...
 •  

  pokaż komentarz

  Przemówienie jak by gościu miał zostać upolowany, zastrzelony i porzucony w lesie, bo zadarł z wpływowymi ludźmi niczym "ścigany".

 •  

  pokaż komentarz

  Podejście ludzi z Activison jak na jakichś prywatnych serwerach, gdzie GMami są dzieciaki, dla których bycie Game Masterem wiąże się z banowaniem, w ich przekonaniu, złych noobów, co mają odwagę coś powiedzieć o ich pracy, a dawanie super przedmiotów i wyróżnień swoich znajomych. Niczym w polskim rządzie i mediach :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Dariel:
   Jakieś złe doświadczenia z GMami? Sam byłem takowym i bynajmniej nic takiego nie odp%!%#!$ałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @brass:
   "GM'owanie" na OTSie się nie liczy

  •  

   pokaż komentarz

   @brass: Ty może i nic ale mało znasz takich, co tak robią? Bo ja grałem chyba na 4 serwerach Wowa i na każdym byli tacy GMi, których unikano, bo byli stronniczy i zachowywali się jak milicja w latach 80. w stosunku do opozycji. Posłużę się przykładem. Czat globalny, czyli do rozmów o wszystkim. Dyskusja na jakiś tam temat, bodajże muzyczny. Kulturalny, bez przekleństw, trochę nabijanie się z innych subkultur ale w sposób żartobliwy, a nie agresywny. Pech chciał, że również na tym kanale był dość często handlowano i reklamowano swoje produkty. Jednak dyskusja trwała dalej. Pojawił się GM i powiedział nam, żebyśmy skończyli trollować, bo ludzie nie mogą handlować. No to oznajmiłem mu, że jest taki kanał jak "Trade" i tam powinni takie rzeczy zrobić. Jak to się skończyło? Dostałem mute "za pouczanie GMa i bezczelność" :) Wielu ludziom jak dostają możliwość rządzenia innymi przewraca się w głowie i zaczynają robić wile dla swojej prywaty, a nie dla ogółu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @tajek:

   Wielu ludziom jak dostają możliwość rządzenia innymi przewraca się w głowie i zaczynają robić wile dla swojej prywaty, a nie dla ogółu :)

   @Dariel:

   Z moich gamingowych doświadczeń wynika, że tylko Polakom.

   Nawet 12 letni Szwedzi czy Brazylijczycy nie robili takiego gnoju na stanowiskach GM jak dorośli czasem Polacy.

   Po prostu kiedy po latach dociskania butem do ziemi Polak dostanie trochę władzy to się zaczyna prywata.

  •  

   pokaż komentarz

   @lerner: Jak miałem GMa na serwie w BO1, razem z dwoma dzieciakami (14 lat) to co chwila pytali się mnie czy mogą kogoś zbanować, a to za famasa, ak-74u, balistica... Po prostu czuli władze i chcieli ją wykorzystać.

   w BO2 są serwery dedykowane, ale tylko Trey. Działają na tej samej zasadzie co lobby z mw2 i mw3, ale pingi są przyzwoite i nie ma kicków i banów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dariel: Na globalu nie ma dzieciaczko-GMów :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Jcdx:
   Są - napotkałem dwóch. Wiek metrykalny nie ma znaczenia. Oba razy oberwałem bany (a nie było za co) i jeszcze $@@#@syny mi podesłały ankietę na temat zadowolenia z usługi (tak jakby ticket zrobił).
   @tajek:
   Co to jest OTS?

  •  

   pokaż komentarz

   @brass: Open Tibia Serwer - sam kiedyś taki tworzyłem i byłem GM. Rozdałem wtedy sporo banów ale praktycznie 90% to różnego rodzaju hacki w stylu przyśpieszacze itd. Ale to były stare czasy i nawet wtedy nie miałem 18-tki, a podchodziłem do takich spraw poważnie :)

   @lerner: Tak. Na jednym serwerze, gdzie admini byli tak "skostniali", i to byli ludzie spokojnie po 20 parę lat, mieli gdzieś zdanie innych i na siłę chcieli uszczęśliwić ludzi. Jak zgłosiłem powyższego mute do "głównego GMa" to od razu obronił swojego kolegę mówiąc, że widocznie mi się należało. Od tego momentu miałem olewać takie sprawy, ale moja natura i charakter sprawia, że muszę się mieszać do jawnej niesprawiedliwości i chamstwa :) Jak tak dalej pójdzie, to zobaczycie mnie na czele pochodu obalającego nasz rząd, czy coś w tym stylu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Dariel:
   W Tibię nigdy nie grałem, Gmowałem na amerykańskim serverze l2 (w sumie na dwóch) Paradise i Supreme.

 •  

  pokaż komentarz

  Zakupiłem dzisiaj BO 2 bo miałem taką nadzieję, że przez chociaż 3 miesiące pogram bez hakerów ... miałem nadzieję...

 •  

  pokaż komentarz

  Activision to od dawna wielkie sk$$#iałe gówno :). Ich produkty lepiej spiracić niż kupować bo klienta(gracza) mają za nic. Czemu nie zbanują cheaterów? Bo sztucznie im napędzają ilość graczy na serwerach. Kolejna kwestia to usuwanie filmików z cheaterami na YT, czemu usuneli! Proste, bo to dla nich antyreklama i porządni gracze, którzy cenią sobie fair play nie kupią gówna na, którym już latają cheaterzy ;).

 •  

  pokaż komentarz

  dopóki nie podniósł rąk w geście cytatu byłem 100% pewien, że to on gra tą melodię na pianinie