•  

  pokaż komentarz

  Nauczcie się w końcu, że dyskryminacja może być tylko kobiet, a rasizm dotyczy wszystkich tylko białych wobec innych.

 •  
  m..............o

  +33

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Polecam film Tato z Lindą jak ktoś jeszcze nie widział :)

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet nie mając jeszcze dziecka, można się zagotować, czytając takie teksty. Mocny artykuł, miła odmiana po science fiction artykułów z GW i jej podobnych.

  Inny pobił sędzię na sali sądowej, gdy zezwoliła na wyjazd byłej żony z dzieckiem za granicę.
  I tak miała szczęście, całkiem na poważnie wydaje mi się, że poważne okaleczenie czy zabicie osoby, która niszczy człowiekowi i jego dziecku życie, nie jest niczym złym. Ciekawe, że mam prawo bronić się przed złodziejem, kiedy ten chce ukraść mi np. aparat, ale kiedy chcą zabrać mi dziecko, muszę pokornie przyjąć wszystko na klatę.

  W efekcie polskie sądy produkują grupę zagorzałych wrogów porządku prawnego. Jak można wierzyć w sprawiedliwość postępowania, jeżeli niezależnie od tego, co przedstawię przed sądem, moje szanse na wygraną są poniżej granicy błędu statystycznego.
  Oto Polska właśnie.

 •  

  pokaż komentarz

  To nie są odosobnione przypadki, pojedyncze, problem jest naprawdę dużej skali, błagalnym o pomoc, ludzie zróbcie coś jest XXI wiek a prawo polskie rodem z średniowiecza. Nie widzę moich dzieci od 7 miesięcy - dzieci tęskną ja też, serce mi pęka, i płakać mi się chce z bezsilności.