•  

  pokaż komentarz

  Wrzucę jeszcze raz:

  " Dopokipopulacja muzulman pozostaje w okolicach 1% sa oni postrzegani jakomilujaca pokoj mniejszosc. W artykulach prasowych, filmach podkreslanajest ich barwna odmiennosc.:

  USA -- Muzulman 1.0%
  Australia -- Muzulman 1.5%
  Kanada -- Muzulman 1.9%
  Chiny -- Muzulman 1%-2%
  Wlochy -- Muzulman 1.5%
  Norwegia -- Muzulman 1.8%

  W zakresie 2 do 3% muzulmanie zaczynaja odrozniac sie od innychmniejszosci. Zaczynaja byc widoczni jako czlonkowie gangow ulicznych iw wiezieniach.
  Pojawiaja sie pierwsze symptomy naduzywania srodkow z pomocy spolecznej.

  Dania -- Muzulman 2%
  Niemcy -- Muzulman 3.7%
  Wlk. Brytania -- Muzulman 2.7%
  Hiszpania -- Muzulman 4%
  Tajlandia -- Muzulman 4.6%

  Powyzej 5% zaczyna byc zauwazalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebnosci) wplyw na spoleczenstwo.
  Naciskaja na wprowadzenie pozywienia halal (czystego wg. islamskichstandardow) dzieki czemu wymuszaja pojawienie sie duzej liczby miejscpracy dla Muzulman.
  Pojawia sie seria rzadan do sieci handlowych o wprowadzenie tej zywnosci na rynek, czesto wzmocniona grozbami.

  Francja -- Muzulman 8%
  Filipiny -- Muzulman 5%
  Szwecja -- Muzulman 5%
  Szwajcaria -- Muzulman 4.3%
  Holandia -- Muzulman 5.5%
  Trinidad & Tobago -- Muzulman 5.8%

  Powyzej 10% rzad panstwa zmuszany jest do uznania ich prawa dosadow Sharii czyli wg. prawa Islamskiego. Docelowo Islam dazy do tegoaby caly swiat byl sadzony wg. prawa Sharii.
  Wyrazny wzrost bezprawia, pojawiaja sie muzulmanskie getta gdziennawet uzbrojone patrole policji boja sie zapuszczac. Rzad zaczynatracic kontrole nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst moze doprowadzic dorozruchow, palenia samochodow i napasci na nie-muzulman.

  Gujana -- Muzulman 10%
  Indie -- Muzulman 13.4%
  Izrael -- Muzulman 16%
  Kenja -- Muzulman 10%
  Rosja -- Muzulman 10-15%

  Powyzej 20% zaczynaja sie demonstracje sily, podpalenia szkol,szpitali, samochodow, synagog i kosciolow. Wiekszosc osadzonych wwiezieniach to muzulmanie.
  Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dzihadystow zaczynajadzialac w swietle dnia czesto wypierajac na terenach zamieszkaniamuzulman lokalne sily porzadkowe.

  Etiopia -- Muzulman 32.8%

  Powyzej 40% mozna sie spodziwac regularnych masakr i atakowterrorystycznych. Organizacje para-militarne rzadza niektorymi terenamiwg. wlasnego widzimisie.
  Uprowadzenia niewiernych kobiet, gwalty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.

  Bosnia -- Muzulman 40%
  Czad -- Muzulman 53.1%
  Liban -- Muzulman 59.7%

  Powyzej 60% nastepuja niczym nie ograniczane przesladowanianiewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza sie prawo Sharii wskali calego kraju.
  Niewierni sa zmuszani do placenia podatku "za ochrone" tzw. Jizja,czesto rekwirowany jest ich majatek. Masowy exodus nie-muzulman zkraju.

  Albania -- Muzulman 70%
  Malezja -- Muzulman 60.4%
  Katar -- Muzulman 77.5%
  Sudan -- Muzulman 70%

  Powyzej 80% pojawiaja sie masowe czystki i mordy kierowane z poziomu panstwowego.

  Bangladesz -- Muzulman 83%
  Egipt -- Muzulman 90%
  Gaza -- Muzulman 98.7%
  Indonezja -- Muzulman 86.1%
  Iran -- Muzulman 98%
  Irak -- Muzulman 97%
  Jordania -- Muzulman 92%
  Maroko -- Muzulman 98.7%
  Pakistan -- Muzulman 97%
  Palestyne -- Muzulman 99%
  Syria -- Muzulman 90%
  Tadzykistan -- Muzulman 90%
  Turcja -- Muzulman 99.8%
  Zjedn. Emiraty Arabskie -- Muzulman 96%

  W poblizu 100% nastepuje tzw. Muzulmanski Pokoj (stad Islamjest znany jako "Religia Pokoju") czyli 'Dar-es-Salaam', co znaczy"Islamski Dom Pokoju".
  Wg. wojennej doktryny Islamu powinien byc wtedy pokoj gdyz wszyscy sa juz muzulmanami i nie ma powodow do walki.

  Afganistan -- Muzulman 100%
  Arabia Saudyjska -- Muzulman 100%
  Somalia -- Muzulman 100%
  Jemen -- Muzulman 99.9%"

  ------------------------

  Władze powinny zacząć z tym walczyć. Nie wyrzucać z kraju, ale ograniczać ich zapędy do przekształcania kraju i wprowadzania nowych praw.

  •  

   pokaż komentarz

   Zgadzam się jeśli ktoś przyjedzie do jakiegoś kraju obowiązują go prawa tego kraju a jak się nie podoba to pakować manatki i wracać na pustynie.
   Ale niestety to my(cywilizacja zachodu) jesteśmy winni tego że muzułmanie panoszą się w europie, przez naszą głupią tolerancję gdzie my nie możemy prześladować muzułmanina ale oni już mogą palić kościoły i wprowadzać swoje prawa.
   Państwa europejskie nie powinny zmieniać swojego prawa ze względu na muzułmanów jeśli im się nie podoba prawo "nowej ojczyzny" to niech wypier*alają.
   I jeszcze na koniec o budowaniu meczetów, czy ktoś może wie ile kościołów powstało na terenach muzułmański, a ile meczetów wybudowano w europie ?

  •  

   pokaż komentarz

   hahaha. Jedna z glupszych rzeczy jakie slyszalem, ale rozbawiles mnie. Kto to napisal? Podasz zrodla? Mieszkam w kraju z 60% muzulmanow, w Malezji dokladnie. Nigdy nikt mnie za nic nie przesladowal, mam od ch%#a muzulmanskich przyjaciol i zyje mi sie z nimi dobrze. 33 plusy dla tego pana? Dzieci, nie wierzcie w bajki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Poncz Ciekawe- dołącz jeszcze ŹRÓDŁA aby udowodnić, że nie jest to Twoja własna wybiórcza nadinterpretacja- bądźmy obiektywni. Ludność Wielkiej Brytanii to chyba sama jest sobie winna bo po prostu tamtejszym kobietom w głowach się poprzewracało i nie chce im się rodzić dzieci- proszę zajrzeć do statystyk i sprawdzić kto ma średnio ile dzieci, wzór na postęp geometryczny albo chociaż arytmetyczny i już mniej więcej wiemy kogo ile za chwilę ile będzie= czyj to będzie kraj i jaka będzie jego polityka... Taka to już jest ta "nowoczesność wyzwalająca człowieka spod staroświeckich prądów myślowych"... Narzekajcie dalej na katolicką Polskę, warszawskie meczety już od dawna pękają w szwach... Prawdopodobnie muzułmanie pójdą na Izrael a Żydzi w ostatnim akcie desperacji nie zawahają się użyć broni jądrowej którą od dawna posiadają i wita nas Armagedon. Od dawna wiadomo że to w Izraelu ma się odbyć ostateczna bitwa. Żydzi zaczęli się tam osadzać, budują swoją świątynię (jak było zapowiedziane w Biblii), muzułmanie umacniają swoje siły w świecie. Widzimy już jak poszczególne puzzle zaczynają formować układankę której wzór od dawna jest przepowiedziany w Biblii? Przedtem czeka jeszcze nas wszystkich obowiązkowa rejestracja z umieszczeniem czytników w wiadomych miejscach- czoło albo ręka. Prototyp już powstał. Dziękuje za uwagę

