•  
  s....v

  +183

  pokaż komentarz

  Nie wypowiada wojny homosiom tylko zdebilowaciałym działaczom dla których najwiekszym priorytetem jest uczyc dzieciaków w przedszkolach że pukanie w dupe to nic złego. Nie mam nic do homoseksualistów ale to kto jest gejem a kto hetero to jest jego PRYWATNA SPRAWA a nie jakiś powód do dumy

  •  

   pokaż komentarz

   @stachv: Dokładnie. W sumie mam głęboko w poważaniu kto z kim i gdzie sypia i w jakiej pozycji uprawia sex. Oczywiście w granicach obowiązującego prawa. Gorzej jak ten ktoś wywala plakaty, robi marsze równości i inne cyrki w przestrzeni publicznej.

  •  
   c........7

   +9

   pokaż komentarz

   @stachv: No ale przecież te łajzy mówią, że to ich prywatna sprawa i nikt nie powinien się im wtrącać w ich sprawy sercowo-łóżkowe. A sami sobie z tego robią cyrk i maskaradę i liczą na to, że podejście części społeczeństwa nietolerancyjnej zmieni się ot tak. No rzesz k!!@a mać no...

  •  
   f...o

   -22

   pokaż komentarz

   @cycjusz157: to co mają robić? Siedzieć cicho? Jeśli będą siedzieć cicho to się nic nie zmieni. Czy ktoś dałby prawa murzynom gdyby nie protestowali? Nie sądzę. Edukacja jest potrzebna po to właśnie, żeby pukania w tyłek nie uznawać za coś złego.

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: nie, ale wmawianie dzieciom że nie jest już jest złe. Dzieci musza same sobie ukształtować światopogląd. Homopropaganda to uniemożliwia, bo te uczenie o tym doprowadzi do tego, że dziecko będzie musiało tak myśleć, a jak nie to zostaną wyciągnięte konsekwencje.

  •  

   pokaż komentarz

   @fredo: Jezus Maria, każdy ma gusta i guściki, czemu niby mielibyśmy zabronić uważania pukania w tyłek za coś złego. Dla jednych może być to obleśne i złe a dla innych to może być spełnienie marzeń seksualnych. Nie można wmawiać dzieciom że nie jest złe. Dziecko musi samo określi swój światopogląd w tej sprawie...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajmel: dziecko, ze względu na to, że jest dzieckiem nie jest w stanie określić swojego światopoglądu w takich kwestiach. Kiedy dorośnie, bez edukacji, będzie miało poglądy otoczenia, rodziców - czyli prawdopodobnie pukanie w tyłek to zło. Po drugie, w pukaniu w tyłek nic złego nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajmel: Nie wydaje mi się, aby homopropaganda w szkołach traktowała o takich "szczegółach technicznych" jak pukanie w dupę. Raczej ma na celu oswoić dzieci z samym zjawiskiem par tej samej płci. Ale zgadzam się, że jest wiele ważniejszych tematów do nauki w szkole niż ten. Szczególnie jeśli jest serwowany pod postacią "jedynego słusznego poglądu".

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: No nie wiem, widząc i słysząc poziom merytoryczny i intelektualny a właściwie jego brak polityków Ruchu Poparcia Palikota to wątpię żeby ta homopropaganda była obiektywna i przedstawiona w sposób o jakim Ty mówisz :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajmel:

   Nie można wmawiać dzieciom że nie jest złe
   Można, bo nie jest złe. Może się komuś nie podobać, ale nie ma w tym nic złego. Poza tym sprowadzanie miłości do seksu świadczy tylko i wyłącznie o twoim poziomie.

