•  
  s...............u

  +12

  pokaż komentarz

  Wygląda jak mój nauczyciel z fizyki, a i tytuł się zgadza

 •  

  pokaż komentarz

  smutne, ze dobrzy ludzie, ktorzy sami ryzykuja dla innych - np strazak - sa dotykani takimi chorobami.

 •  

  pokaż komentarz

  A czy przypadkiem u nas w Zabrzu pewien chlopiec nie czekal na przeszczep przez rok podlaczony tylko do zewnetrznego krwioobiegu? Nie podam teraz zrodla (pisze z telefonu), ale obilo mi sie to o uszy juz kawal czasu temu. Moze ktos sprawdzi?

 •  

  pokaż komentarz

  Przy wielu operacjach jest tak że ludzie po przeszczepie jakiegoś narządu przejmują niektóre rzeczy po dawcy. Nie wiem czy to wszystko prawda, ale utkwiło mi w głowie o kolesiu co po przeszczepię wątroby (czy czegos tam - nie wazne) zaczął lubić muzykę poważną - a dawca był kompozytorem co sie udało ustalic. Brzmi trochę jak bujda ale to nie ważne.

  Zasantawiam sie czy Pan Jakub nie czuje inaczej. W sensie czy nie brakuje mu kawałka nazwijmy to duszy.

  I czy jest czujnik który zwiększa prędkość pracy serca przy wysiłku.

  I czy mając takie serce mógłby startować na olimpiadzie czy musiał by na para olimpiadzie? I mysle do tego że ludzie modyfikowani będą bardziej widowiskowii, lepsi szybsi itd. A to doprowadzi do tego że normalne olimpiady staną się niszowe.

 •  

  pokaż komentarz

  W opisie masło maślane... "Człowiek bez serca" a na końcu ..."żyje ze sztucznym serce"... ale już nie czepiając sie, facet jest chyba jedynym człowiekiem który żyje nie mając pulsu bo krew jest pompowana w sposób ciągły a nie pulsacyjny