  •  

   pokaż komentarz

   Źródło:
   "Adapted from Dr. Peter Hammond's book: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat"

  •  

   pokaż komentarz

   Zwariowales? Ksiazek nie szuka sie w google tylko w spisach bibliograficznych. Jesli Google - niech powie google. Jesli ksiazka, niech poda informacje ze strona zebym mogl do niej dotrzec. Po takim opisie bibliograficznym nie moge trafic do zrodla. A wszystkie odnosniki jakie pokazuje google podaja te sama informacje BEZ PODANIA ZRODLA. Wiec sa tak samo wiarygodne jak ten komentarz. Sorry to nie jest zla wola, naprawde chcialbym dotrzec do tej ksiazki. Pamietacie sprawe Henryka Batuty? Stworzono taka fikcyjna postac, napisano mu biografie m.in. ze byl zydem i zamieszczono na wikipedii. I polowa stron antyzydowskich miala potem informacje o nim.

  •  

   pokaż komentarz

   Usłyszymy w Kościele i przeczytamy w katolickich gazetach. Niedawno była akcja wysyłania kartek ze sprzeciwem do ambasadora Indii...
   Wykopujmy, może trafi na główną:
   http://www.wykop.pl/link/143952/rzez-chrzescijan-za-aprobata-wladz

  •  

   pokaż komentarz

   @Poncz: Szczerze mówiąc jest to słowo w słowo mój tekst który osobiście przetłumaczyłem i opublikowałem na kilku forach dyskusyjnych. Między innymi na Onet.
   Podczas pisania opierałem się bodajże o artykuł z strony http://thereligionofpeace.com/

   Tekst oczywiście można kopiować, publikować, drukować itp. itd. - nie mam na niego copyright-ów ;-). Cieszę się, że są osoby którym przypadł do gustu.

   Sorry za brak polskich znaków w tym tekście. Korzystałem wtedy z Solarisa na którym nie było ogonków.

   /Joss

  •  

   pokaż komentarz

   Ja go znalazłem na onecie jako jeden z komentarzy.
   Jaki ten Internet mały, heh :)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Człowieku a widziałeś kiedyś akcję polskich kiboli? Rzuca tam ktoś butelkami, tasakami, kamieniami czy płytami chodnikowymi w policję? Biegają goście z siekierkami, łańcuchami, leją kogo popadnie baseballami, itp.?

   I jak tu nie zostać rasistą? LOL

  •  

   pokaż komentarz

   Siedzi sobie koleś w Maroku w domu, ogląda filmy na YT. Mieszka na spokojnych terenach wiejskich, ludzie są przyjaźnie nastawieni zarówno do siebie jak i do przyjezdnych (bo są). Największa ruchawka jaką widział to jak koza uciekła i ją ganiali po okolicy. No i ogląda te filmy na YT i widzi ustawkę polskich kiboli w środku Wrocławia i myśli sobie "co za bydło, j%!ane białasy, niech tam siedzą u siebie i się wzajemnie wybijają, jak tu nie być rasistą..."

  •  

   pokaż komentarz

   kabzior
   problem leży gdzie indziej
   gdyby "bohaterowie" tego filmu robili zadymy u siebie w kraju nie interesowało by mnie to za bardzo. Jednak robią to w obcym kraju... i to jest właśnie najgorsze.

  •  

   pokaż komentarz

   Chciałem tylko powiedzieć że twierdzenie że wszyscy muzułmanie tylko czekają przyczajeni żeby nas nawrócić albo wymordować jest równie prawdziwe co to, że wszyscy kibice po wyjściu z meczu demolują ulice i dźgają przechodniów nożami.

  •  

   pokaż komentarz

   Ci lepsi muzułmanie mieszkają w Dubaju i nie zamierzają osiedlać sie w Europie.

  •  

   pokaż komentarz

   co do Maroka, to pracując w hiszpani, mialem doczynienia z dwoma osobnikami z tamtego pięknego kraju... I ciesze się, że już nie mam. Toz to bydło, pracowali w kuchni w hotelu znanej na całym świecie sieci, a nie myli rąk. Totalne prostaki, kipiąca agresja, i brak komunikacji ze światem zewnętrznym.. Nie, dziękuje, niech siedzą u siebie, a nie udają, że są cywilizowani.

  •  

   pokaż komentarz

   @kuflik - ja poznałem kilku Marokańczyków w Berlinie, mieszkaliśmy z nimi w takiej dużej sali w noclegowni niedaleko Dworca ZOO (się oszczędzało w studenckich czasach), byli normalnymi ludźmi, fajnie się z nimi gadało, nie zauważyłem jakichkolwiek ubytków w kwestii zachowania higieny osobistej. Z drugiej strony w podobnym przybytku pod Paryżem miałem wątpliwą przyjemność pomieszkiwać z rodakami, którzy mówiąc wprost śmierdzieli, nie myli rąk po sraniu i przed wyjazdem zaj##ali nam jedzenie. To są moje własne, jak najbardziej autentyczne doświadczenia życiowe, ale nie oceniam na ich podstawie całych nacji, bo byłoby to IMO równie niesprawiedliwe jak Twoja ocena powyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   o tak:) też mialem w hotelu jednego polaka;p stwierdził, że nie będzie myl uniformu, a pracowal na zmywaku. efekt? waliło od niego na jakieś 3 metry, tak, że nie dalo się przebywać...
   dodam, że był z warszawy:)

  •  

   pokaż komentarz

   a dlaczego nie dodałeś w takim razie, że Polacy to śmierdzące brudasy, które powinny siedzieć i śmierdzieć u siebie a nie jeździć po świecie i udawać cywilizowanych?

  •  

   pokaż komentarz

   Bo Polacy nie podpalają samochodów i nie demolują miasta jak muzułmanie?

  •  

   pokaż komentarz

   kabzior: co z tego że nie wszyscy, 2 wojne światową też nie wszyscy Niemcy wywołali. Starczy mała grupka idiotów w odpowiednim czasie i miejscu by doszło do tragedi

  •  

   pokaż komentarz

   a co to ma do rzeczy? rozmowa jest o tym, że wszyscy Marokańczycy to tępe śmierdzące brudasy, bo dwóch takich pracowało w hotelu w Hiszpanii. chciałbyś żeby ktoś uznał Cię jako Polaka za skretyniałego przygłupa od którego śmierdzi na 3 metry, na podstawie tego że poznał Zenka i Zdziśka z niepełnym podstawowym spod Kielc którzy pojechali na saksy do Hiszpanii?

   @lisz55 - i co w związku z tym? wyrzucić wszystkich muzułmanów? zakazać wstępu? logika żywcem wzięta z ideologii tej małej grupki idiotów o której piszesz (tylko tam chodziło o Żydów).

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę Kabzior mlaskasz językiem z podniecenia, ale zaręczam Ci, że jak wystarczająco długo pożyjesz zdążysz possać arabską pałkę. Przez takich anarcholi jak Ty doszło do obecnej sytuacji i tacy jak Ty będą w przyszłości odpowiedzialni za holokaust który dotknie bądź jednych bądź drugich. A wykłady o śmierdzących Polakach i pierdzących kibolach zachowaj sobie na przemówienia do meczetu.

  •  

   pokaż komentarz

   a ja nadal jestem na nie. to jest po prostu inny świat, inna kultura. albo się dostosują do kraju, w którym chcą przebywać, albo wracać do siebie. tego tylko brakuje, by swoje prawo wprowadzali tam gdzie się osiedlają (pisze o tym ktoś niżej). niestety prawda jest taka, że oni się nie dostosują,i nadal będą kamienować kobiety za to, że spojrzały na faceta..

  •  

   pokaż komentarz

   @kuflik - ja takoż jestem przeciwny wprowadzaniu islamskich praw w Europie, tak samo jak paleniu aut... i tak samo jak ocenianiu wszystkich jedną miarą, co napisałem w bodajże drugim komentarzu. nie o prawa islamskie chodziło mi w tym wątku i wyraźnie to zaznaczyłem, smuci mnie jak czytam komentarze takie jak Zygmunte - system zero-jedynkowy, wybić, wyplenić itd.

   @Zygmunte - jak żyję 38 lat nigdy nie byłem (i nie jestem) "anarcholem", we wczesnej młodości sympatyzowałem raczej z organizacjami bardzo mocno prawicowymi, a potem zdarzyło mi się sporo po świecie jeździć, sporo ludzi poznać, sporo rzeczy widzieć i zrozumiałem że świat nie jest czarno-biały, co i pewnie Ty zrozumiesz "jak wystarczająco długo pożyjesz".
   btw - jako jedyny dostajesz ode mnie minusa (tak wiem, na pewno bardzo się przejąłeś), z innymi mogę się trochę nie zgadzać albo bardzo nie zgadzać, ale stać ich na semsowną, rzeczową i kulturalną dyskusję popartą argumentami, Ty zamiast argumentów stosujesz obelgi, które nijak mnie nie dotykają a świadczą niestety jedynie o Twoim poziomie.

 •  

  pokaż komentarz

  lekka przesada... wyraźnie szukają zaczepki. Zresztą może się zbytnio nie orientuje, ale czy to angielska policja okupuje pakistan...? Bo innego usprawiedliwienia dla takiego zachowania nie widze.

  A policja nie ucieka, tylko prowadzi demonstracje tymi ulicami, którymi chce, żeby ta narobiła minimalnych ewentualnych szkód. Poza tym widać, że im dalej tym więcej policjantów, czyli zbierali siły ;).

  •  

   pokaż komentarz

   Też tak na początku myślałem - prowadzą ich ulicami. Ale przyglądając się dokładniej to demonstracje, przynajmniej te pokojowe, raczej maszerują niż biegną, a policjanci muszą biec, żeby nie zmieszać się z tłumem. Gdzieś około 2:40 zaczyna się rzucanie pachołkami. Rozumiem zachowanie policji - nie chcieli dać się sprowokować, ale to również pokazuje jej słabość wobec rozwrzeszczanego tłumu. Około 3:30 działaczka nawołuje do zaprzestania rzucania, ale demonstranci jakoś jej nie słuchają.

   Przypomina mi się świetna książka "Obóz świętych". Tam też najpierw byli pożyteczni idioci którzy dali się prowadzić na smyczy propagandy wzdychali "ach jacy Ci hindusi biedni, jak mają ciężko", a jak statki pełne Hindusów przybiły do brzegu "Ci biedni Hindusi" rabowali i plugawili wszystko co stanęło na ich drodze. Przywódca Hindusów spotyka na brzegu dziennikarza siejącego sprzyjającą mu propagandę i roztrzaskuje mu głowę, bo już go nie potrzebuje, teraz by tylko przeszkadzał.

   Tak samo ta ruda panienka skończy w jakimś haremie, gdy już nie będzie potrzebna, a jeśli nie ona to jej dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak w kwestii formalnej, to dzięki Anglikom powstał Izrael i to Anglicy przyczynili się do zlikwidowania Palestyny jako państwa, więc jakieś tam wytłumaczenie jest ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @szaraszmata
   a istniało takie państwo jak Palestyna?
   Gratuluję wspaniale wypranego mózgu...
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Palestyny

  •  

   pokaż komentarz

   pegasus_sis
   A ja nie gratuluje, ja tobie współczuje. Głupoty. I zalecam zapoznanie się z faktami historycznymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @ pegasus_sis i po co ta wrogość, mamusia cię nie przytulała a tatuś za dużo...

   Czytałem w biografii Churchilla jak to Brytyjczycy obiecali Palestyńczykom państwo jednocześnie planując tam Izrael, jeśli chcesz się kłócić o jedno słowo to współczuję. Poza tym Arabi nigdy nie zaakceptowali Traktatu Podziału Palestyny z 1947r, więc sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje.

   Jakkolwiek uważam, że poprzedni mój komentarz wyjaśnił sprawę agresji wobec Brytyjczyków.

