•  

  pokaż komentarz

  Ja рiеrdоlę, to już dawno przestało być zabawne. Najpierw temat obniżenia wieku legalnego współżycia z dzieckiem do lat 12, teraz jakieś seksboksy dla przedszkolaków które na siłę mają im uświadomić ich seksualność. Przecież następnym krokiem będzie pełna legalizacja pedofilii. Zastanawiam się czy to jeszcze jest właściwie lewackie szaleństwo czy już celowe oswajanie społeczeństwa z nieuchronną legalizacją pedofilii?

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: pełna zgoda! Totalne przegięcie :-(. Przygotowanie do pedofilii :-(. Wypi@$&ć.!

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: Krzywdzenie innych nigdy nie bedzie zalegalizowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: ze smutkiem podejrzewam, że legalizacja pedofilii to już kwestia czasu... I weź tu miej dzieci... Najlepiej chyba wyprowadzić się do jakichś "zacofanych" krajów, gdzie takie pomysły nastąpią, ale duuużo później...

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: To zapraszam do Iranu.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Ty tamtejszy, że zapraszasz? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Ja właśnie mam dwójkę dzieci w przedszkolu i dlatego tak mnie przerażają takie "postępowe pomysły.
   @artpop: Żebyś za kilka lat nie był zdziwiony.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: i nie dziwię się zupełnie Twojemu przerażeniu. Mamy z mężem plan na dorobienie się pierwszego dziecka w najbliższym roku, ale jak tylko pomyślę o tym, co się dzieje, to automatycznie mam ochotę bezdzietna pozostać...

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: W ostatnich latach wzrasta liczba zabójstw. Dlatego w celach prewencyjnych postuluję odpowiednią edukację już od przedszkola i wprowadzenie tzw. "killer boxów".

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: @rafauen Ale czego się boisz? Że twoje dziecko będzie wyedukowane pod tym względem i jak ktoś będzie chciał je molestować, to uzna to za złe, a nie nowość [ciekawość] i będzie nauczone, aby to od razu zgłosić rodzicom/nauczycielom?

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Za nic nie daj się zastraszyć, to byłoby lewactwu na rękę. My musimy mieć dzieci i wychować je jak Pan Bóg przykazał, żeby zmieniały świat na lepsze, bo w nich cała nadzieja. Z lewactwem trzeba ostro walczyć póki jeszcze jest słabe i jedynie krzykliwe. I przede wszystkim bronić ze wszystkich sił nasze dzieci przed lansowanym przez nie pseudopostępem.

  •  

   pokaż komentarz

   wychować je jak Pan Bóg przykazał

   @rafauen: lol

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: i w tym celu należy dziecku pokazywać pluszowe zwisy męskie, to może lepiej wibratory o naturalnych kształtach, albo co tam, niech raz w miesiącu do każdego przedszkola przyjdzie pedofil i dzieci się będą zapoznawać z prawdziwym zwisem męskim...

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: boję się raczej tego, że to własnie moje dziecko zostanie nauczone, że pokazywanie swoich zachowań seksualnych jest spoko normalne i gdy się zdarzy osoba, która będzie chciała je molestować nawet nie pomyśli, że to coś złego, bo przecież bawiło się pluszowym penisem w przedszkolu.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: To widać, że nie wiesz na czym polega edukacja seksualna w przedszkolach.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Ja chcę mieć dzieci wyedukowane w dziedzinie nauk (matematyki, fizyki, geografii, historii, języków i innych), natomiast ich wychowaniem chcemy się z żoną zająć sami. Moje dzieci jeżeli o coś pytają to zawsze uzyskują pełną i rzetelną odpowiedź, ale wtedy kiedy same są tym zainteresowane a nie wtedy kiedy przewidzi to w swoim programie "edukacji" jakiś lewacki oszołom.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: mówimy o tej edukacji seksualnej, o której mówi ten artykuł przecież... Jeśli przeskoczyłeś już do innego modelu to wybacz, nie zauważyłam momentu Twojego "przeskoku".
   Poza tym ja nie miałam edukacji seksualnej w przedszkolu. Nie uważam, żebym była pokrzywdzona z tego powodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen:

   w dziedzinie nauk (matematyki, fizyki, geografii, historii, języków i innych)

   @rafauen: Biologii już tutaj nie umieściłeś?

   ale wtedy kiedy same są tym zainteresowane

   @rafauen: Już w wieku przedszkolnym dzieci pytają się skąd się biorą dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Krzywdzenie innych nigdy nie bedzie zalegalizowane.
   Kreacja pieniądza jest legalna, a to zwykła kradzież.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Tia najlepiej na Bliski Wschód... albo Afryki...

  •  

   pokaż komentarz

   Poza tym ja nie miałam edukacji seksualnej w przedszkolu. Nie uważam, żebym była pokrzywdzona z tego powodu.

   @wykopowa_ona: Ty nie, ale dzieci, które były molestowane tak. Edukacja seksualna jest bardzo ważna.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: jest ważna! Ale nie podoba mi się sposób, o którym mówi ten artykuł. Nie mówię tu, żeby nie uświadamiać dzieci. Ale nie zgadzam się na takie sposoby.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Ale gdzie masz punkty tego programu w ich artykule? Ja tam jedynie widzę określenia typu "lobby pedofilskie", "katolickie organizacje".

