•  

  pokaż komentarz

  Zachorowałeś kiedyś po któreś z kąpieli?

  •  

   pokaż komentarz

   @lesio_knz: Początkowo, gdy do pierwszego razu namawiał mnie jeden kolega mors, obawiałem się, że dostanę zapalenia płuc. Jednak w naszym klubie nikt nie zachorował. Zdarzają się przeziębienia, które trwają 3-4 dni. Morsowanie można traktować jako naturalną szczepionkę, którą należy regularnie przyjmować, co najmniej raz w tygodniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie jest Ci zimno?
  Na zdjęciu widać jedną samicę, wiele Pań decyduje się na takie wypady?

  •  

   pokaż komentarz

   @Visher: 1. Uczucie zimna jest przez kilka sekund, później receptory odpowiedzialne za odczuwanie temperatury blokują się. Kolejny poziom przebywania w wodzie zaczyna się po około 3 minucie. Wtedy zaczyna się odczuwać wyziębienie, ale nie sprawa to bólu tylko lekki dyskomfort.

   2. W naszym klubie na około 30 kąpiących się osób 1/10 to panie FOCZKI :) Kiedyś proporcje były pół na pół.

 •  

  pokaż komentarz

  Właściwie po co to wszystko? Dla zdrowia (coś mi się obiło o uszy), dla zgrywy, dla adrenaliny, dla poczucia, że się robi coś niebanalnego?

  •  

   pokaż komentarz

   @Altar: @Altar: Początkowo chciałem spróbować czegoś wyjątkowego. Później przekonałem się, że poza ogromną dawką naturalnej energii, uodporniłem się. Od 8 lat nie zachorowałem na żadną z poważnych infekcji jak grypa, angina, zapalenie gardła. Muszę dodać, że wcześniej raz do roku zachorowywałem. Po pierwszym sezonie zauważyłem też pozytywny wpływ na psychikę. Wcześniej bylem gorącokrwisty (w gorącej wodzie kąpany). Teraz trudno wyprowadzić mnie z równowagi (mam stalowe nerwy). Człowiek musi panować nad swoim umysłem, najlepiej nie myśleć o zimnie.

 •  

  pokaż komentarz

  @Maras1984:

  Kiedyś proporcje były pół na pół.

  Pań ubyło czy panów przybyło hmm?

  •  

   pokaż komentarz

   @arhibald: Panów przybyło, chociaż panie też pozaciążały (prawdopodobnie nie w kąpieli). Zauważamy sporą rotację. Najgorzej jest się przekonać, żeby w niedzielę, dzień wolny od pracy wyjść z domu o 12:00 i zrobić coś szalonego.

 •  

  pokaż komentarz

  @Maras1984: Ale żebyśmy mieli jakieś porównanie, to musisz napisać ile masz w erekcji. Bo jeśli wtedy masz np. 7-8 cm to skurczenie do 5 nie jest niczym niezwykłym :)

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna