•  
  b.....b

  +71

  pokaż komentarz

  Państwo zdaje egzamin.

 •  

  pokaż komentarz

  To jest po prostu upokarzające...

  •  

   pokaż komentarz

   @ZenobiuszFurman: Nie martw się po 20 latach można się już przyzwyczaić... a mając jeszcze pól wieku treningu wcześniej to już nie rozumiem jak można tą polską normę krytykować? Wstać o 3 nad ranem? Kiedyś to się stało...

   W Polsce umiera się w kolejkach, ale kogo to obchodzi? Przecież jest fajnie. Zielona wyspa. Mamy tyle globalnych firm, ogromny przemysł, eksport, zero zadłużenia, Polacy dbają o siebie na wzajem i nie dają się opluwać w kraju i za granicą, pomagają sobie jak mogą, mają dobrosąsiedzkie stosunki z braćmi słowianami, których demokratyczne wybory szanują, jeżdżą na długie wakacje do Anglii i Irlandii, a już dawno przegoniliśmy standardy greckie i mamy równe dopłaty do rolnictwa co rolnicy francuscy lub niemieccy, kupujemy w sklepie tani polski cukier, pływamy swoimi statkami i używamy maszyn własnej produkcji, mamy ogromną armię i przeszkolone na wypadek wojny społeczeństwo.

   Żyć nie umierać, w biurze, celi się nie wieszać.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZenobiuszFurman: Sprzedam miejsce do specjalisty na Grudzień 2013.

  •  

   pokaż komentarz

   @janmarjan: Konkretnie proszę. Np. wymienię miejsce w kolejce do okulisty na grudzień 2013 na miejsce w kolejce do kardiologa. Oczy przestały łzawić, za to serce nap##%%#@a jak na to wszystko patrzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @JackDaniels: Śmiej, się śmiej, mi kazali czekać do okulisty 3 miesiące jak oczy bolały dzień i noc, musiałem chodzić ciągle zmrużony bo każde światło jak by ktoś mi wbijał szpilki w oczy... Zapłaciłem 120 zł i przyjęli następnego dnia.
   Poszedłem do "poradni chorób jelit", czas oczekiwania jeden miesiąc, lekarz, mimo, że potrzebowałem kolonoskopii wypisał mi gastroskopię bo "na kolonoskopię to oni nie mają podpisane umowy i musiałby mnie położyć do szpitala", jak by ktoś nie wiedział, kolonoskopia to zaglądanie do dupy, gastroskopia do gardła... Czas oczekiwania na gastroskopię? 3 miesiące. Miałem uraz kolana, czas oczekiwania na pourazowe usg? 6 miesięcy. Można zejść z tego świata zanim się człowiek badań doczeka...

  •  

   pokaż komentarz

   Sprzedane! Pozdrawiam i zapraszam na moje pozostałe aukcje:)

 •  

  pokaż komentarz

  Chore k#@#a. Jakby jeszcze ci lekarze dobrze swoje obowiązki wypełniali. Ale nie, większość to istni debile i nieroby, byle tylko p%$%@@$nąć jakąś diagnozę, w gips wp%$%@@$ić, leki z dupy zapisać i nara. Ludzi w kolejce od $%!!a, a on co pół godziny po kawke pop$%%$#!a. Byłem ostatnio u takiego gagatka, to nic tylko w ryj walić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Yirmeyahu: Popieram. Wkurza mnie też to, że większość lekarzy nie wysłucha pacjenta.

   O co mi chodzi:

   Mam problem z lewa zatoką, po prostu czasem kompletnie się zatyka, samo w sobie problematyczne nie jest, ale jesli na dworze spadnie cisnienie - pozostałe w srodku nadcisnienie sprawia okropny ból. Nie wiedziałem czy mam rację, wiec gdy bolało mnie czoło wskoczylem do wanny wypelnionej wodą (zwiekszajac cisnienie zewnetrzne by wyrównać z tym w zatoce). Ból zniknął i pojawiał sie chwile po wyjsciu z wanny. A więc kropelki, tabaka, woda morska, inne kropelki... Nic nie pomagało. Poszedłem więc z tym do lekarza a ona po wysluchaniu tej samej opowiesci poleciła... kropelki.

   Znalazłem sposób na odetkania zatoki, czasem popisuję się przy znajomych bo upust powietrza mam głośny jakby z balonika, trwajacy czasem kilka sekund.