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Biologia mieści się akurat w tych innych ale z tego co wiem dziecko zaczyna się jej uczyć dopiero w 4 klasie podstawówki i pewnie to jest właściwy moment. Mój 5 i pół letni syn doskonale wie skąd się biorą dzieci i nie musiałem go w tym celu edukować seksualnie, bo interesowała go jedynie fizjologia. Seksualność jest akurat dla przedszkolaka zupełną abstrakcją i nie ma potrzeby go w tej dziedzinie na siłę uświadamiać. Nie przekonasz mnie. Nie wmówisz mi też że to jest jakikolwiek postęp. Dla mnie postęp to rozwój nauki i techniki, ogólnie wiedzy człowieka a nie forsowanie na siłę wbrew większości społeczeństwa nowych dziwnych wzorców obyczajowych i społecznych. To tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Ty masz już tak wyprany mózg że szkoda czasu na dyskusję z tobą... serio wierzysz że edukacja seksualna polegająca na dawaniu dzieciom kondomów i pluszowych genitaliów uchroni je przed molestowaniem?

   Pod wszystkimi wykopami wypisujesz takie głupoty że głowa mała... skoro jesteś tak lewicowy/a to swoje dzieci tak edukuj ale od dzieci normalnych ludzi won!

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: Nie długo trzeba będzie dzieci wychowywać we własnym zakresie w domu jak amisze

  •  

   pokaż komentarz

   @kynx: Wychowanie to właściwie od zawsze była działka rodziców, ale najgorsze jest to że będziemy je musieli sami edukować, bo inaczej dziecku wypiorą mózg na lewacką modłę.

  •  

   pokaż komentarz

   @BlackError: moze chodzi o to by dziecko zobaczywszy pedofila, zamiast uciekac, robic halas, itd, wyciagnelo z kieszeni gumke i podalo ulubiona pozycje?

   imo normalne ze dzieci sie interesuja czyms nowym, tu podpatrza mame, tam tate, i kuzwa koniec. tyle powinno styknac. zreszta zobaczcie UK -tam maluchom sie wpaja takie badziewia od malego i co? 11 latki nie zachodza w ciaze? cos sie poprawilo? nie!

  •  

   pokaż komentarz

   @kynx: badz placic za porzadna szkole np 30000 funtow rocznie, jak ma to miejsce np w uk

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: Ave. Masz pełną rację. To już jest przegięcie.

  •  

   pokaż komentarz

   czy już celowe oswajanie społeczeństwa z nieuchronną legalizacją pedofilii?

   @rafauen: co ma edukacja seksualna do pedofilii?

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszek00: Informowanie dziecka które nie posiada wcale seksualności o istnieniu czegoś takiego może wywołać u dziecka potrzebę sprawdzenia zjawiska, powodowaną ciekawością. A taka ciekawość u małego dziecka to woda na młyn dla pedofili. Proste?

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszek00: To że coraz młodsze dzieci uczy się o seksie i pozycjach seksualnych i innych rzeczy które nawet dorośli nie znają... Po co 6-latkom taka wiedza? Chyba logicznie że władza ma w tym jakiś ukryty cel i jest tym legalizacja pedofilii... Uczą dzieci o seksie więc dzieci w coraz młodszym wieku go uprawiają, a skutkiem tego będzie że władza obniży lub zniesie barierę wiekową "bo przecież dzieci w przedszkolach i tak uprawiają seks"

  •  

   pokaż komentarz

   Proste?

   @rafauen: no właśnie nie proste, bo:

   chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdzie w tekście nie jest napisane, że takie zjawisko dociera do Polski. Poza tym raport MEN (dostępny w internecie, poczytaj sobie) definiuje zachowania dzieci w przedszkolu i wbrew temu co twierdzisz (zakładam, że sobie wymyśliłeś) dzieci w przedszkolu zaczynają dostrzegać swoją s. grając np w pozornie niewinne gry jak lekarz.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszek00: Przerażasz mnie. Zabawa w lekarza to dla ciebie odkrywanie seksualności? Ja całe życie myślałem że to dostrzeżenie przez dziecko różnicy płci i ciekawość z tym związana, atu taaki szok. Czyli jak kiedyś zorientowałem się że moja siostra nie ma pitorka i chciałem zobaczyć jak to wygląda, to tak naprawdę miałem ochotę na seks z nią? Dobrze się czujesz?

  •  

   pokaż komentarz

   To że coraz młodsze dzieci uczy się o seksie i pozycjach seksualnych i innych rzeczy które nawet dorośli nie znają

   @BlackError: mhm...to nie wiem jaką masz dorosłość albo jakie miałeś dzieciństwo

  •  

   pokaż komentarz

   Zabawa w lekarza to dla ciebie odkrywanie seksualności?

   @rafauen: to może rzeczowo od początku.

   Definicja (za wiki):

   Seksualność jest wrodzoną, naturalną funkcją organizmu ludzkiego i jednym z zasadniczych czynników motywujących do podejmowania więzi i kontaktów interpersonalnych, mającym wymiar biologiczny, psychiczny, społeczno-kulturowy

   Dzieci już w przedszkolu dążą do więzi interpersonalnych.

   Zabawa w lekarza to dla ciebie odkrywanie seksualności?

   Tak, to początek do dostrzegania różnic wynikających z naszej biologii.

   Czyli jak kiedyś zorientowałem się że moja siostra nie ma pitorka i chciałem zobaczyć jak to wygląda, to tak naprawdę miałem ochotę na seks z nią? Dobrze się czujesz?

   seksualność nie równa się uprawianiu seksu. Tak, dobrze się czuję, ale męczy mnie wiosenna alergia

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszek00: Miałem dobre dzieciństwo... dzięki za troskę :)
   a widziałeś czego uczą w szkołach na zachodzie na lekcjach o seksie? Widziałem ostatnio książkę dla przedszkolaków z pozycjami seksualnym... do czego to ma zachęcać jak nie do seksu już w wieku 6-7 lat?

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: ja tam nie widze penisa w czasie wzwodu, ale moze mam inne wzwody

  •  

   pokaż komentarz

   a widziałeś czego uczą w szkołach na zachodzie na lekcjach o seksie? Widziałem ostatnio książkę dla przedszkolaków z pozycjami seksualnym...