   Dzieci musza same sobie ukształtować światopogląd
   Niech ksiądz opowiada, ze to zboczenie. Niech politycy prawicowi opowiadają, że to obrzydliwe. Niech ojciec homofob używa sŁowa "pedał" jako najgorszej obelgi i to jest ok. Ktoś spróbuje dzieciom powiedzieć "słuchajcie są geje i lesbijki. Oni kochają ludzi tej samej płci, ale poza tym są normalni. Nie są chorzy. Nie robią niczego złego i nie powinno się ich dyskryminować" - HOMOPROPAGANDA!!!11111oneoneone!111

  •  

   pokaż komentarz

   głęboko

   @szpongiel: nie, oral też nie, a jednak nie uczą dziewczynek w szkole że od połknięcia im nic nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @fredo: Albo jesteś debilem, albo trollem. Niewolnictwo zniesiono nie dlatego że czarni niewolnicy protestowali, tylko dlatego że ambitny biały polityk wymyślił sobie taką kampanię wyborczą i wypromował współczucie na krzywdę niewolników u zwykłych szarych ludzi. Dodatkowo niewolnictwo jest mało wydajne z ekonomicznego punktu widzenia, masz tanią, niewykwalifikowaną siłę roboczą, z zerową motywacją do pracy, którą non-stop musisz kontrolować jakimiś białymi uzbrojonymi strażnikami, którzy za darmo nie pracują, wykarmić to wszystko, zapewnić noclegi zarówno dla niewolników, strażników itp to też problem logistyczny. Dużo łatwiej dać murzynowi pracę, niech haruje za te 5zł/h, większość i tak wróci przecież do państwa, a posiadacze plantacji rychło w czas przejmowali wszystkie biznesy które na zniesieniu niewolnictwa by rozkwitły, więc oni też nic nie stracili.

  •  
   t.....6 via iOS

   +11

   pokaż komentarz

   Czemu wszyscy sprowadzają homoseksualistów do seksu analnego? Po pierwsze to sprawa dotycząca tylko połowy z nich, a po drugie to równie dobrze można by miłość hetero sprowadzać do ruchania cipek.

  •  

   pokaż komentarz

   @VeleiN: nie miałem na myśli zniesienia niewolnictwa, ale działalność Luthera Kinga

  •  

   pokaż komentarz

   @VeleiN: No jednak o tym pukaniu w dupę też nie uczą. To jest naginanie faktów po stronie homosceptyków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajmel:

   Dzieci musza same sobie ukształtować światopogląd.
   Zabronić mówienia naukowcom, że wszechświat ma kilkanaście mld lat, a my wyewoluowaliśmy z innych organizmów. Niech dziecko samo sobie wyrobi światopogląd, czy świat ma kilkanaście mld lat, czy 6 tysięcy.

  •  

   pokaż komentarz

   @thor666: dokładnie, takie postawienie sprawy jest dla nich obraźliwe

  •  
   m....s

   -4

   pokaż komentarz

   @Kajmel: Zapewne homopropaganda doprowadzi do tego, że 7-letni chłopcy będą sobie ucinać penisy dla koleżanek.

  •  

   pokaż komentarz

   @VeleiN:

   nie, oral też nie, a jednak nie uczą dziewczynek w szkole że od połknięcia im nic nie będzie.
   Nie wiem czy tego powinno się uczyć w szkołach państwowych zakładając ich istnienie czy nie, ale różnica między seksem oralnym a homoseksualizmem jest zasadnicza. To czy lubisz seks oralny, czy nie pozostaje w twojej sypialni, a homoseksualizm ciężko ukrywać w nieskończoność (sąsiedzi mogą myśleć, czemu tyle czasu spędzasz z mężczyzną, nie masz żadnej kobiety itd.).

