•  

  pokaż komentarz

  jak widzisz coś takiego to dzwonisz po straż miejską,
  jeśli niema włączonego koguta, to nie jest pojazdem uprzywilejowanym, obowiązują go te same przepisy

  •  

   pokaż komentarz

   @piosyk: ja kiedyś zadzwoniłem po straż miejską bo policja otoczyła taśmą parking osiedlowy przy komendzie. Powód mieli taki, że na komendzie byla jakaś impreza i nie chciało im się szukać daleko miejsc parkingowych, ale to mnie akurat nie interesowało bo parking był publiczny a nie prywatny policji. Na infolinii straży miejskiej babka mi powiedziała, że jak mam problem z policją to żebym... zadzwonił na policję. absurd.

  •  

   pokaż komentarz

   jak widzisz coś takiego to dzwonisz po straż miejską

   @piosyk: Oni się do niczego nie nadają. Banda darmozjadów którzy kompletnie nic nie są wstanie zrobić kolega @przemek-sobota już nawet o tym wspomniał.

   A od siebie dodam tylko swój poprzedni komentarz na temat straży:

   "Odkąd dostałem mandat za 55 na 40 z fotoradaru który wyglądał jak śmietnik i ustawiony był przy cmentarzu to nie mam szacunku do straży wiejskiej. Co więcej powinno się tą martwą formację skierowaną na robienie pieniążków skasować. A gdy miałem problem z zablokowanym dojazdem do domu to poprosiłem o interwencje straż, przyjechali i powiedzieli żebym zadzwonił po policję, więc po kiego @@#$a nam straż (miejska oczywiście)? Psa bym im nie dał wyprowadzić, banda nieudaczników. "

 •  

  pokaż komentarz

  Nerwy czasami puszczają, jak człowiek jedzie i na takiej ścieżce co 20 metrów zaparkowany samochód. Rowerzyści są lekceważeni i dopóki prawo się nie zmieni na naszą korzyść to będzie sajgon na drogach.

  •  

   pokaż komentarz

   @dadzbog: Wrocław ma o wiele więcej problemów. Jasne, zgadzam się z tym, iż w większości cykliści to tragedia na drodze- sam robię wiele kilometrów i widzę, gdy jadą środkiem/lewą stroną ścieżki, nie uważają na innych uczestników ruchu, a na chodniku powodują naprawdę groźne sytuacje. Ale infrastruktura jest nieciągła. Chcąc jechać po ścieżce rowerowej natykasz się na jakąś kpinę, po której jazda 40 km/h grozi wybiciem sobie zębów o własną kierownicę (choćby ścieżka na zdjęciach- wybrzeże Wyspiańskiego- wystające studzienki, nierówności). Jadąc po chodniku słyszysz bluzgi od pieszych, jadąc po jezdni narażasz się na mandat i ciągłe trąbienie.

 •  
  p.....k

  +5

  pokaż komentarz

  Na którym zdjęciu stoi samochód zaparkowany na drodze dla rowerów?

 •  

  pokaż komentarz

  Ale o co chodzi? Przecież oni na pewno tam zaparkowali, żeby wykonywać obowiązki służbowe, np. łapać tych co przejeżdżają rowerem po pasach.

 •  

  pokaż komentarz

  A policja konna nie sprząta po koniach.