  •  

   pokaż komentarz

   A dokładnie to był mandat brytyjski w Palestynie (Palestyna jako region), podzielony na 2 państwa - Palestynę i Izrael. Niestety jedno państewko było zbyt wojownicze, i weszło w złe towarzystwo (USA). No i zaczęło mu przeszkadzać, że Brytyjczycy podzielili swój mandat w proporcjach pół na pół. Zaczęła się wojna, która trwa z przerwami do dziś.

  •  

   pokaż komentarz

   @szaraszmata
   A ja to wyjaśnie trozkę inaczej:

   obejrzyj dokładnie od 3 minuty 30 sekund:
   http://www.youtube.com/watch?v=lm7LtutC7Do&feature=related

   Cały film można odbieać za stronniczy i zmanipulowany pod określoną tezę, więc polecam obejrzeć tylko nagranie z demonstracji w UK 2005. Tam masz kwintesencję...

   Po drugie wydaje mie się, że tzw. Wojna Sześciodniowa rozpoczęła od :

   13 maja 1967 przewodniczący Prezydium Rady Najwyższej ZSRR Nikołaj Podgorny przekazał egipskiemu wiceprezydentowi Anwarowi Sadatowi fałszywą informację o koncentracji 12 izraelskich brygad przy granicy z Syrią. Wprowadzeni w błąd Egipcjanie byli przekonani, że Izrael przygotowuje się do inwazji. Dlatego ich reakcja była natychmiastowa i zdecydowana. 14 maja prezydent Naser zarządził mobilizację armii i rozpoczęto przerzucanie wojsk na półwysep Synaj.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_sześciodniowa

   ale może mi się wydaje...

   @Judasz666
   masz rację- Izrael wpadli w złe towarzysto. W doskonałym towrzystwie ze Związkiem Socjalistycznych Republik Radosnych były natomiast państwa arabskie :)
   To, kto popierał określone stony kofliktu jest dziś faktem historycznym (tak samo, kto współorganizował zamach w Monachium).

  •  

   pokaż komentarz

   pegasus_sis, nie jest to faktem historycznym, gdyż nie "popierał" a "ciągle popiera".

  •  

   pokaż komentarz

   @Judasz666
   Rzeczywiście masz rację- nic się nie zmieniło po obu stronach barykady...
   http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34244,3192943.html

  •  

   pokaż komentarz

   @pegasus_sis
   Najlepiej wszystko zrzucić na religię, ale możemy pobawić się i stworzyć hipotetyczną sytuację:

   Koniec pierwszej wojny światowej, Polacy już się cieszą, bo przecież odzyskają niepodległość. Ale nie tak szybko, jakieś imperium, dajmy na to Chiny nie mają jak się pozbyć np. Hunów i doszukują się, że kiedyś w zamierzchłej przeszłości przebywali na ziemiach Polski... no i tworzy się Państwo Hunów, Polacy dostają swoją autonomię w postaci województwa podlaskiego a nasi sprzymierzeńcy (dajmy na to Francja i Anglia - już kiedyś pokazali co to sojusz z nimi) nie zgadzają się z tym. Polska dalej walczy a w mediach chińskich publikują informacje jak to katoliccy fanatycy śmią walczyć o swoje ziemie, a przecież powinni się cieszyć że żyją...

  •  

   pokaż komentarz

   Nie odmawiam Palestyńczykom własnego państwa. Są tendencje nacjonalistyczne i mają porzebę samostanowienia - OK.
   W całej tej dyskusji próbuję Ci wytłumaczyć- ostatnim niepodległym państwem na tym terenie było Państwo Żydowskie zniszczone w końcu przez Rzymian! Później teren ten zamieszkały przez autochtonów i resztki Żydów przechodził z rąk do rąk. Aż pojawił się ruch syjonistyczny wyzwający do powrotu. I fakt - Imperium Brytyjskie wydzieliło tereny dla Żydów i Arabów. I dalej mijasz się z faktami : a mianwicie okolicznym państwom arabskim nie podobał się Izrael, więc na niego napadli . PIERWSI- i w dodatku nigdy nie ukrywali,że celem jest jego zniszczenie. Ale,że nie porafili obsługiwać doskonałego, bądź co bądź, sprzętu radzieckiego przegrali, a należne im tereny zajęli Żydzi. I dopiero tu można zacząć dyskusję kto miał rację i prawa d tego a tego.
   Wiesz- sprawa jest TROSZKĘ bardziej skomplikowana, niż Ty ją widzisz.