  •  
   m....s

   +11

   pokaż komentarz

   @zoombie:
   @cycjusz157: Jasne, lepiej udawać, że homosi nie ma i nie tworzą gospodarstw domowych, aniżeli Ty byś musiał się dowiedzieć, że nie uprawiają tylko seksu. No ale przecież Polaczki tylko do łóżka nie zaglądają, lepiej sprowadzić czyjąś miłość do technik seksualnych i mówić, że homo tylko się pieprzą. Ciekawe czy gdyby murzyni się nie postawili, to dzisiaj miałbym służących.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaratusztra: Szczerze powiedziawszy mam j!?$ne co sobie myślą o mnie sąsiedzi, (nie jestem homosiem, i też za nimi nie przepadam) ale akurat to nie jest żaden argument. Mój sąsiad ma brzydką żonę, więc będę go obgadywał. Albo żona jest starsza od niego. Albo sąsiadka poleciała na kasę. Nie trzeba być homo żeby być niemoralnym i nieakceptowalnym społecznie. To że facet jest gejem nie zmienia faktu jakim człowiekiem jest, może być bardzo miłym i życzliwym gostkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   > jest uczyc dzieciaków w przedszkolach że pukanie w dupe to nic złego
   Można, bo nie jest złe


   @Ryu: jest zle. piecze i śmierdzi.

  •  
   m....s

   +8

   pokaż komentarz

   @terakota: kup tacie żel i zanim do Ciebie przyjdzie załatw swoje potrzeby

  •  

   pokaż komentarz

   @fredo: w takim razie nasze społeczeństwo musi się jeszcze dużo doedukować, żeby zrozumieć ze pukanie nieletnich dzieci i pukanie się ze zwierzętami, to także nic złego. Och, ale czuje się zacofany.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dakkar: z frondy się urwałeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @fredo: Nawet nie wiem co to jest. Pewnie jakaś głupota którą czytasz.

  •  
   c........7

   -2

   pokaż komentarz

   @mirzos: @fredo: A czy oni są w jakiś sposób ograniczeni prawnie? No k%?@a mają takie same prawa jak hetero - chodzą do pracy, mogą brać udział w wyborach. Jedna kwestia na którą się nie godzi większość (zresztą z większością homoseksualną też to się wiąże, bo większości osób homoseksualnych to nie jest potrzebne) i k%?@a trzeba szurumburum zrobić, bo im się należy. A mi się należy spokój a i tak c?!# dostaję i proponuję się im po prostu przyzwyczaić. Pięknej rzeczy się nauczyłem będąc na studiach - jak Cię rucha w dupsko ktoś, kto jest wyżej od Ciebie postawiony to trzeba się tylko dobrze wypiąć, żeby nie bolało i przyjąć rzeczywistość jaka jest. j!$%ne podejście "bo mi się należy" prowadzi do tego, że ludzi po prostu zaczyna to k%?@iać i nie tyczy się to tylko osób homoseksualnych a również innych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @cycjusz157: Tak są ograniczani i nie mają takich samych praw. Ty też możesz się przyzwyczaić do tego, że są i chcą godnie żyć, a nie ukrywać się i być w świetle prawa obcymi ludźmi jeżeli są w związku.

  •  

   pokaż komentarz

   Pięknej rzeczy się nauczyłem będąc na studiach - jak Cię rucha w dupsko ktoś, kto jest wyżej od Ciebie postawiony to trzeba się tylko dobrze wypiąć, żeby nie bolało i przyjąć rzeczywistość jaka jest.

   @cycjusz157: To ciekawe studia musiałeś mieć. Mnie np. uczyli prawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Za bardzo się rozbrykaliśmy z tym tematem.
   Jest ogromna różnica pomiędzy przedstawianiem dzieciom rzeczywistości a ordynarną propagandą.

   To co bulwersuje ludzi, to fakt usilnego wprowadzania programu w możliwie najmłodszym wieku.
   Zabieranie dzieciom dzieciństwa, w imię czego?
   To tego nie chcą rodzice a my bawimy się w politykę sic!

   Sześciolatki jeszcze nie interesują się tymi sprawami, a program który wpaja dzieciom dobre wychowanie i szacunek dla innych raczej załatwia sprawę dyskryminacji kogokolwiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw:
   LOL Mówienie, że jak wujo Jacek kocha wuja Staśka zamiast jakiejś cioci to nie jest zboczonym dewiantem jest odbieraniem dzieciom dzieciństwa?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Podawanie mechanicznych opisów i upraszczanie relacji ludzi wyłącznie do sfery intymnej. TAK

   To co wywnioskowałeś nie pasuje do mojego komentarza (przynajmniej według mnie).

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw: Jakie upraszczanie czego przez kogo i jak niby? Jakby w przedszkolu powiedzieli dzieciom, że jak ich biały wujek kocha kobietę innego koloru skóry i nie ma w tym niczego złego, to też byś to nazywał odbieraniem dzieciom dzieciństwa?

  •  

   pokaż komentarz

   ożna, bo nie jest złe.

   @Ryu: A jak pogodzisz z tym że w jednej chiwili piszesz o "zdemoralizowanym społeczeństwie" przypuszczalnie z powodu takich właśnie zagrań pro-homoseksualnych polityków. Oraz uważasz że Islam to fajna religia, która, chciałam zauważyć uważa homoseksualiym nie tylko za zboczenie ale za coś co powinno być karane. A w drugiej chwili piszesz o tym że " nie ma w tym nic złego"

   Wygląda że trolujesz. No bo....z jednej strony wg. ciebie Islam jest fajny (z jego zabijaniem homoseksualistów, karami gorszymi niż u Putina w Rosjji), a z drugiej strony myślisz że nic żłego nie ma w homoseksualiźmie a myślisz "trzeba poprzeć demoralizację społeczeństwa, bo wtedy łatwiej im się wmówi że Islam jest fajny"
   NO trolem jesteś i tyle
   LOL

  •  

   pokaż komentarz

   @katiade:

   w jednej chiwili piszesz o "zdemoralizowanym społeczeństwie" przypuszczalnie z powodu takich właśnie zagrań pro-homoseksualnych polityków
   Gdzie niby coś takiego piszę? oO

   uważasz że Islam to fajna religia, która, chciałam zauważyć uważa homoseksualiym nie tylko za zboczenie ale za coś co powinno być karane
   LOL Nie! Gdzie niby mówię, że islam jest fajny? Sorry, ale nie jestem jakimś faszystą, bolszewikiem, czy kimś takim, żebym dyskryminował i pozbawiał praw wszystkich ludzi, którzy mają poglądy, z którymi się nie zgadzam. Dopóki ktoś nie łamie prawa niech sobie wierzy w co chce i uważa co chce. "Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, żebyś miał prawo to powiedzieć" Większość muzułmanów nie wysadza się w powietrze w zachodnich stolicach. Większość muzułmanów nie gwałci nikogo. Większość muzułmanów nie oblewa nikogo kwasem. Większość muzułmanów nie robi nikomu krzywdy, więc nie można ich dyskryminować, ani pozbawiać żadnych praw. To nie znaczy, że ich poglądy popieram przecież!

   "trzeba poprzeć demoralizację społeczeństwa, bo wtedy łatwiej im się wmówi że Islam jest fajny"
   Zdemoralizowanym, to możesz nazwać społeczeństwo w większości homofobiczne, a nie społeczeństwo, które na równi traktuje wszystkich ludzi niezależnie od ich orientacji.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdzie niby coś takiego piszę?

   @Ryu: nie tutaj.

   Większość muzułmanów nie gwałci nikogo.

   Ale większość gwałtów w Europie Zachodniej popełniają muzułumanie

   Większość muzułmanów nie oblewa nikogo kwasem.

   Ale kwasem oblewają (poza nielicznymi wyjątkami) głównie muzułumanie.

   Większość muzułmanów nie robi nikomu krzywdy,

   To zależy w jaki sposób zdefiniować słowo "krzywda"

   więc nie można ich dyskryminować, ani pozbawiać żadnych praw.

   Czy to znaczy że oni mogą pozbawiać innych praw?