   @BlackError: nie widziałem i szczerze mówiąc:

   wykopalisko @rafauen to ściema, bo ten projekt nigdy nie wszedł w życie w Szwajcarii. Co do książki dla przedszkolaków - podeślij proszę jej tytuł lub podaj kraj w którym była wydana.

   Sorry za sceptycyzm, ale na wykopie już jakoś tak jest, że wszyscy walczą z "lewakami" i "pedofilami" a później się okazuje, że źródło nie to, że ktoś coś słyszał, ale to nieprawda, etc.

  •  

   pokaż komentarz

   Z pozdrowieniami od Prawej strony :P

   @BlackError: ja naprawdę nie rozumiem jak nośny temat (emigranci, lewactwo, etc.) potrafi ogłupiać całkiem mądrych ludzi (jakim zapewne jesteś).

   a. powołujesz się na fakt - w każdym normalnym wykopie to źródło jest obśmiewane, ale jeżeli chodzi o walkę z lewicą to artykuły z faktu traktowane są niczym opracowania encyklopedii Brittanica
   b. FAKTY są takie:

   - wydanie tego podręcznika było incydentem i błędem do czego przyznała się szkoła i **wydawnictwo:

   potwierdziła, że ma książkę w swoich zbiorach, lecz obecnie nie udostępnia jej już uczniom

   Skąd się wziąłeś?” wydano po raz pierwszy w 1991 w wydawnictwie Loewe Verlag. Przedstawiciel firmy powiedział w rozmowie ze “Spiegel online”, że nie ma planów jej wznowienia.

   źródło: http://natemat.pl/59401,burza-wokol-niemieckiej-ksiazki-do-edukacji-seksualnej-dla-pieciolatkow

   Z pozdrowieniami z centrum :P

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: ciebie matka musiała bić w ciemiączko, bo nie wierzę że taki się urodziłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja chcę mieć dzieci wyedukowane w dziedzinie nauk

   @rafauen: Otóż to! Won z jakąkolwiek indoktrynacją ze szkół. Żadnej religii, nacjonalizmu, faszyzmu, komunizmu, unii europejskiej, kosmopolityzmu, feminizmu, wegetarianizmu. Łapska precz. Szkoła ma przekazywać wiedzę naukową, światopoglądem swoich dzieci rodzice powinni zajmować się sami.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_mam_fejsa: dziwne masz zboczenia...

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Zostaw. Nie ma sensu. Wiekszosc z tych krzykaczy to gimbaza i jeszcze dlugo zanim beda mieli wlasne potomstwo i jakiekolwiek pojecie o wychowaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: Ile ty masz chlopie lat ze mylisz seksualnosc z seksem? Pozniej sie dziwic ze takie durne komentarze piszecie jak wy nie wiecie o co chodzi... żal.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @BlackError: Noszzz kur..... FAKT.PL dla ciebie rzetelnym zrodlem informacji? No to zaiwańiscie zablysles z tej prawej strony

  •  

   pokaż komentarz

   Pan Bóg przykazał

   @rafauen: który?

  •  

   pokaż komentarz

   @BlackError: Noooo to teraz sie wykazales. Zamieniles polski szmatlawy tabloid na niemiecki. Brawo! Jeszcze znajdz odnosnik do angielskiego The Sun i bedzie komplet rzetelnych zrodel.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: z Wykopowym zidiociałem prawiczkowym moherostwem nie wygrasz. To zakute łby anytyunijne (głosowali przeciwko wejściu Polski do Unii), teraz się czepiają wszystkiego co z Unii. Jedynie unijną kasę chętnie i łapczywią biorą jak ich guru Rydzyk.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Poza tym ja nie miałam edukacji seksualnej w przedszkolu. Nie uważam, żebym była pokrzywdzona z tego powodu.
   Ja z kolei nie zauważyłem by jakikolwiek fanatyk religijny uznawał się za pokrzywdzonego z powodu swego ogłupienia religijnego. Więc Twój argument odnośnie swojej samooceny możesz innym zidiociałym fanatykom religijnym przedstawiać. Bo Wasze rozmowy są równie idiotyczne jak Twoja argumentacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkjj: a gdzie masz dowód na mój fanatyzm religijny? Człowieku, skąd Tyś się urwał?

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Jeżeli edukację seksualną uznajesz za zło, to jakiż to inny światopogląd posiadasz jeśli nie prawiczkowy? (zacząłem od teraz używać określenia "prawiczkowy" w "podzięce" za jakże miłe określenie "lewactwo" stosowany przez tutejsze moherostwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkjj: ale ja nie uznaje edukacji seksualnej za zlo. nie popieram edukacji seksualnej, jaka jest mniej wiecej opisana w tym wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: I ujadasz na równi ze zidiociałymi Wykopkami, którzy zamiast mózgu mają moherowy beret, bawiąc się ich chore gierki. Z kim przystajesz (moherami), takim się niestety stajesz. Przecież oni Cię ogłupiają i siebie nawzajem nakręcając się wzajemnie jeszcze większą moherową głupotą.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkjj: matko z córką na ręku... Daj sobie spokój, co? Nigdy nie miałam nic wspólnego z kościołem katolickim, byłam w nim raz w życiu, na ślubie koleżanki. Nie jestem chrzczona ni bierzmowana, a Ty mi tu ciśniesz, że z moherami przystaję.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen:
   @Czytelnik30:
   @wykopowa_ona:
   @rafauen:
   @Mr--A-Veed:
   @nie_mam_fejsa:
   @wykopowa_ona:
   @BlackError:
   Czego wy się boicie ? Ja osobiście zgodził bym się na taką naukę dla dziecka. Gdyby nie narzucanie tego z góry, to wszystko świetnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @biliard: Podobno jest jeden, tylko go różnie nazywają. Raz jest Bogiem innym razem Allachem, Jahwe albo Wielkim Manitou czy jeszcze innym. Natomiast paradoksem tak naprawdę jest to że z powodu tego imienia ludzie często skaczą sobie do gardeł. A jak Pan Bóg przykazał to taki zwrot językowy, chociaż jak się nad tym zastanowić to też bez względu ja go zwą to przykazał ludziom to samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Po pierwsze czytasz moherowy artykuł zamieszczony przez mohera i wykopywany przez moherowe towarzystwo. Artykuł jest pretensjonalny - pisany z moherowego punktu widzenia. Praktycznie jedyne argumenty w nim, to te co powiedział, ksiądz, biskup czy jakiś rodzic -moher. Obawiam się, że Ty też go "wykopałaś".

