•  

  pokaż komentarz

  "Prokuraturę mamy taką jak mamy i musimy się z tym pogodzić"

  Ręce opadają! Jak w tym kraju mam być dobrze, skoro tacy ludzie pracują w tygodnikach i tworzą świadomość społeczną?! W głowie się nie mieści!

  •  

   pokaż komentarz

   @gav: Zwróć uwagę na jedną rzecz. Koleś, broniący raportu Millera, nie miał ani jednego merytorycznego argumentu.
   W swojej bezsilności posunął się w końcu do ironicznego stwierdzenia, że trzeba powołać trybunał rewolucyjny.

   To tak samo jak na wykopie. Durnie od "rzygam Smoleńskiem" i "dosyć Smoleńska" nie potrafią podać żadnego merytorycznego argumentu i w swojej bezsilności ograniczają się do minusowania i zakopywania niewygodnych materiałów.

   Nawet Kruszyński, bardzo wyważony prawnik, nie znalazł nic na obronę śledztwa w sprawie Smoleńska.

  •  

   pokaż komentarz

   @cameel:
   Ale to już nie ma nawet o czym mówić! Jesteśmy na tym etapie, że takich ludzi "rzygających Smoleńskiem" traktuje się jak idiotów, bo inaczej nie można. Są po prostu imbecylami, którzy nie mają bladego pojęcia co się w okół nich dzieje, po prostu nie rozumiej spraw najprostszych, dla nich świat kończy się na kiepskich i piwie z lidla za 1.99 zł. Dyskusja z takimi ludźmi nie ma sensu, bo oni zwyczajnie nie rozumieją co się dzieje!
   Zobacz ile zebrałem minusów :)

   Ten koleś stwierdził w pewnym momencie, że sprawa została wyjaśniona czy coś takiego :) nie wiem czy to wyłapałeś, bo było głośno w studio, wszyscy się zaśmiali a jego głos nie był zbyt pewny :)
   Zauważ całą wypowiedź tego faceta, on sam nie wierzy w to co mówi, ewidentnie jest tam z polecenia służbowego, nie stara się nikogo przekonać, odwala swoją role i tyle :)
   To już nie jest kwestia wiary, tylko faktów! Poważni prawnicy w Polsce i na świecie, nie mają żadnych wątpliwości, co do jakości prowadzenia śledztwa i każdy normalnie myślący człowiek też!
   Nikt już poważnie nie myśli ani o raporcie MAK-u, ani o raporcie MIlera, nikt tego nie broni, bo naraził by się na śmieszność!

  •  

   pokaż komentarz

   urnie od "rzygam Smoleńskiem" i "dosyć Smoleńska" nie potrafią podać żadnego merytorycznego argumentu

   @cameel: żadnego merytorycznego argumentu na co? Na to, że to nie zamach, czy co? Co ci "durnie" mieliby argumentować?

  •  

   pokaż komentarz

   @gav:

   Są po prostu imbecylami, którzy nie mają bladego pojęcia co się w okół nich dzieje, po prostu nie rozumiej spraw najprostszych, dla nich świat kończy się na kiepskich i piwie z lidla za 1.99 zł.
   Na szczęście mamy takich mędrców jak gav, którzy wiedzą dokładnie co się w okół nich dzieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @gav: Wyłapałem, wyłapałem tę niepewność w głosie Śmiłowicza, jak zapewniał o wierze w raport Millera :)
   Obejrzyj sobie wczorajszą "kropkę nad i " Olejnikowej, gośćmi byli córka Wassermana i Paweł Deresz (na etacie zadowolonego ze śledztwa przedstawiciela rodzin smoleńskich).
   Naprawdę warto. Nie dziwię się, że dziś po tym programie nie ma śladu na głównej stronie TVN24.
   W pewnym momencie po wyjątkowo śliskich tekstach Deresza dostał taką ripostę Wassermanówny, że nie wiedział co odpowiedzieć. Olejnikowa także nie była w stanie skontrować rzeczowego i spokojnego wywodu zawodowej prawniczki, która ma pojęcie o tym jak wygląda prawdziwe śledztwo. A uwierz mi że próbowała na wszystkie sposoby, od przerywania, po wytrącanie z rytmu przez zadawanie kolejnych pytań, przed uzyskaniem odpowiedzi.

   Mur kłamstwa musi w końcu pęknąć, bo jest wewnętrznie pusty. Nie ma za sobą absolutnie żadnej argumentacji, poza rykiem i skowytem: "dosyć Smoleńska".

   Szkoda tylko że jeden jedyny Pospieszalski ostał się w TVPO. Wszystkich innych wyrzucili.
   Pozdro

  •  

   pokaż komentarz

   żadnego merytorycznego argumentu na co?