  •  

   pokaż komentarz

   @katiade:

   Czy to znaczy że oni mogą pozbawiać innych praw?
   Nie. Nikt nikogo nie może pozbawiać żadnych praw. A twoje "ale" nie mają tutaj nic wspólnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: wiema ze jestes tutaj najwiekszym trolem i odpisujesz nie identyfikujac sie z tematem aby zystkac razglos a moj komentarz to dla ciebie woda na mlyn ale dlaczego uwazasz ze swiaża psychika dziecka jest warta tego by interesowac ich iż popychanie gówienka jest czymś istotnym i jest to normalne skoro zachodzi w okolo <5% relacji ludzkich ?

  •  

   pokaż komentarz

   @TOMTOM333:
   1. Zainwestuj w jakiś słownik. "Normalnie" ma więcej znaczeń niż tylko "statystycznie typowo"
   2. Współczuję, że dla ciebie miłość ogranicza się do tego gdzie komu wsadzasz penisa.

  •  

   pokaż komentarz

   estuj w jakiś słownik. "Normalnie" ma więcej znaczeń niż tylko "statystycznie typowo"

   @Ryu: Aleś głupi :p

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś było fajne porównanie okładek tej gazety. Putin jest przed napisami, a Obama miał napis TIME na czole :)

  źródło: bagnewsnotes.com

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @wujekmisiek: No i co z tego? W przyszłości przez to zostanie homoseksualistą?

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaratusztra: masz dowód na to, że z tego powodu nie zostanie?

  •  

   pokaż komentarz

   @wujekmisiek: Słyszałeś o czymś takim jak ciężar dowodu? EDIT: Są osoby, które bawią się w różnego rodzaju "terapie" homoseksualizmu, ale nie przynoszą one większych skutków, więc tym bardziej nie widzę powodu, by dzieci przez samo mówienie, że homoseksualizm jest normalny miałyby zostać gejami lub lesbijkami.

  •  

   pokaż komentarz

   @wujekmisiek:
   tak, a od stania w garazu bedziesz samochodem

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaratusztra:
   @jaceks:
   Zgodnie z waszym tokiem myślenia można dziecku od małego wpajać, że jak coś chce to niech to bierze i nie zwiększy to prawdopodobieństwa iż dziecko zostanie złodziejem?

  •  

   pokaż komentarz

   @PauIie: Mamy tu do czynienia z dwiema różnymi sytuacjami. Orientacja seksualna jest zdeterminowana we wczesnym dzieciństwie od nieznanych czynników, a na jej kształtowanie nie mamy wpływu. NIE MOŻNA zostać homoseksualistą lub heteroseksualistą zależnie od niczyjej woli.

  •  

   pokaż komentarz

   @wujekmisiek: Serio uważasz, że od oglądania parady równości może się komuś zmienić orientacja? Rozumiem, że sam przez obecność homoseksualistów w mediach jesteś już co najmniej biseksualny?

  •  

   pokaż komentarz

   @wujekmisiek: kiedyś dużo patrzyłem na wysokich ludzi, ale nie urosłem za bardzo.

  •  
   m....s

   -19

   pokaż komentarz

   @wujekmisiek: Po tym zapewne zostaniesz gejem

  •  

   pokaż komentarz

   @janeeyrie: no właśnie w tym różnica że "heterycy" nie robią parad równości czy czego innego i nie szwendają się półnadzy wywijając dupami po centrach miast. ja nie chcę żeby moje dziecko ogolądało tego typu ekscesy bo nieważne czy dupa damska czy męska - tak czy inaczej taki obrazek zamiesza małemu człowiekowi w głowie. takie parady uważam za agresywne naruszenie neutralności i zgadzam się że nie powinny być przyznawane na nie pozwolenia - narusza to normy obyczajowe. i nieważne czy chcą tego homosie czy heterycy - na wywijanie gołą dupą w centrum miasta nie powinno być zgody! tak samo na gołe baby w reklamach i pismach w kioskach. seksualność powinna być sprawą prywatną a nie przesycającą przestrzeń publiczną i to jeszcze w pornograficznym wydaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: byłeś kiedyś na paradzie równości, czy tak sobie fantazjujesz?

