•  

  pokaż komentarz

  Hmmm, kiedyś nie trawiłem tego ludzika ale po obejrzeniu kilku wcześniejszych odcinków muszę stwierdzić, ze koleś naprawdę mądrze gada

 •  

  pokaż komentarz

  Może prościej? http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/boso-przez-swiat
  Chyba czas zacząć zakopywać za samo nazwisko Cejrowski bo już strach lodówkę otworzyć...

  •  

   pokaż komentarz

   @josoof: Proponuje zakopywac wszystkich zaginionych i kazda akcje pomocy chorym dzieciom.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kamilczakoczako: chciałbym poznać motywację skomentowania wpisu sprzed 25 miesięcy? Nie pomożesz choremu dziecku oglądając Cejrowskiego ani raczej na ekranie nie zobaczysz zaginionej osoby, więc pytanie brzmi: czy Twój komentarz jest z dupy wzięty i nie potrafiąc skorzystać z logiki czepiasz się osoby, a próbując uogólniać zakopywanie Cejrowskiego do zakopywania znalezisk o chorych dzieciach próbujesz mnie obrazić i stworzyć mylne wrażenie iż jestem złym człowiekiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @josoof: Prawda jest taka ze, od dwóch lat oberwuje kazde twe poczynanie po odczytaniu tego komentarza, dopiero teraz zdobylem sie na odwage aby ci odpowiedziec. A skoro nie potrafiles zrozumiec logiki mego komcia to jestem zmuszony wytlumaczyc ci to.
   Proponujesz zakopywanie czegos za to ze jest tego duzo. Stad ja odpowiadam ze idac twoja logika mozemy zakopywac zaginionych i dzieci mutantow bo ich jest tez duzo. Ja mam w dupie ich los ale inni nie i chyba dobrym jest rozglosnienie takich akcji lepiej dla tych zaginionych, a cejrowski gada madrze to tesz dobrze jest jak jest go duzo. Choc masz prawo zeby go nie lubic ale zgodnie z prawem powinienes isc za to na 12,5 roku do wiezienia.