   @ghostface: Żadnego argumentu broniącego śledztwa w sprawie Smoleńska. Żadnego merytorycznego argumentu uzasadniającego brak sekcji w Polsce i brak polskich przedstawicieli przy sekcjach w Rosji.
   Żadnego argumentu uzasadniającego przetrzymywanie dowodów w Rosji (wrak, broń i kamizelki kuloodporne BORowców, oryginały czarnych skrzynek), skoro podobno wszystko jest już dawno wyjaśnione i klarowne.
   Żadnego argumentu uzasadniającego przekazanie śledztwa w ręce prokuratury wojskowej (w końcu lot podobno był cywilny).
   Żadnego argumentu broniącego procedowanie w tej sprawie w ramach Załącznika 13 do konwencji Chicagowskiej, zamiast porozumienia dwustronnego z 1993r.
   Żadnego argumentu na obronę kłamstw które padły z mównicy sejmowej, z ust Kopacza Smoleńskiego.
   Żadnego argumentu wyjaśniającego powód zamieszania i bałaganu ze zwłokami (podobno państwo zdało egzamin w tej kwestii).

   Generalnie żadnego argumentu który broniłby tego całego raportu MAK-Millera, opracowanego na podstawie zdjęć drzew wykonanych przez doc. Amielina kilka dni po katastrofie (Millerowcy ukradli te zdjęcia z internetu, bo nie mieli własnej dokumentacji).
   Mam pisać dalej?
   Ja obserwuję tę sprawę od początku i jak wielokrotnie pisałem, bardzo chciałbym żeby to nie był zamach, niestety jak do tej pory bałagan i matactwa podczas śledztwa (oby tylko) nie rozwiały moich wątpliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @cameel: czyli ludzie, którzy nie interesują się z tą sprawą mieliby wynajdować jakieś argumenty na temat różnorakich raportów i dokumentów prawnych? Gdzie w tym logika? Skoro się nie interesują to co w tym dziwnego, że nie chcą podawać żadnych argumentów?

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface: Ja nie mówię o tych co się w ogóle nie interesują i mają to gdzieś.
   Ja mówię o tych którzy zawsze gdy pojawia się temat Smoleńska muszą dodać swoje trzy grosze i porcję bluzgów. O tych którzy od początku "wiedzieli" że to był WYPADEK, a winę ponosi straszny kaczor.
   Mówię o tych którzy w mediach propagowali rosyjskie kłamstwa o pijanym generale w kokpicie, o "debeściakach".
   Ludzie którzy ogłaszali wielomilionowej widowni swoich programów o tym że kpt. Protasiuk miał mówić: "Jak nie wyląduje to mnie zabije".
   Chodzi mi generalnie o tych wszystkich utrwalaczy smoleńskich kłamstw.
   To oni najgłośniej krzyczą "dosyć Smoleńska".

 •  

  pokaż komentarz

  Oglądając to wczoraj mówiłem sobie że jutro to będzie na wykopie. Nie myliłem się :D

  •  

   pokaż komentarz

   @goodidea: Jest w społeczeństwie pewna grupa, którą umownie można nazwać "sektą smoleńską", która charakteryzuje się tym, że nie zmieni zdania niezależnie od tego, że:
   - wrak niszczono,
   - fałszowano dokumentację sekcji zwłok,
   - manipulowano stenogramami (patrz: "wkurzy się jak nie wylądujemy" lub 'tak lądują debeściaki,
   - ekspertyza prof. Biniendy podważa tezę o pancernej brzozie,
   - nie było Błasika w kokpicie, i to piloci a nie Błasik jak nam wmawiano czytali dobre wysokości
   - nie było przygotowanego lotniska zapasowego,
   - smoleńska wieża potwierdzała, ze są na kursie i na ścieżce,
   - BOR nie dopełnił obowiązków
   - nie przekopano terenu katastrofy o czym zapewniała Kopacz
   - na wysokości 100 metrów piloci powiedzieli "odchodzimy"
   - itd.

   I proszę mnie nie wrzucać do worka zwolenników teorii spiskowych bo ja po prostu chcę poznać całą prawdę i od tego jest suwerenna władza aby zadawać nawet najtrudniejsze pytania(także o zamach). Mam nadzieję, że podobnie bym się zachował gdyby to Tusk lub Komorowski(z którymi mi nie po drodze) zginęli w tej katastrofie bo to jest polska racja stanu.

 •  

  pokaż komentarz

  Oni wszyscy mi kogoś przypominają

 •  

  pokaż komentarz

  Koleś z wprostu szaleje, żenada.

 •  

  pokaż komentarz

  www.wykop.pl- ekshumacje i takie tam tanio solidnie na czas!

Dodany przez:

avatar desdemona dołączył
97 wykopali 55 zakopali 2.8 tys. wyświetleń