   A porównania do Polski jakoś nie mogę przetrawić - bo mieliśmy wielkie państwo, straciliśmy je. Ale po latach odzyskaliśmy niepodległość. Naprawdę nie widzisz różnic

 •  

  pokaż komentarz

  Mówcie co chcecie ale religia zabija zdrowy rozsądek.

  •  

   pokaż komentarz

   To nie jest kwestia religii tylko rozwoju cywilizacyjnego.
   Oni równie dobrze mogliby być ateistami i robić to samo. Tak się zachowywały tamte plemioina jakieś 10 wieków temu, niestety zatrzymali się w rozwoju i nadal robią to samo, są brudni, agresywni, myślą o podboju i żerowaniu na innych. Najpierw zniszczyli całą rozwiniętą kulturę Orientu (a przecież to też byli muzułmanie) a teraz zabierają się za Europę.

  •  

   pokaż komentarz

   @weedboy
   Powiedzialbym, ze fanatyzm a nie religia. Fanatyczne oddanie jakiejkolwiek sprawie doprowadza do takich idiotycznych zachowan, przyklad: pseudo-kibice - bezsensowne oddanie dla jakiejs druzyny, doprowadza ludzi do pobicia obcego czlowieka itp., a z religia ma to wspolnego tyle co globalne ocieplenie z kaloryferami.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakiej to niby sprawie są oddane bandy które napadają na ludzi albo rozwalają samochody? Żadnej. To nie jest żaden fanatyzm, to po prostu "kultura" siły. Oni wyrywają co tylko się da bo chcą mieć nic nie robiąc i nic nie potrafiąc. Na tym polega niższość ich cywilizacji. Barbarzyńcy w adidasach.

 •  

  pokaż komentarz

  To ma być demonstracja? Z hasłami typu "Run! Run you cowards!" ???
  Powinni ich spałować i pozamykać. I wiecie co? Czasem się ciesze że mamy takie "mało otwarte" społeczeństwo. Coś mi się wydaje że w Polsce to by dostali po mordzie, i szczerze im się to należy. Pieprzona poprawność polityczna, jeszcze będą Anglicy żałować.

  Btw. Co ta zakonnica tam robi? 0.o

  •  
   T....k

   +31

   pokaż komentarz

   Na dzień dzisiejszy taka demonstracja w Polsce, z tak agresywnymi hasłami zakończyłaby się po jakichś 5 minutach, a Araby walczyliby kto szybciej na lotnisko ze swoimi tobołkami dojedzie.
   Jestem tego pewny.

  •  

   pokaż komentarz

   no a u nas to tylko żydzi mogliby demonstrować na specjalnych prawach

  •  

   pokaż komentarz

   Na dzień dzisiejszy taka demonstracja w Polsce, z tak agresywnymi hasłami zakończyłaby się po jakichś 5 minutach
   Dokładnie, w naszym kraju rozp!%$!%% na ulicach mogą robić tylko nasi górnicy i hutnicy (i kibole)!

  •  

   pokaż komentarz

   Krakow 2005, Maj. Na plantach zderzaja sie parada rownosci (geje) i parada tolerancji (wszechpolacy). Byl ktorys z Was tam, cwaniaki od ogladania filmow na youtube? Ja bylem, robilem reportaz. Lecialy butelki plastikowe i szklane, metalowe narzedzia, cegly i martwy kot. Policjanci byli w mundurach do tlumienia zamieszek, w helmach i z tarczami a i tak musieli sie cofac. To co widze na tym filmie to jest NIC. Czekam az nazwiecie tego faceta ktory rzucil cegla i rozcial komus glowe "brudnym motlochem i zwierzeciem". Nazwiecie tak Prawdziwego Polaka z Krwi i Honoru? Czy zeby byc zwierzeciem trzeba robic cos gorszego niz rzucanie ceglami (np. wyznawac islam?).