•  

  pokaż komentarz

  Widzę, że jeśli chodzi o poszanowanie czyjejś pracy, to my jeszcze z jaskini nie wyszliśmy...
  Jak dla mnie to mogłaby być nawet wystawa o "dupie maryny", ale ktoś to przygotował, zrobił, postawił, etc. Nie pasuje, to nie czytaj, nie oglądaj.... ale nie jesteśmy w Polsce, więc trzeba rozj#%$ć....

 •  
  v.....i

  +29

  pokaż komentarz

  Widziałem wystawę jakiś dwa tygodnie temu w Olsztynie, od razu pojawiła się smutna myśl, że na bank prędzej czy później znajdzie się jakiś kretyn który ją zniszczy. Ciekawe kiedy doczekamy czasów w których wystawiając cokolwiek na ulicy nie trzeba będzie otaczać tego płotem/stawiać ochroniarza żeby nie rozkradli, albo nie rozdupczyli.

  •  

   pokaż komentarz

   @vakarei: doczekamy, ale dopiero kiedy Niemcy znowu napadną na Polskę i zaprowadzą porządek...

  •  

   pokaż komentarz

   @vakarei: Dlaczego kretyn? Ja tam się nie dziwie, po prostu ludzki odruch. Reakcja na to, że na siłę kreuje się człowieka na męża stanu, ale nie dlatego że czegoś ważnego dokonał, czy że przysłużył się jakoś ojczyźnie, ale tylko dlatego, że tragicznie zginął.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jah00:
   Ludzki odruch byłby, gdyby się skrzyknął z innymi i zrobił kontr-wystawę (np. pokazującą jakieś inne aspekty "bycia Polakiem"), a to było zwykłe chamstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lukki: No i będziesz zwykłym niewolnikiem. Teoretycznie wolnym w teoretycznie własnym kraju, ale tak naprawdę będziesz własnością Niemca.
   Mnie taka perspektywa się nie uśmiecha... :-/
   @Jah00: Kolejny młody wykształcony z wielkiego miasta, psia mać!
   Czy nie rozumiesz, mośku, że Pan Prezydent Lech Kaczyński dla wielu milionów Polaków był wielkim człowiekiem? Czy do twojego móżdżku nie dociera to, że kilka milionów ludzi w tym kraju uważa Go za męża stanu?
   Podobnie jest z Janem Pawłem II. Przecież są w Polsce wyznawcy innych religii niż katolicyzm. Czy ktoś pajacuje tak, jak Ty? - NIE! A przecież powinni, bo dla nich papież to tylko facet w białym fartuchu ze śmieszną czapeczką na głowie. Ci ludzie potrafią jednak myśleć i wiedzą, co to znaczy tolerancja i prawo do wyrażania własnych myśli i poglądów Ty tego nie rozumiesz, bo jesteś za mądry.

  •  

   pokaż komentarz

   @Faraday: z całym szacunkiem, ale to wszystko to tylko skutki polityki PiSu. Szczuli ludzi ile się dało, po Smoleńsku gdy wszyscy zaczęli im współczuć nagle wyskoczyli z bitwą krzyżową - i co, mamy to w 100% odciąć od Lecha Kaczyńskiego? Nie popieram zniszczenia tej wystawy, ale zupełnie mnie to nie dziwi, że komuś puściły nerwy. Jakby była wystawa o Tusku czy Komorowskim prędzej czy później spotkało by je to samo. Zresztą nawet jakbym był wyborca(wyznawcą) PiSu to zwisało by mi i powiewało zniszczenie wystawy ich guru, liczy się tylko co dla nas zrobią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Faraday: A jakby to Jaruzelski sobie zrobił wystawę pt. "Warto być Polakiem" to też byś tak mówił? Porównanie do Jana Pawła II nie na miejscu. Przyznam, że nie znam nikogo kto wypowiadałby się o Lechu Kaczyńskim jako o kimś wielkim, ale wiem na pewno, że pozostała część Polaków dumna z takiego prezydenta nie była (mówiąc delikatnie). Dla mnie osobiście był to zdrajca, który podpisując traktat lizboński oddał suwerenność Polski w ręce unijnych urzędników. Ale może ty znasz jeszcze jakieś inne wybitne osiągnięcia, o których nie wiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Yahoo_: Na chamstwo ludzie odpowiadają chamstwem niestety.

