokaż komentarz

  Właśnie o tym pisałem na początku swojego poprzedniego posta. Nie da się tego zmienić ot tak.