•  
   w..........j

   -8

   pokaż komentarz

   @Ginden: Jakim znienawidzonym? Toż powiedział, że nie akceptuje teorii ewolucji, ale po pierwsze nie uważa, że ktoś go o to w ogóle powinien pytać jako polityka, bo to nie ma znaczenia, a po drugie - nie ma to dla niego większego znaczenia i mówi, że wierzy w to, że Bóg stworzył świat, ale nie uważa żeby ktokolwiek mógł udowodnić, w jaki sposób to się stało.
   Czy ta wypowiedź brzmi jak zapowiedź walki ze "znienawidzonym" ewolucjonizmem? Hmmm, trudne pytanie...

  •  
   w..........j

   -9

   pokaż komentarz

   @Ginden: Dzięki, ale mam dobrą znajomość środków stylistycznych. Tyle, że gdyby ktoś coś takiego jak ty napisał w opisie znaleziska, to by neuropa zakopała za informację nieprawdziwą ;)
   Jak neuropa i jej kundelki wyolbrzymiają to być dobrze, jak druga strona wyolbrzymia to być źle. Widmo krąży nad neuropą - widmo kalyzmu. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @wujekandrzej:

   ? Toż powiedział, że nie akceptuje teorii ewolucji, ale po pierwsze nie uważa, że ktoś go o to w ogóle powinien pytać jako polityka, bo to nie ma znaczenia,
   Ja uważam, że powinno się go o to pytać, bo jeżeli opowiada takie dyrdymały to oznacza, ze ma coś nie tak z rozumem.

  •  
   w..........j

   +3

   pokaż komentarz

   @ghostface: Myślę, że człowiek który ukończył biologię i medycynę ma rozum w dosyć dobrej formie. Wydaje mi się, że większość ludzi ma pewne poglądy, które nie przystają do całokształtu ich wizji świata, prawie każdy z nas wykazuje się ignorancją w jakimś temacie, każdy ma uprzedzenia. Tyle że nie uważam, żeby to było coś, co dyskredytuje człowieka jako inteligentnego i zdolnego do mądrych decyzji; poza tym nie jest przecież za dyktatem państwa w edukacji, więc nie miałby zamiaru wprowadzenia zakazu uczenia o ewolucjoniźmie, więc co to za różnica?
   Ale przyznaję, że to trochę słabe jak na tak wykształconego człowieka, żeby używać argumentu "to tylko teoria", bo to chyba jeden z najgłupszych "argumentów" przeciwko TE.