  •  
   L...........l

   -10

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   m....s

   +7

   pokaż komentarz

   @lukenio: Heterycy nie muszą organizować praw, bo już mogą żyć ze sobą. Golasów na paradach nie było, a "bóg" "stworzył" nas gołych. Nie akceptujesz swojego ciała? Może jesteś trans?

  •  
   L...........l

   -9

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: słaby troll. homosie niby nie mogą żyć ze sobą? ktoś pilnuje ich chodzi za nimi i dostają mandaty za każdym razem jak robią seks? a to że nie mam ochoty pokazywać swojego małego na ulicy to znaczy że nie akceptuję swojego ciała?
   weż sobie strzel baranka o ścianę to może cię wzmiankowany Stwórca oświeci. a może nie będzie mu się chciało. mi się też nie chce. EOT.

  •  
   Z...............o

   +2

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: Po prostu pierdzielisz głupoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaratusztra: Skoro nie da się ich wyleczyć, tak jak psychopatów powinno odizolować się ich od społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @omik: jasne jestem co roku. a ty nie pamietasz mnie już jak razem jechaliśmy na platformie przebrani za duże różowe chołdysy, nie piszesz, nie dzwonisz, oj ty zły niedobry... ty brutalu ty :P
   a na serio, to jak mówienie że trzeba się zarazić malarią żeby wiedzieć że to niedobre. rodzice pozwalali ci dotykać gorącego żelazka? logika z dupy, par excellance w tym przypadku. jak ktoś chce to jest internet można pooglądać foty i filmy, nie trzeba chodzić...
   a sednem dyskusji jest kłamliwe stwierdzenie że homosie są dyskryminowani. samo słowo "dyskryminacja" zostało rozciągnięte poza oryginalny zakres znaczenia. tak samo jak "tolerancja". i jedynie to jest powodem konfliktów - manipulacja znaczeniem słów. w tym zakresie "wojujący" homoseksualiści zachowują się zupełnie jak muzułmanie, którzy również siłą próbują narzucać wszystkim swój ciasny światopogląd i własne rozumienie niektórych pojęć.
   i tak długo jak te znaczenia będą manipulowane i wykrzywiane tak długo nie będzie porozumienia i tak długo będzie dochodzić po obu stronach do przegięć, bo nikt nie chce żyć w rzeczywistości siłą dostosowanej do czyjegoś widzimisię. i to niestety jest na rękę "aktywistom" ruchu homoseksualnego - ponieważ bez sytuacji konfliktu sami nie mogliby zaistnieć, dlatego też też dbają o podsycanie po obu stronach napięć.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: pytam bo byłem w zeszły weekend, gołych dup jakoś nie uświadczyłem, więc się pytam zanim się zapisze do okulisty.

   a na serio, to jak mówienie że trzeba się zarazić malarią żeby wiedzieć że to niedobre. rodzice pozwalali ci dotykać gorącego żelazka? logika z dupy, par excellance w tym przypadku. jak ktoś chce to jest internet można pooglądać foty i filmy, nie trzeba chodzić...

   ale o co chodzi? machanie gołą dupą jest zabronione afair. I nie widziałem żeby to ktoś robił...

   a sednem dyskusji jest kłamliwe stwierdzenie że homosie są dyskryminowani

   serio? przyznaj się że jesteś gejem przed rodziną/znajomymi i zdaj relację jak mało dyskriminowani są.

