•  

  pokaż komentarz

  To wszystko wina tych paskudnych piratów.Gdyby nie oni, Bobby mógłby sobie przyznać miliard procent podwyżki.

 •  

  pokaż komentarz

  Ech, ludzie są śmieszni, skupiają się na forach, narzekają na politykę firmy, ale jak pojawi się jakiś płatny dodatek, to rzucają wszystko i lecą to kupić. W sumie, to fajnie jest mieć tak ogłupiałego klienta.

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie zawsze narzekali na cenę.
  Było doładowanie warte 100PLN na Allegro za 25PLN, to ludzie prosili o 2PLN zniżki, bo inaczej to za dużo.
  Skoczyło na 40PLN, to ci sami prosili, żeby chociaż na 30PLN zejść i już im taka cena odpowiadała.

  Mapy i gry są może drogie, ale nie jest to chleb, nie potrzebujemy tego do życia. A skoro to sprzedają i zarabiają na takie podwyżki, tzn., że ktoś to kupuje.

  Więc stop z marudzeniem.

 •  

  pokaż komentarz

  Żeby zagrać w nowego coda przez internet trzeba mieć oryginał. Z drugiej strony bardzo mnie irytuje, że za nowe pakiety mapek, które wychodzą co kwartał trzeba słono płacić. Ludzie już dawno powinni się zbuntować.

 •  

  pokaż komentarz

  Polityka cenowa\wydawnicza Activision Blizzard: ulubiony temat narzekań ludzi, którym pościel zmienia mama

  •  

   pokaż komentarz

   @qwerter: Tak się składa, że prowadzę samodzielne życie już od wielu lat a i tak nie podoba mi się co się stało z produktami Blizzard po przejęciu ich przez Activision. Wydaje się, że jedyne co ich interesuje to pieniądze a nie wysoka jakość oferowanych produktów. Potrafią wziąć dużo pieniędzy za wyprodukowaną przez siebie grę a później mieć gdzieś krytykę i to o co prosi społeczność gry.

   Ich ostatnio modna polityka to wydać przereklamowaną na maksa i niedokończoną grę a później zostawić jedynie kilka osób do rozwijania jej. W rezultacie, chociaż kondycja gry jest zła to patche i tak ukazują się może raz na 3 miesiące i zmieniają bardzo niewiele. Blizzard ma taką sytuację w nosie i tylko mydli fanom oczy. Tak to wygląda ich wykonaniu.

   Przydałyby im się jakieś kłopoty finansowe, może wzięliby się w garść i zobaczyli, że dobre sprawozdania finansowe dla inwestorów muszą opierać się sprzedaży wysokiej jakości produktów a nie jakiś szmir.

  •  

   pokaż komentarz

   @JazzBlurr: Po co aktualizować grę, skoro za kilka miesięcy wyjdzie nowa część? Oj przecież gracze się przemęczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Groteskowy: Myślę, że jednym zdaniem oddałeś 100 procentowo jak wygląda sytuacja. Tak zwany "strzał w dziesiątkę".