   Ja byłem chrzczony i bierzmowany. Chociaż jestem ateistą. Religijne rytuały mam daleko w dpie. Mogę komunię z dżemem zjadać na kolację i popijać winem mszalnym. Równie dobrze mógłbym być obrzezany, czy przejść dowolny inny rytuał religijny. W kościele byłem widzę więcej razy od Ciebie (na ceremoniach), ale nie odwala mi moherowa choroba umysłowa. Nie przystaję z moherami i nie ulegam ich głupocie i chorej wizji świata jak Ty.

   Z artykułu: Na stronach katolickich organizacji pojawiły się stwierdzenia, że "MEN demoralizuje dzieci". Rodzice boją się, że do polskich szkół i przedszkoli dotrze program edukacji, realizowany np. w Szwajcarii.
   "Złą" edukację seksualną i ideologie gender potępili również w czasie homilii z okazji Bożego Ciała kościelni hierarchowie, w tym metropolita poznański abp Stanisław Gądecki.
   W piątek odbył się ogólnopolski protest pod hasłem "Ręce precz od naszych dzieci", zorganizowany przez Prawicę Rzeczpospolitej.


   Twoja rozmowa z moherowymi prawiczkami:

   @wykopowa_ona: Najlepiej chyba wyprowadzić się do jakichś "zacofanych" krajów, gdzie takie pomysły nastąpią, ale duuużo później...

   @wykopowa_ona: Mamy z mężem plan na dorobienie się pierwszego dziecka w najbliższym roku, ale jak tylko pomyślę o tym, co się dzieje, to automatycznie mam ochotę bezdzietna pozostać...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: Brawo za moim zdaniem najtrafniejszy komentarz.

   Właśnie taki jest cel, aby odciągnąć przyszłego wyborce od normalnej nauki i to jak najszybciej aby nie zaczął samodzielnie myśleć.
   Żeby jako dorosły człowiek umiał tylko się rozmnożyć, nachlać, i zagłosować na socjal.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: Grecy, rzymianie, egipcjanie, indyjczycy, japonczycy, chinczycy etc... mieli kilka setek bogow i bozkow.
   Odkad istnieje wiara w boga tego czy tamtego zawsze beda sie mordowac w jego imieniu. Czy to krucjaty czy fanatycy muzulmanscy czy europejska ira.
   Glownie dlatego ze stawiajac "swojego" boga jako tego jedynego prawdziwego ustawiaja innych jako gorszych

  •  

   pokaż komentarz

   @Czytelnik30:

   pełna zgoda! Totalne przegięcie :-(. Przygotowanie do pedofilii :-(. Wypi@$&ć.!

   Ja już wiele razy pisałem na wykopie że oszołomy chcą zrobić z dzieci mięso dla pedofilii.
   (Niestety jak do tej pory takie stwierdzenie potępiacie i minusujecie. Nie wiem dlaczego bo to wg mnie oczywistość.)

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona:

   matko z córką na ręku... Daj sobie spokój, co? Nigdy nie miałam nic wspólnego z kościołem katolickim, byłam w nim raz w życiu, na ślubie koleżanki. Nie jestem chrzczona ni bierzmowana, a Ty mi tu ciśniesz, że z moherami przystaję.
   Zadziwia mnie bardzo to odżegnywanie się ludzi władających językiem polskim do wiary przodków. Często można to spotkać na forach internetowych,ale nie tylko. Często słyszę wrogie, antykościelne wypowiedzi z ust czerwononosych panów stojących pod sklepem z piwem. Śmieszy mnie to bardzo bo w tym czasie ich dzieci, żony i matki są w kościele na mszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @katinka:

   Won z jakąkolwiek indoktrynacją ze szkół. Żadnej religii
   Zabranianie religii w szkole to też pewien rodzaj narzucania światopoglądu. Bo dlaczego niby zabraniać znakomitej większości dzieci rodzin katolickich prawa do poznania ich wiary? Jakim prawem robić z dzieci katolickich ateistów!

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: nie jestem katoliczką, moja rodzina od pokoleń nie jest katolicka. także nie pasuję do Twojego opisu

  •  

   pokaż komentarz

   ja nie miałam edukacji seksualnej w przedszkolu. Nie uważam, żebym była pokrzywdzona z tego powodu.

   @wykopowa_ona:

   Ja też nie miałem edukacji seksualnej w przedszkolu i jakoś żyję.
   Jako jedyny lewacki powód dla którego chcą wprowadzić seksualizację czteroletnich dzieci podaje się (niby) ochronę przed pedofilami. Tylko ja się pytam.
   Ile procent dzieci pada ofiarą pedofilii??? Czy nie jest to przypadkiem bardzo mała liczba???
   Skoro mało dzieci cierpi psychicznie z powodu aktów seksualnych ze strony dorosłych (pedofilów) czy to jest powód by krzywdzić WSZYSTKIE dzieci naukami seksualnymi ze strony przedszkolnych edukatorów seksualnych???

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszek00: Zgadzam się, wg teorii seksuologicznych (w tym tej Freuda) dziecko jest seksualne od samych narodzin, stąd fazy dzieciństwa: oralna (niemowlęca), analna, falliczna, latentna i genitalna (dojrzewanie). Ale właśnie, nazwa seksualność niekoniecznie równa się stosunkowi seksualnemu, a tak się większości wydaje. Freudowi chodzi o to jak tworzymy więzi, co nas będzie interesowało w przyszłości lub co bedziemy mieć zaburzone np. jeśli w fazie analnej ktoś przejdzie zbyt ostry trening czystości (powiedzmy kary za siusianie) to w przyszłości może być w tym lub nawet szerszym zakresie zaburzony.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: nie do końca Cię czaję. Najpierw osądzasz mnie o odżegnywanie się o czci i wiary, a później atakujesz edukację seksualną. Albo jesteś początkującym trollem, albo zupełnie nie czaję Twojego toku rozumowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Nie zabranianie wiary uczniom. Nie nauczanie, że Boga nie ma lub jest. Po prostu pomijanie tego tematu w toku nauki, tak jak np. nie ma w programie nauczania wiedzy o komiksach. Kto chce i lubi, czyta sobie po lekcjach, dyskutuje z kolegami na przerwach, nosi kupuje i gadżety związane z ich bohaterami.

  •  

   pokaż komentarz

   @katinka: Czyli w skrócie chcesz zabić ducha narodu. Brawo za pomysł.
   Rodzice mają prawo przekazać dzieciom swoje tradycje, kulturę i religię. Rodzice oczekują że państwo jako wspólne dobro będzie wspomagać rodziców w przekazywaniu tych wartości.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Nie osądzam ciebie!
   A edukację seksualną jak najbardziej atakuję bo to nie tędy droga.
   O tym co jak i gdzie trzeba zrobić żeby było dobrze to się w szkole z lekcji biologii dzieciaki dowiadują. O środkach antykoncepcyjnych też.
   Cała akcja z tą wczesną i wulgarną edukacją seksualną ma inny głębszy sens.
   Lewicowe, obrzydliwe towarzystwo łączące zboczeńców wie że w Polsce jest tak niski poziom ciąż nieletnich, gwałtów, aborcji nastoletnich dziewcząt itd bo w Polsce zamiast uczyć bezsensownie dzieci mechanicznych (seksualnych) czynności to uczymy je WARTOŚCI ETYCZNYCH I MORALNYCH. A dobrze wiadomo na przykładzie choćby Wielkiej Brytanii że jak zabraknie w ludzkich sercach wartości etycznych a pozostanie sama wiedza seksualna to z tego powstają właśnie te problemy.

  •  

   pokaż komentarz

   Czego wy się boicie ? Ja osobiście zgodził bym się na taką naukę dla dziecka. Gdyby nie narzucanie tego z góry, to wszystko świetnie.

   @Belzebub: I to mówi belzebub... ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: jesteś obrzydliwa w tym co piszesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Belzebub:

   Jesteś obrzydliwa (obrzydliwYYYYYYYYYYYYY jak już) w tym co piszesz.
   Ale że co???

  •  

   pokaż komentarz

   Ja osobiście zgodził bym się na taką naukę dla dziecka.

   @Belzebub: pewnie jeszcze byś się zgodził żeby to twojego penisa dzieciom pokazywać...

  •  

   pokaż komentarz

   Podobno jest jeden, tylko go różnie nazywają.
   @rafauen: Ponieważ zawodowo param się badaniami nad religią, to powiem że wśród kolegów po fachu panuje zgoda, że przymioty poszczególnych bogów wykluczają ich tożsamość. Aby uznać ich identyczność trzeba zignorować poglądy zaangażowanych w poszczególne religie. Jednak, skoro tak, na jakiej podstawie w ogóle mówimy o różnych ich postaciach czy wyobrażeniach? Takie selektywne myślenie jest niedopuszczalne, jeśli usiłujemy rzetelnie porównać poszczególne kultury i religie...
   (Pomijam problem religii nie uznających istnienia bogów, jak chiński chan i japoński zen)

  •  

   pokaż komentarz

   @Belzebub: pewnie jeszcze byś się zgodził żeby to twojego penisa dzieciom pokazywać...

   @nie_mam_fejsa: Jeśli dobrze bym na tym zarobił to Tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @Belzebub: jesteś pedofilem - zgłaszam cie do prokuratury...

  •  

   pokaż komentarz

   @rafauen: a propos legalu od 12 lat - tak jest w Watykanie

  •  

   pokaż komentarz

   Najlepiej chyba wyprowadzić się do jakichś "zacofanych" krajów, gdzie takie pomysły nastąpią, ale duuużo później...

   @wykopowa_ona: jacierpiędolę - a może wywalić pasożyty z naszego życia narzucające nam ten szajs ? Hindusi pewnego dnia nie przyszli do pracy . Wszyscy - " jeden za wszystkich wszyscy za jednego" mówi starosłowiańska maksyma . Anglicy musieli opuścić Indie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Toż bździągwa lewactwo powinno być karalne i zdelegalizowane. W ogóle warto to sobie przed wyborami przypomnieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: spoko, jak Krul się dostanie do władzy to schowa większość lewaków do left-boksów.

  •  

   pokaż komentarz

   @fermento: Taką zarazę, razem z urzędnikami powinno się do obozów pracy w Korei wysłać. Nawet z dopłatą z publicznych pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Tutaj się z tobą zgadzam, kara w postaci obozu pracy jest dużo bardziej sensowna i niesie ze sobą cień resocjalizacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Myślozbrodnia? Przecież o tym pisał Orwell... Lewak! Znienawidzony lewak, ukochany za "Rok 1984". Co teraz?

  •  

   pokaż komentarz

   Toż bździągwa lewactwo powinno być karalne i zdelegalizowane. W ogóle warto to sobie przed wyborami przypomnieć.

   @Filipix: Czyli, jak lewak, chcesz zostać ukarany? Interesująca propozycja.

  •  

   pokaż komentarz

   @Desperated: Obecne lewactwo nie ma nic z demokratyczną lewicą wspólnego.W tej chwili "lewactwo to pojęcie ogólne grup działających pod lewicową przykrywką, głoszącą dobro szarego obywatela. A faktycznie realizują dowolnymi metodami program unicestwienia normalnego obywatela, gospodarki i wartości moralnych. Natomiast grupa ograniczonych umysłowo, łatwo dających sobie wmówić, że programy destrukcyjne to nowoczesność i postęp, popiera tę paranoję.
   Po wojnie, dobrowolnie komunę popierał jedynie niepiśmienny robotniczo chłopski motłoch. Dzisiaj ludzie o podobnym intelekcie i mentalności. Wywołując w zasadzie śmiech politowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Baron_Al_von_PuciPusia: Bredzisz czy znowu trollujesz? Bo nie wiem czego to miało się tyczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Zastanówmy się - kto chce karać za za poglądy polityczne - lewaki. Tadam. W ten sposób osoba, która chce delegalizować dane poglądy polityczne automatycznie staje się lewakiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Baron_Al_von_PuciPusia: 1.Propaganda i lobbowanie na szkodę większości, to nie poglądy polityczne. Tym bardziej w sferze moralnej, wkraczając w prywatne życie obywatela.
   2. Lewackie "poglądy" powinny być traktowane przez prawo na równi z nazistowskimi. A nawet ostrzej, bo więcej szkód (w historii) przyniosły nawet od nazizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   Lewackie "poglądy" powinny być traktowane przez prawo na równi z nazistowskimi. A nawet ostrzej, bo więcej szkód (w historii) przyniosły nawet od nazizmu.

   @Filipix: Czyli dokładnie takie jak Twoje - anty-wolnościowe, związane z tyranią i zabraniające opozycyjnych w stosunku do tej tyranii, poglądów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Baron_Al_von_PuciPusia: Jednak trollujesz. Co wspólnego z wolnością ma lewicowy trend polityki UE? No może poza zniesieniem zakazu deptania trawników.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: jedyne, co ma wspólnego to znalezisko z lewactwem, to tytuł, który sobie wymyślił autor znaleziska.

  •  

   pokaż komentarz

   spoko, jak Krul się dostanie do władzy to schowa większość lewaków do left-boksów.
   @fermento:
   Musi tylko wcześniej wyjść ze swojego 1%-boksu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Napisałeś do czego dąży lewactwo, a do czego dąży demokratyczna lewica?

  •  

   pokaż komentarz

   @PanKogito: W tej chwili demokratyczna lewica nie istnieje to już tylko pojęcie czysto abstrakcyjne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Czekam na powołanie komisji oceniającej poziom lewackości.
   Czy Ty nie rozumiesz że NIE MOŻNA karać ludzi za nawet najgłupsze poglądy? W tym nawet nazistowskie. Pogląd to pogląd. Zabronić należy i owszem wcielania niektórych poglądów w czyn. Ale pomysł karania za poglądy faktycznie śmierdzi rokiem 84...

   @jankotron: Dokładnie! Ono nie ma nic wspólnego też z rzeczywistością. To po prostu stek spekulacji o niczym okraszony pluszowym zwisem męskim...

  •  

   pokaż komentarz

   @Baron_Al_von_PuciPusia: Prześladowanie kogokolwiek za jego poglądy jest tak samo złe jak wpychanie własnych poglądów innym.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy Ty nie rozumiesz że NIE MOŻNA karać ludzi za nawet najgłupsze poglądy? W tym nawet nazistowskie.

   @wbielak: To dlaczego negowanie holokaustu czy też szerzenie treści faszystowskich są karalne?
   Ponadto o poglądach, nawet słowem nigdzie nie wspomniałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Nie wiem czy negowanie holokaustu jest karalne (masz przykład?) ale tu problem jest prosty. Nie bardzo można negować fakt historyczny...
   Z zakazem propagowania faszyzmu się nie zgadzam mimo że osobiście uważam że to zbrodnicza ideologia (podobnie z resztą jak komunizm).

   Ale albo chcemy zamordyzmu albo wolności.
   Ja chcę wolności i akceptuje fakt że jej ceną jest to że banda idiotów będzie wygłaszać swoje kretyńskie pomysły.

  •  

   pokaż komentarz

   @fermento: Taaa jasne. Jak przekroczy prog wyborczy to dopiero bedzie swieto na wykopie

  •  

   pokaż komentarz

   Ponadto o poglądach, nawet słowem nigdzie nie wspomniałem.

   @Filipix:

   lewactwo powinno być karalne i zdelegalizowane
   Tyle w temacie. Ogarnij się.

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: O historii sie moze nie wypowiadaj, bo chyba mylisz nazizm z faszyzmem. NSDAP przestala byc socjalistyczna (choc i tak byla z gruntu bardziej nacjonalistyczna niz socjalistyczna) po polaczeniu z faszystami i wygraniu wyborow

  •  

   pokaż komentarz

   @jankotron: A ilosc slowa "lewak" w komentarzach jest odwrotnie proporcjonalna do jakosci wypowiedzi

  •  

   pokaż komentarz

   @Filipix: Toż bździągwa lewactwo powinno być karalne i zdelegalizowane. W ogóle warto to sobie przed wyborami przypomnieć.
   Spadaj moherowy prawiczku.

  •  

   pokaż komentarz

   @dob3k: @fermento: Taaa jasne. Jak przekroczy prog wyborczy to dopiero bedzie swieto na wykopie
   No niestety Wykop jest skrajnie nacjonalistyczny, narodowy (negatywnie, inaczej: ksenofobiczny), ma ciągoty do faszyzmu i nazizmu, zacofany światopoglądowo (co chwila teksty "lewactwo"), antysemicki (wszędzie spiski Żydów i tego wrednego Michnika), pełny obaw o przyjazd do Polski obywateli innej narodowości (zwłaszcza wyznających Islam itp.

   Generalnie najgorsza wersja polskości przejawia się na Wykopie. Rozsądnych ludzi tu niestety mniejszość lub milczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @kkjj: Szanse Krula na wygrana w wyborach sa nizsze niz szanse na odkrycie sladow rurkowcow na marsie. Jest jedynie taka polityczna ciekawostka i tak juz zostanie (oby).
   Co do reszty sie zgadzam. Dodaj do tego jedynie Maxa powiem ci co myslec Kolonko drugiego guru wypokow i masz komplet.

  •  

   pokaż komentarz

   No niestety Wykop jest skrajnie nacjonalistyczny, narodowy (negatywnie, inaczej: ksenofobiczny), ma ciągoty do faszyzmu i nazizmu, zacofany światopoglądowo (co chwila teksty "lewactwo"), antysemicki (wszędzie spiski Żydów i tego wrednego Michnika), pełny obaw o przyjazd do Polski obywateli innej narodowości (zwłaszcza wyznających Islam itp.

   @kkjj: Ta !##@$$czego przykładem jest skrajnie prawicowy @Ryu

  •  

   pokaż komentarz

   @PanKogito:

   do czego dąży demokratyczna lewica?
   Co to takiego demokratyczna lewica???
   Czy to pani Hania Lis z Panoramy TVP która potrafi z najmniej związanego z religią tematu zrobić szpikulec w religijne serce narodu?
   Wystarczy porównać treść Panoramy z treścią Wiadomości. Jak nie ma pani Hanie to oba serwisy informacyjne są prawie identyczne. Ale jak jest pani Hania to indoktrynacja lewicowa tak daje po oczach że aż boli.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego w tym boxie nie pluszowego odbytu?

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba nikt nie myślał, że poprzestaną na legalizacji pedalstwa.

 •  

  pokaż komentarz

  Skąd taki szum i sprzeciw ze strony ludzi, którzy nie widzą nic zdrożnego w indoktrynacji religijnej właśnie od przedszkola?
  W gimanzjum, przyjnajmniej tam, gdzie mój syn chodzi, dzieci mają już głupawe nastawienie do seksu i lekcje WDŻ to festiwal głupawki, zwłaszcza że nauczycielka raczej się do tego nie nadaje.
  Nie chcecie ciąż u nastolatek? Słoneczek? To uczcie dzieci od najwcześniejszych lat, co może wyniknąć z głupich zabaw w gimnazjum.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie chcecie ciąż u nastolatek? Słoneczek?

   @PanzerWaffel: ja bym chciał słoneczko, ale za stary jestem i mnie do gimbazy nie wpuszczą. Chyba, że zostanę nauczycielem WDŻ! Ha, to jest plan!

  •  

   pokaż komentarz

   @PanzerWaffel: W UK mają edukację seksualną prawie od poczęcia oraz rekordową liczbę ciąż. A słonczeko to legenda miejska jeszcze z lat 80. Niezły pustostan umysłowy musi prezentować osoba, która nadal w to wierzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanzerWaffel: czym innym jest nauka, a czym innym to, co jest proponowane tutaj. Wybacz, ale wolę, żeby moje dzieci w podstawówce wstydziły się tematu, niż żeby traktowały za coś normalnego, gdy jakiś pan pokaże im penisa...

  •  

   pokaż komentarz

   niż żeby traktowały za coś normalnego, gdy jakiś pan pokaże im penisa...

   @wykopowa_ona: Błędnie na to patrzysz. To właśnie chodzi o to, że jak ktoś będzie chciał ich molestować, to żeby dzieci mieli odwagę o tym powiedzieć swoim rodzicom/nauczycielom, a nie zgadzać się na to, bo nigdy w życiu o tym nie słyszeli.

  •  

   pokaż komentarz

   W UK mają edukację seksualną prawie od poczęcia oraz rekordową liczbę ciąż

   @polski_fritzl:
   Oraz rekordową ilość aborcji nastolatek. Niektóre ponad 7 razy przed ukończeniem 19 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: > Wybacz, ale wolę, żeby moje dzieci w podstawówce wstydziły się tematu
   Czemu mają się wstydzić? Seks jest normalną sprawą. Lepiej żeby molestowane dziecko wiedziało co mu robi "wujaszek" i może wpadnie wtedy na pomysł, że to jednak nie jest zabawa i komuś powie.
   Z drugiej strony, nikt nigdy nie rozmawiał ze mną o seksie i jak to wszystko działa dowiedziałem się dopiero jak mi podłączyli internet. I mimo, że myślałem do 14 roku życia, że seks to coś złego i zawsze prowadzi do ciąży, a do tego dziecko wychodzi z rufy (co i jak z penisem to w ogóle nie ogarniałem), od wielu lat prowadzę udane i normalne (w miarę :P) życie seksualne.
   Koniec końców, jak duży wpływ mają na nasze wychowanie nauczyciele w szkole czy przedszkolu? Przez 16 lat, od przedszkola do liceum, miałem różne poglądy na wszystko, ale na żaden z nich nie wpłynął nigdy nauczyciel. Więc czy by mi pokazywali pędzelekki od urodzenia czy nie, nadal byłbym taki sam ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @thor666: dlatego wolałabym, żeby kwestia wychowania seksualnego pozostała jednak w mojej gestii, a nie była prowadzona przez jakieś przedszkole.
   Ja byłam uświadomiona. Rodzice ze mną rozmawiali od dzieciaka. I ja zamierzam tak zrobić.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Dobrze dla Ciebie, ale niestety nie wszystkie dzieci mają na tyle rozsądnych rodziców.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Jestes pedofilem? Taka jest wlasnie idea, przyzwyczaic dzieciaki do tego, zeby takie podefislkie scierwo moglo sie z nimi "bawic" i bylo w tym nic zdroznego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pan_Slon: Zupełnie odwrotnie na to patrzysz.

  •  

   pokaż komentarz

   @ncpnc: Odrazu po urodzeniu zabierać dzieci rodzicom i dawać na wychowanie do państwowych fabryk prowadzonych najlepiej przez lewicowych specjalistów.

  •  

   pokaż komentarz

   @rencista: Naprawdę mam te brednie komentować? Hurrrraaa na lewactwo, ulżyjcie sobie, tym bardziej że poza tytułem wykopu nigdzie go nie ma...

  •  

   pokaż komentarz

   @PanzerWaffel:
   jesteś idiotą uważającym się za mędrca.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopowa_ona: Ale "tutaj" nic nie proponowano.
   Dziennikarzyna zebrał kilka przerażających historyjek i tyle.
   NIKT nie chce wprowadzać pluszowych zwisów męskich do przedszkoli!

  •  

   pokaż komentarz

   @polski_fritzl: W UK nastoletnie matki dostają taki socjal, że, gdyby w katolickiej Polsce wprowadzić choćby zbliżony, to nie dałoby się przejśc chodnikiem, z powodu zatrzęsienia nastoletnich mamuś z wózkami.

   A, jeśli ktoś stwierdzi, że, to tylko moja wyobraźnia, to niech poczyta o tym, jak właśnie w Polsce ludzie rozwodzą się specjalnie po to, by jako dzieci samotnych matek, ich dzieci otrzymywały pomoc państwa w postaci darmowych miejsc w przedszkolach i nie tylko. A także niech każdy wyciągnie wnioski z tego, że Polki, wychowane przecież przez porządne rodziny, a nie lewacką edukację seksualną, nagle zaczynają masowo rodzić na wyspach i raczej posiadanie obrączki na palcu nie jest dla nich żadnym kryterium.

  •  

   pokaż komentarz

   @ncpnc: jak nie panie lewactwo jest wszedzie i ma sie dobrze, PRECZ Z KOMUNA!!

  •  

   pokaż komentarz

   @dave23: Bal-ce-rowicz, mu-si odejśc!

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorax: Za aborcję też dostają socjal?

   Aborcji jest zdecydowanie więcej wśród nastolatek niż urodzeń. Zatem pomyśl zanim głupotę palniesz - gdyby to socjal powodował ciąże to nie byłoby tylu aborcji - chyba, że sądzisz, że nastolatki skrobią się dla czystej przyjemności.

  •  

   pokaż komentarz

   @komandor: Skrobią się, bo mogą. U nas byłoby to samo, gdyby aborcja była tak samo dostępna, a lobby utrzymujące, że to morderstwo było jedynie głośną mniejszością.
   Tyle, że tu już wchodzimy na grunt prywatnych przekonań, a nie wychowania seksualnego, które powinno się opierać na biologii i seksuologii - poważnych dziedzinach wiedzy, a nie prywatnych poglądach.

   Bo, jeśli wyłączymy poglądy i zostaniemy tylko przy sprawdzonej wiedzy, to sama liczba aborcji nie świadczy w jakikolwiek sposób, pozytywny, czy negatywny o danym społeczeństwie.

   Ja osobiście uważam, że nie jest dobrze, jeśli aborcja jest stosowana jako rodzaj antykoncepcji, ale i tak lepiej, niż, jeśli panuje przymus (czy to prawny, czy społeczny) rodzenia. Przy czym zdaje sobie sprawę, że to moje prywatne poglądy i oddzielam je od faktów.

   Oczywiście trzeba też ustalić, co jest aborcją. Jeśli pigułkę wczesnoporonną też wliczamy, to, już na wstępie, mamy obraz zaciemniony ideologią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zorax: Żelazna lewacka logika górą:
   "W Anglii jest dużo ciąż nastolatek, bo nastolatki są spragnione pieniędzy z socjalu, więc celowo zachodzą w ciążę"
   "W Anglii jest dużo skrobanek, bo nastolatki MOGĄ dokonać aborcji, więc celowo zachodzą w ciążę, żeby potem poddać się aborcji"

   To zdecyduj się w końcu - zachodzą w ciążę bo MOGĄ? Bo chcą socjalu (wydaje ci się, że Anglia to tak biedny kraj, gdzie 13-latki z głodu decydują się na dziecko)?

   Pomyśl, puknij się w czoło, znowu pomyśl - skoro jest edukacja seksualna to nastolatki doskonale wiedzą jakim obowiązkiem jest dziecko i nie warto psuć sobie zabawy dzieciakiem. Wiedzą też jak stosować prezerwatywy (już w wieku 4 lat wiedziały). Anglia jest bogatym krajem i dzieci tam nie muszą zarabiać poprzez rodzenie dzieci.
   Dlaczego zatem rodzą?

   1. Zniszczono rodzinę - rodzice nie wychowują dzieci
   2. Są uczone, że puszczanie się to nic złego, wręcz są zachęcane do seksu w młodym wieku
   3. Normy religijne ich nie powstrzymują, bo religię zniszczono
   4. Dziewczyny w wieku 13-15 lat potrzebują czuć się potrzebne i akceptowane (zwykle ojciec im tę potrzebę zapewnia - jednak rodzinę zniszczono a pan urzędnik tej potrzeby nie zapewni. Do kogo pójdą, żeby poczuć się akceptowane i potrzebne? Kto jest męski i zapewni im uwagę? Muzułmanie - stąd tyle afer z Mehmedami co "gwałcili" 12 latki. Oni nie gwałcili - te dziewczyny same im do rozporków lazły.

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna