•  

  pokaż komentarz

  Przecież gość z którym rozmawiasz powie ci wszystko żeby ci sprzedać usługę bo i tak wie ze nic mu nie udowodnisz

 •  
  l............e

  0

  pokaż komentarz

  I myślisz że jak nie podpiszesz umowy to nie będziesz klientem?

 •  

  pokaż komentarz

  Ostatecznie zaproponował w ramach gratisu podwyższenie z 1 Mb do 10 Mb
  No quhwa nie możliwe - przecież to jest ta sama taryfa... ja pier***.. (do 10Mbit/s).

 •  
  p.......r

  0

  pokaż komentarz

  Nie dawno tj. w poprzednim miesiącu postanowiłem zrezygnować z telefonu+ internetu z Netii. Wysłałem odwołanie od umowy bowiem była na czas nie określony i jak tylko pismo do nich doszło odezwali się sami ze pismo jest nie ważne bo nie jest ręcznie podpisane... Aczkolwiek miły pan zadzwonił do nas( pozdrawiam i dziękuje za uczciwość) i powiedział ze może nam dać lepszą ofertę jeśli chcemy. Jako że każdy u mnie w domu ma telefon komórkowy postanowiliśmy zrezygnować z telefonu. Pan mówi że nie ma problemu i będzie tylko internet i za 54zł (przez pierwsze 3 miesiące za 1zł) miałbym internet 20mbit/s bez telefonu. Oferta została zaakceptowana pan powiedział również ze należy wysłać pisemną rezygnację z usługi telefonu i w ciągu 2 miesięcy od aktywacji nowego internetu należy wysłać rezygnację z usługi bezpieczny internet bo przez 2 miesiące jest bezpłatna a potem trzeba już płacić a on sam niestety nie może jej odznaczyć w nowej umowie więc należy pamiętać o tym że trzeba to zrobić w ciągu 2 miesięcy.. Pan poinformował również o innych drobnych pierdołach aby rachunek był niższy. Umowa miała być wysłana dzień po tym telefonie. Po paru dniach telefon. Już mniej miła i uczciwa pani stwierdziła że nie mogę posiadać internetu bez telefonu i że może mi tylko zwiększyć internet ale telefonu nie wyłączy. Pani zdziwiła się ( oni tam mają burdel czy jak?) że umowa już bez telefonu została wysłana i na tym rozmowa się zakończyła. Umowa przyszła a internet szybszy i rachunek mniejszy.
  Morał? Jak nie chcecie płacić tyle ile płacicie i macie za wolne łącze to ślijcie rezygnacje ale ich nie podpisujcie. Sami się do was odezwą i zaproponują lepsza ofertę:)

 •  

  pokaż komentarz

  A to w netii nie jest tak, że wszystkie prędkości do 20Mb/s kosztują tyle samo? Wiem że tak było w dialogu a dialog to ta sama firma i mają teraz praktycznie ten sam cennik (tylko się dogadali że klientów sobie nawzajem nie zabierają). Wiem też, że (przynajmniej w dialogu) za utrzymanie łącza nic się nie płaci i nie trzeba mieć telefonu (ale żaden konsultant o tym nie powie).
  Sprawdziłem właśnie na stronie netii-internet 1mb/s rzeczywiście jest za 30 zł, a wszystkie prędkości do 20Mb/s za 45zł. Różnica cenowa nieduża a jeśli są możliwości techniczne na 10 to można sobie brać.