Przeglądasz archiwalną wersję znaleziska.

startups.pl - tworzysz serwis www pokaż go innym

Startups ma informować o nowych serwisach i projektach internetowych. Jest idealnym miejscem do prezentacji własnych projektów dla twórców. Każdy może dodać swój serwis, zaprezentować go dla innych użytkowników, otrzymać opinie o jego funkcjonalności, a dzięki dyskusji wyeliminować możliwe błędy.

 •  

  pokaż komentarz

  Świetna sprawa! Nie wiem komu się nie podoba! Poza tym wykop to śmietnik! To, że odkryto wodę w kosmosie przechodzi bez echa natomiast JPG z głupim tekstem zbiera około 100 wykopów! Nie wiem jaki jest profil przeciętnego użytkownika wykopu i boję się myśleć! Czy internet już też jest medium bla bezmózgów tak jak TV? Fajny serwis!
  Komentarzami pana Gracka bym się nie przejmował :) Wszystkie jego komenty są typu: "kolejna strona o niczym", "dla mnie mało przydatne", "zakopać to", "staare", czepia się nawet różnicy w linku: "a czemu link do YT, a nie do oficjalnej strony?". Dodam jeszcze, że linki dodane przez niego nie spotkały się z żadnym zainteresowaniem :P Nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce, ale to co tu się dzieje to d$%%#izm! Dzieci NEO!
  Pozdrawiam

  PS1 Daje linka do wartościowej strony Gracka http://gracek.iplaneta.info/ a nuż ktoś wykopie :P

  PS2 I jeszcze cytat z bloga Gracka bo nie mogę się powstrzymać :)
  "Nazywam się Gracjan *****, w internecie można mnie znaleźć pod niebywale oryginalnym pseudonimem – „Gracek”. Obecnie jestem uczniem trzeciej klasy gimnazjum w Ostrołęce, w której też znajduje się miejsce mojego zamieszkania. Od wczesnych lat młodzieńczych interesuję się informatyką, a od jakichś dwóch – głównie tworzeniem stron i innych aplikacji internetowych, webdesignem oraz po trochu grafiką."

 •  

  pokaż komentarz

  Domyślamy się, że jesteś twórcą strony. Nikt postronny nie podesłałby tego na wykop :) Chociaż nie, ukazują się tu już takie duperele, że postronny także mógłby to tu wkleić ;)

 •  

  pokaż komentarz

  klasyczny katalog stron z końca lat 90', tyle że ubrany w kolorki łebdwazero. Mimo to jest takim samym przeżytkiem :P

 •  

  pokaż komentarz

  Pomysł dość dobry, ale sądzę, że realizacja trochę minęła cel.

  Imho by był sens używać w ogóle określenia start-upy to musi chodzić o przedsięwzięcia komercyjne a nie ogół powstających czy istniejących. A do tego przedsięwzięcia (zazwyczaj) szukające inwestora. Serwisów ogłoszeniowo-katalogowych jest sporo, za to żadnego, który dobrze by służył w nawiązywaniu relacji webdeveloper-inwestor.

 •  

  pokaż komentarz

  Witam Wszystkich, jestem jednym z pomysłodawców serwisu startups.pl i postaram się przekazać kilka informacji i założeń czym ma być i dla kogo.

  Startups.pl nie jest przeznaczony dla zwykłego użytkownika, ale raczej dla osób zainteresowanych z branżą internetową czy bloggerów piszących o nowych serwisach. Ma na celu informowania o nowych projektach i podawania “wyłącznie surowych ” informacji. Nie opracowujemy, tekstów jedynie udostępniamy opisy z serwisów, ( stąd język angielski, oczywiście będzie możliwość filtrowania), staramy sie w jednym miejscu skupić informacje o konkretnym serwisie. Stąd możliwość dodawania newsów i linków do blogów.

  Co do wartości serwisu “Gracek – bezwartościowa strona”, to raczej pojecie względne, jednym całkowicie nieprzydatna, dla drugich znakomite źródło informacji.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.