•  

  pokaż komentarz

  A wg mnie bardzo interesująca sprawa.
  Do autorów: możecie trochę poprawić wyświetlanie RSS, IMHO za dużo w nim informacji i jest nieco nieprzejrzyście.

 •  

  pokaż komentarz

  aha, jeszcze jedno.. startups.pl powstal takze dlatego, aby wlasnie tu bylo miejsce, gdzie nowe projekty nie zostana odrazu skomentowane jako spam.

 •  

  pokaż komentarz

  "kooba - Przeczytałem i nie zmieniam zdania. Chcecie wprowadzić OpenID, RSS, Ajaxa itd.“

  no właśnie przeczytałeś.

  Jaki katalog stron ma możliwość informowania o tym co się dzieje w serwisach?.Chyba żaden, w Polsce nie jest popularne prowadzenie blogów firmowych i przekazywania informacji o pojawiających się usługach czy funkcjonalnościach. Na zachodzie zostało to docenione i każda szanująca sie strona wykorzystuje to jako niezły PR.

  Nasz Serwis, właśnie daje taką możliwość kontaktu z odbiorcą. Chyba każdy chce wiedzieć z perspektywy użytkownika, co jest dobre, a co trzeba poprawić.

  Ja dostając taką notkę “Jako beta tester informuje, że coś nie tak działa autoryzacja właściciela serwisu, plik wrzucony na serwer, klikam 'sprawdź' i żadnego komunikatu, a serwis jest nadal nie zweryfikowany :( ” -------- wiem co poprawić.

  Oczywiście nie chce nikogo przekonywać do serwisu, po prostu staram się przekazać swoją wizje czym mam być i jak ma wyglądać serwis.

  "jeśli mi sie coś nie podoba to znaczy że nikomu nie może się podobać" to właśnie zabija wykop.
  Pozdrawiam

 •  

  pokaż komentarz

  Coś się chyba posypało:

  Authorization Required

  This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.

  Additionally, a 401 Authorization Required error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 •  

  pokaż komentarz

  @Gracek - to może z łaski swojej zrób coś innowacyjnego co powali nas na kolana, bo Twoje komentarze mnie powalają, ale ze śmiechu. W końcu zajmujesz się "głównie tworzeniem stron i innych aplikacji internetowych, webdesignem oraz po trochu grafiką"...