  •  

   pokaż komentarz

   @omik: u nas w kraju może i nie pozwalają sobie na za wiele jeszcze, ale przykład idzie z zachodu - w Londynie na przykład łazili bardziej rozebrani niż ubrani i co, może powiesz że to nie jest świecenie gołą dupą, jak tam parę centymetrów sznurka tylko jest albo kawałek szmatki 2 na 3cm i to załatwia niby kwestię ubioru?
   a co do rodziców to teraz pokazujesz jak bardzo mało tolerancyjny jesteś - oczekujesz że rodzice będą mieli taki sam światopogląd jak ty? sam jesteś nietolerancyjny i to jak cholera. i to jest właśnie powód dla którego nie można się dogadać - homosie oczekują nie tylko tolerancji ale i AKCEPTACJI, przy czym mylą pojęcia myśląc że tolerancja oznacza również akceptację. i domagacie się akceptacji krzycząc że ten kto was nie akceptuje tej homofob, sami nie będąc CHOCIAZ tolerancyjnymi dla ogólnie przyjętych norm społecznych, nie mówiąc już o ich akceptacji co jak wiadomo z uwagi na skrajność waszej postawy nie jest nawet możliwe...
   dziwicie się że jest opór w społeczeństwie ale sami go wywołujecie! gdybyście pokazali jakikolwiek szacunek dla norm społecznych i przynajmniej nie naruszali ich bieganiem półnago po ulicach to i społeczeństwo bardziej by was tolerowało. społeczeństwo nie ingeruje w prywatność (kto z kim i gdzie) ale żąda zachowania własnych norm. od kiedy większość ma się dostosowywać do mniejszości?

  •  
   m....s

   -1

   pokaż komentarz

   @lukenio: Mogą żyć, ale w ukryciu. To Ty pisałeś o gołych dupach, chociaż nikt ich tam nie pokazuje i razi Cię widok czyjegoś ciała, więc albo masz kompleksy na swoim punkcie, albo chciałbyś taką pupcię zobaczyć.

   W żadnego stwórcę nie wierzę.

  •  

   pokaż komentarz

   w Londynie

   @lukenio: ale ja właśnie w Londynie byłem. I mogę stwierdzić: masz niezłą fantazję. Często wykorzystujesz do myślenia o paradach?

   a co do rodziców to teraz pokazujesz jak bardzo mało tolerancyjny jesteś

   Co. Twierdzisz że tolerancja jest, ale po pokazaniu sytuacji w których raczej się z nią nie spotkasz, wywracasz pokracznie kota ogonem, powtarzając jakieś frazesy które pewnie gdzieś zasłyszałeś i nawet nie do końca kumasz o co chodzi. Ochłoń, poczytaj na ten temat trochę dalej niż w prawicowych k$%?idołkach jak fronda i wróć jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @omik: no i tu właśnie kończy się dyskusja. jak rzeczowo coś napisać to zaczyna się bluzg. i kto tu nie chce dialogu? właśnie TY! i to jest postawa która gwarantuje wywoływanie napięć. bo nie macie nic do powiedzenia, chcecie tylko biegać z fiutami na wierzchu i domagać się poklasku. a na rozmowę przychodzicie nabuzowani i rzucacie bluzgi.
   i dziwicie się jeszcze że albo nikt was nie traktuje poważnie albo po prostu woli dać w ryj niż rozmawiać. sam dorośnij zamiast sprzedawać takie dobre rady o "prawicowych kurwidołkach".

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: no coż za wnikliwa analiza mojego profilu psychologicznego. masz coś jeszcze do powiedzenia internetowy napinaczu?
   stwórcy (gdyby istniał) też pewnie ciężko byłoby uwierzyć że taki nieogarnięty model mu się wypsnął z rąk...

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: gadać rzeczowo można jak obie strony mówią z sensem. Czego niestety nie potrafisz. Ja nie rozumiem o co chodzi w tym co piszesz i to twoja wina. Ale zawsze masz prawicowe k%$!idołki gdzie wszyscy 'wiedzą o co chodzi'.

  •  

   pokaż komentarz

   @omik:

   Ja nie rozumiem o co chodzi w tym co piszesz i to twoja wina

   Tak, nie odpowiadam tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz. A idź pan w c##% A przepraszam, jakie to w tym przypadku nietolerancyjne z mojej strony... Ale za to przynajmniej zrozumiałe mam nadzieję.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: i znów te fantazje, eh. idę w c#!! cenna rada.

