•  

  pokaż komentarz

  Typowe lewactwo - żaden szanujący się prawicowiec nie będzie odbierał danej grupie społecznej możliwości przeprowadzenia pochodu zgodnie z prawem danego kraju i wyrażeniem swojego zdania.

  Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.
  No właśnie.

 •  
  M.........a

  +47

  pokaż komentarz

  To teraz wyobraźcie sobie kochani narodowcy, że ktoś wam blokuje marsz niepodległości... aj nie, czekaj, coś takiego już było i z tego co pamiętam skończyło się kompletną burdą. Ale co więcej oskarżeniami z waszej strony o blokowanie legalnie zgłoszonego i prowadzonego marszu. To chciałem was uświadomić że ten marsz też był zgłoszony i prowadzony zgodnie z prawem... Tak więc takie wasze typowe, prawem to my a nie w nas :)

  pokaż spoiler Sorry że zwracam się konkretnie do narodowców, ale śmiem twierdzić że ze względu na treść znaleziska to oni głównie tutaj komentują oraz wykopują, tym bardziej widząc tak głębokie i bogate merytorycznie komentarze powyżej jak np. "BRAWO! Tępić pedałów."

  •  

   pokaż komentarz

   @MistrzuYoda: Wiesz ja osobiście jestem przeciwny blokowaniu manifestacji jakichkolwiek.
   Podając jednak przykład marszu niepodległości i burdy którą rzekomo miały miejsce jest niesprawiedliwe. Ja byłem tam osobiście i mam trochę inne odczucia - na początku policja nie reagowała na blokowanie nam przemarszu ok. Później policja nie zareagowała na rzucanie w ludzi na marszu petardami. Ci co chcieli rozróby mieli okazję i ją wykorzystali. ok 100-150 osób zaczęło walki z policja w chwili gdy marsz poszedł drugą stroną. Ludzie się bawili, śpiewali hymn (całe 4 zwrotki), Rotę, Bogurodzicę, ale tego w tvnie nie pokazali.

  •  
   R.u

   -23

   pokaż komentarz

   @MistrzuYoda: Ty oczekujesz jakiegoś równego traktowania i braku hipokryzji? LOL. Już Wieśman dawno pisał, że wolność jest dla niego tylko instrumentem, a nacjonalizm i katolicyzm celem. Kilka komciów wyżej też masz komentarz "ja jestem za wolnością słowa, ale nie dla tych, z którymi się nie zgadzam"

 •  

  pokaż komentarz

  Jak bardzo sfrustrowanym trzeba być, aby odmawiać innym prawa do szczęścia?

  •  

   pokaż komentarz

   @wolnosciowiec: Nikt im szczęścia nie odmawia, odmawia się promowania zboczenia. Przecież taki wiec mogą obejrzeć dzieci przechodzące akurat z swoją matką do przedszkola. A na takim wiecu chodzą obleśnie przebrani panowie w lateks, przedstawia się różne wyuzdane rzeczy, których Gruzini nie życzą sobie promować.

  •  

   pokaż komentarz

   @jjstok: Ale na ogrodzeniach kościołów to już można wywieszać ogromne bilboardy z martwymi płodami, co nie?

  •  
   E....................z

   +7

   pokaż komentarz

   @jjstok: Jakieś zdjątka? Bo wszyscy nawiedzeni (przeważnie katolicy na swoich portalach) w kontekście każdego marszu mówią o gołych dupach, lateksie, penisach na wierzchu, dildosach, publicznym całowaniu się (!) i co im tam spaczona wyobraźnia podsunie, a ja na zdjęciach z Warszawy widziałem trochę tęczowych flag, trochę ludzi ubranych na kolorowo i całą masę zwyczajnych, niczym nie wyróżniających się. Gołych dup i cycków nie widziałem.

   W drugą stronę: nie pokazujmy zatem także ogromnych zdjęć płodów poddanych aborcji, narodowców i antify (promują przemoc) czy w końcu przedstawień dróg krzyżowych, w których aktor oblany sztuczną krwią i z koroną cierniową na głowie idzie ulicami miasta, a potem jest "przybijany" do krzyża. To jest dopiero brutalne (oglądałeś film "Pasja"? Mi ktoś "mądry" postanowił to pokazać w wieku bodaj 12 (!) lat [zapewne aby "umocnić wiarę"]- nie wiem jak ciebie, ale mnie nieuzasadniona przemoc, znęcanie się i okrucieństwo napawa obrzydzeniem- filmu nie obejrzałem, wymiękłem.), a też mogą oglądać to małe dzieci. Może to ja byłem nadwrażliwym dzieckiem, ale po obejrzeniu filmów z filipińskimi "krzyżowcami" w wieku ~9 lat miałem koszmary. Trauma do końca życia. ;/ Nie wyobrażam sobie teraz sześcioletniego dziecka, które miałoby oglądać zdjęcia z wystaw "pro life". Już wolę jak sobie idą pary jednopłciowe i coś tam skandują niż "gore dla dużych i małych" w każdym większym mieście.

   Poza tym marsze różnego rodzaju są raczej głośne i można je wyminąć jak się idzie z dzieciakiem, a na te "wystawy" możesz się nadziać wcale tego nie chcąc.
   We wszystkim powinien być umiar i rozsądek. Szkoda, że zamiast tego stawia się na skandal i szokowanie całego społeczeństwa.

 •  

  pokaż komentarz

  Uff, wreszcie! Już dawno nie było antygejowskiego wykopu.

 •  

  pokaż komentarz

  Krótko mówiąc, tacy ludzie są za wolnością głoszenia poglądów, ale tylko wtedy, gdy są one zgodne z ich poglądami ;)