  •  

   pokaż komentarz

   @KtosKtoSamNieWiesz: znam sposób, trzeba nastawić przegrodę nosową bo może krzywa, raz z buta w ryj i będziesz zdrów jak ryba

   co do lekarzy którzy nie słuchają pacjentów, trafiłem ostatnio na starą lekarkę, która trzymała każdego pacjenta nawet z karatem 30-60 minut, zanim była moja kolej skończyła pracę ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Razis: Sprobuję. Tylko nie wiem czy zatoka zatka sie za dzien czy tydzien.

 •  

  pokaż komentarz

  Chciałbym żeby to było pokazane w Niemczech cz Uk. Żeby pokazali prawdziwe oblicze zielonej wyspy. Może zrozumieją czemu tyle ludzi ucieka przed życiem w tym chorym kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @globalgsmtm: Szkoda, że zamiast robić porządek uciekają. Czy próbują jakoś pomagać stamtąd, wiedząc ilu ludzi jest na to tutaj skazanych? Organizują się na wyspach by pomóc rodakom? Gdyby powstała partia młodych patriotów z wysp to więcej ludzi by zagłosowało niż na nasze postkomunistyczne i postpseudosolidarnościowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @globalgsmtm: W UK takich rzeczy nie pokazuja dlatego, ze dla Anglikow Polska, to tak samo jak Rosja czy Ukraina. Po prostu maja to gdzies. O zielonej wyspie wsrod nich NIKT nie slyszal. Polacy dla nich sa tacy sami jak ludzie z Indii, Czech, Wloch czy wielu innych krajow. I chcialbym zazanczyc ze to wcale nie znaczy zle.

  •  

   pokaż komentarz

   @Soren: Przecież tutaj ludzie właśnie chcą tych kolejek i socjalizmu. Gdyby mogli to by jeszcze zlikwidowali wszystkie prywatne przychodnie, żeby przez przypadek bogatszy sąsiad nie miał "lepiej".

   Spójrz prawdzie w oczy, tutaj nigdy nie będzie lepiej. Polacy to bolszewickie bydło.

   Chciałbym żeby to było pokazane w Niemczech cz Uk.
   Tam ludzie się martwią o siebie i rodzinę a nie dowartościowują się tym jak sąsiad ma źle i martwią o to, jak ma dobrze. I prawidłowo.

 •  

  pokaż komentarz

  Zauważcie, że to w większości starsi ludzie są. Mają czas to stoją. Młodzi go nie mają i tak oto nie mogę już od paru miesięcy zapisać się do alergologa bo w maju dostałam przy okienku odpowiedź: "Zapisy są w grudniu. Na nowy rok." Nic to, ze strasznie cierpie i nie mam kasy na prywatnego...

  •  

   pokaż komentarz

   @Konata: Starsi dobrze pamiętają kolejki za komuny

  •  

   pokaż komentarz

   @pokusof: I dlatego są mądrzy przed szkodą. Stają w kolejce o 3 nad ranem, bo wiedzą, że w jeden dzień skończą się limity i zostaną z ręką w złym miejscu... problemem jest marnotrawstwo pieniędzy, bo z tym jest jak z wojskiem, kasa jest, ale rozpływa się na przepłacanie za leki, brak tanich zamienników, wypisywanie leków drogich przez tych sprzedajnych lekarzy, niedbanie o siebie przez ludzi i brak profilaktyki, co zwiększa obłożenie.

   Prawda jest też taka, że nawet zadłużenie kraju i decyzje przez ostatnie 20 lat wpływają na sytuację. Brak pomocy młodym spowodował, że nie stać ich na wychowanie dzieci i znalezienie pracy. Stres potęguje zachorowalność. Do tego zwiększa się liczba starszych, a maleje młodych, co powoduje kurczenie się gospodarki.

   Bez radykalnej i skutecznej polityki prorodzinnej stracimy miliony obywateli i skurczymy się jak przekłuty balon.
   Prawdziwy patriota wieje stąd jeśli widzi, że tutaj nie ma szans założyć rodziny i wychować dzieci. Taka prawda.
   Tyle, że to nie wystarczy, bo trzeba to zmienić szybko i radykalnie bez narzekania po prostu wybierając inaczej nie to co zawodziło dotąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Konata: Dziś się zapisałam do państwowego endokrynologa na styczeń 2014. Dodam, że pytając panią w rejestracji ile muszę czekać na wizytę prywatnie powiedziała, że takie wizyty załatwiane są wręcz "od ręki" - koszt od 150zł do 250zł (zależy czy dr czy prof) + oczywiście prywatnie badania (a takie badania to kolejne 150- 200zł). Żyć nie umierać...

  •  

   pokaż komentarz

   @Konata: Raczej młodych nie stać na to, żeby stać cały dzień i stówkę "zaoszczędzić", bo w tym czasie więcej zarobią.