•  
  r......k

  +1

  pokaż komentarz

  No! To tak w ramach, jakby ktoś się zastanawiał, po co to nam było.

 •  

  pokaż komentarz

  Od dawna wiadomo że państwem steruje banda nieuków i idiotów, aktualnie pod wezwaniem PO-PSL (ale nie mam złudzeń, ci z PiS-u są takimi samymi a może nawet większymi debilami). Działania pod publiczkę, typu huzia na Józia są ikoną tych rządów. Tak się rozprawili z hazardem, dzięki czemu np. kluby sportowe zanotowały milionowe straty (tylko jakoś najbardziej umoczonym w sprawę włos z głowy nie spadł a teraz grozi nam kara od $@$$nii Jewropiejskiej bo ustawa jest tak debilna że tylko jakiś pożyteczny idiota pokroju gen. Kapicy może jej bronić), tak było z dopalaczami, pedofilami- tak jest i będzie z AG i parabankami a w przyszłości po dupie dostaną np. hodowcy kanarków.

  Jedyne co te polityczne menele potrafią to głupio się usmiechać i TRWAĆ, przyspawani do stołków, stanowisk w spółkach skarbu państwa i urzędach. To im wychodzi idealnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś miałem nawet taki durny pomysł żeby w POlsce otworzyć firmę. Już mi przeszło. Jeszcze rok, może trochę więcej i stąd mykam. Otworzę sobie coś w kraju bardziej przyjaznym dla tych, którzy chcą dać innym pracę.

 •  

  pokaż komentarz

  I wyszło szydło z worka! Jest pretekst, a więc regulacji i dokręcania śruby ciąg dalszy. Nasz kraj ciągle skręca w lewo i już niewiele brakuje byśmy zawrócili zupełnie w stronę socjalizmu. Kiepsko.