  •  

   pokaż komentarz

   @rbk17: Kto szczuł? W jaki sposób? Ja za rządów PiS nie czułem się zaszczuty. Dopiero teraz odczuwam niepokój.
   Temat krzyża został rozdmuchany przez media i prezydenta-idiotę, który nie potrafił załatwić tej sprawy jak facet z jajami. Zachował się jak gówniarz. Uważam, że dużą winę za tamtą sytuację ponoszą biskupi, którzy nie mieli odwagi powiedzieć wprost tego, co powinni.
   Zwisałoby ci to, czy powstałaby taka wystawa o tusku czy komorowskim? A to ciekawe... a co zrobili dla nas? Napisz mi, bo nie wiem, a jestem ciekaw.

   @Jah00: Nie rozumiem, dlaczego porównujesz radzieckiego kacyka do prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dlaczego jaruzel miałby sam robić sobie wystawę? Czy Prezydent Kaczyński sam sobie wystawę zorganizował?
   Nie odpowiadaj za większość Polaków. Niech sami się wypowiedzą czy byli dumni z prezydenta Kaczyńskiego czy nie. Dla ciebie z pewnością lepszym prezydentem jest komorowski, który pragnie oddać Polskę w ręce przyjaciół Rosjan. No tak.. to nie jest zdrata - to zacieśnianie współpracy z bratnim narodem... kiedyś to już było.
   Pamiętam doskonale nagonkę medialną, jaką wytworzyły media wspierające obecnie nam panujących. Głównym argumentem było to, że wszyscy zgadzają się na traktat lizboński oprócz tego wrednego "kaczora". Że blokuje rozwój UE i tak dalej... Rzecz w tym, że każdy mówił, że podpisze... do momentu aż pierwszy Prezydent Kaczyński odmówił ratyfikacji traktatu. Wówczas okazało sie,ze inne kraje nie zamierzają podpisywać tego dokumentu. Nagle Irlandia zdecydowała się przeprowadzić referendum, którego wynik byl druzgocący dla zwolenników traktatu. Tak jest do dziś. Przez tego wrednego "kaczora".

  •  

   pokaż komentarz

   @Faraday: Nie porównuję, tylko chciałem, żebyś zrozumiał co mógł czuć potencjalny sprawca kiedy niszczył wystawę. Tylko o to chodziło.
   Z mojego punktu widzenia Komorowski nie różni się niczym od Kaczyńskiego. Gdyby Kaczyński nie podpisał traktatu to wtedy może miałby szanse zostać bohaterem, a tak to ja tu żadnych zasług nie widzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jah00: Ja widzę wiele zasług Pana Lecha Kaczyńskiego. Nie widzę natomiast nic dobrego, co dla Polski i Polaków zrobiłby komorowski.... no być może poza tym, że aktualnie siedzi cicho i nie popełnia publicznie żadnych gaf. Chociaż ostatnia z polską tarczą antyrakietową była mocna....

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopałem ponieważ takie akty wandalizmu należy nagłaśniać. Niemniej poziom komentarzy zarówno pod samym wpisem jak i przy wykopie jest skandaliczny. Ludzie, opanujcie się, słabo mi się robi jak coś takiego czytam.

  •  

   pokaż komentarz

   @kanapeczka_z_kanapa: czemu słabo, a jakby zniszczono wystawę o zupełnie innej tematyce to już mniejsza szkoda?

  •  

   pokaż komentarz

   @rbk17: Słabo, bo z czyjejś tragedii zrobiono medialno - polityczną szopkę, i po obu stronach konfliktu ludzie zachowują się jak zacietrzewione zwierzaki. Za PiS-em nie jestem - Jarosław też ten konflikt podsyca, szukając w tym szansy opozycji - ale tu nie o to chodzi, kto jest za kim. Jak kogoś nie lubiłem za jego życia to nie idę mu wydrapać portretu z pomnika na grobie...
   I, żeby nie było wątpliwości, poziom komentarzy jest równie niski po obu stronach.
   Jak chcieli zaprzeczyć, to niech zrobią swoją wystawę, przedstawiając kontrracje czy coś - tworzyć zamiast niszczyć :P.
   Inna sprawa, że jak zwykle prawicowcy robią z igły widły, gdzieś w jakimś 25 tysięcznej mieścinie ktoś się naje*ał i rozpierniczył wystawę wracając z mety, a tu artykuł o sprawie kryminalnej z zabezpieczeniem dowodów i śladów butów.

 •  
  w.....n

  +10

  pokaż komentarz

  Miejskie kamery, które powinny sfilmować całe zajście, znajdują się obecnie w konserwacji, więc miejscowa policja nie dysponuje nagraniami z monitoringu
  Nie no, naprawdę?

 •  

  pokaż komentarz

  Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Szkoda, że obrywa się Lechowi, bo podobno z bliźniaków to on był tym normalnym...

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna