•  

  pokaż komentarz

  Powinni brać przykład z najlepszych. Obejrzyjcie, to co dodałem do powiązanych.

 •  

  pokaż komentarz

  Wczoraj zupełnym przypadkiem obejrzałem Fakty TVN-u, w których na końcu chyba przez 4 minuty był materiał o niewidomych i niedowidzących... grających w golfa, strzelających z łuku i broni strzeleckiej. Pomijam już jawną próbe wykorzystania do cna burzy o olimpiadzie i niepełnosprawnych - ale czy ktoś się zastanowił po co niewidomi strzelają z łuku i jak się to ma do podnoszenia sportowego poziomu?
  A może to będzie nowa konkurencja na olimpiadzie - strzelanie z zakrytymi oczami? W końcu człowiek strzela a Pan Bóg kule nosi- wiec niech wygra lepszy (bóg). Tylko żeby z tego znowu nie było jakiejś wojenki jak wyznawcy islamu będą masowo przegrywać :)

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: Wg mnie dobrze że pokazali to w ramach ciekawostki. Z drugiej strony mogli trochę się przyłożyć się do tego jak to robią. Bo np ustawienia kierunku uderzenia w golfie nie powiedzieli, zaś samo strzelectwo przez ułamek sekundy pokazali jak wygląda namierzanie dźwiękiem.

  •  

   pokaż komentarz

   Wg mnie dobrze że pokazali to w ramach ciekawostki.

   @Rad-X: Oni to pokazali bo temat się widac jeszcze nie wyczerpał a poza tym mają moralniaka że dopiero po wyskoku JKM o niepełnosprawnych zrobiło się głośno. Klasyczny chwyt za serce pod publiczkę pt. "jak bardzo kochamy niepełnosprawnych".
   Sam pomysł OK, niech niepełnosprawni robią co tylko im się podoba, jak chcą namierzac tarcze sposobem nietoperzy- nie widzę problemu. Pod warunkiem jednak, że robią to na własny koszt i nie nazywają tego sportem.

 •  

  pokaż komentarz

  Podobno ekipy techników, scenarzystów i realizatorów uciekają w popłochu z Woronicza, bo lada dzień ogłoszą, że wojna się zbliża. W TVN'e już co cenniejsze sprzedali, żeby spieniężyć co się da i transferować do bezpiecznych krajów :D

 •  

  pokaż komentarz

  Wiadomości przestały być wiadomościami, stały się nachalną propagandą. Już nawet TVN robi się ciekawszy i bardziej obiektywny... (aż nie wierzę, że to napisałem. Ale na bezrybiu...)

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie to jakoś nie uderza. Grunt by mówili o rzeczywistych faktach