  •  
   m....s

   -1

   pokaż komentarz

   @lukenio: Przecież to Ty pieprzysz głupoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: A o procesjach i pielgrzymkach slyszał?

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: a mnie gówno mnie obchodzi co ty o tym myślisz

  •  

   pokaż komentarz

   @Ctrlfrq: nie widziałem jeszcze nagich pielgrzymów. jak homoseksi zaczną się kulturalnie ubierać na swoje demonstracje to może zacznie ktoś ich brać na poważnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: Jak sobie patrzę co ludzie plusują i minusują to widzę jak społeczeństwo jest zmanipulowane. Oczywiście że homoseksualizm, pedofilia, zoofilia, nekrofilia, transwestytyzm to są zwykłe choroby psychiczne. Tak samo transseksualizm to nie jest żadna choroba ciała tylko ducha (psychiki) i to psychikę trzeba leczyć.

  •  
   L...........l

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: fakt, tu zbłądziłem. za to pewnie te minusy. karma is a bitch... ;)

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: komu się wydaje, że jest kobietą? Widać, że nie rozumiesz homo i transów. Cóż, widać, że dla homofobów potrzebne są przymusowe lekcje, to tylko bardziej motywuje do nauczania dzieci w tym temacie.

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Morte77: mylisz się, ale pocieszę Cię, homofobię można leczyć

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: Nie ma czegoś takiego jak homofobia :D To termin wymyślony przez lewicę i żydokomunistów celem niszczenia cywilizacji. Podobnie jak "teorie spiskowe" termin wymyślony przez Żyda Karla Poppera celem szerzenia niezgodnego z naturą socjalizmu i kosmopolityzmu. Ty jak widzę jesteś tutaj służbowo celem szerzenia Popperyzmu, nieprawdaż? :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: brak akceptacji dla norm jakie próbują narzucić środowiska gejowskie to nie homofobia, a naturalna reakcja normalnych ludzi,
   no ale niż intelektualny prezentowany przez lewaków potrafi pluć na lewo i prawo "homofobia" i "faszyzm"

  •  

   pokaż komentarz

   @Morte77: od razu służbowo... Jestem po prostu homoseksualny, chcę kiedyś zawrzeć związek małżeński z mężczyzną, a w przyszłości zamierzam mieć dziecko, więc albo teraz trochę powalczę o przyszłość, albo mogę już szukać sposobu na skończenie z teraźniejszością. Proste

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @vince87: czy ja ci każę akceptować lgbt? Toleruj i daj żyć innym, nie zmienisz tego, a środowisko lgbt nie przestanie walczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: Tu masz naukową stronę na ten temat. Pozwól sobie pomóc i być prawdziwym mężczyzną http://homoseksualizm.edu.pl/

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Morte77: buhahahaha znam tą idiotyczną stronę

  •  
   L...........l

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: Homoseksualizm to zboczenie nabyte. Pojawia sie w różnym wieku. Musisz sie cofnąć do momentu w którym zacząłeś się tym podniecać. Znam osoby które w porę wychwyciły ten moment i nie zachorowały na to zboczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: a który z was zamierza zajść w ciążę? :P

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: homoseksualizmu sie nie leczy, a małżeństwa w końcu będą. Może spróbujemy zmienić Twoją orientację?

  •  
   m....s via Android

   -2

   pokaż komentarz

   @Morte77: nie pieprz takich głupot, bo jeszcze jakieś dziecko to przeczyta

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: transem nie jestem wiec macicy nie mam, za transa wyjść też nie zamierzam, trzeba będzie adoptować, albo wynająć surogatke

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: A widzisz czyli przyznajesz że orientację da się zmienić. Ja proponuję żebyś hajtnął się z kozą. Oczywiście kozą płci męskiej :)

  •  
   m....s via Android

   -1

   pokaż komentarz

   @Morte77: nic takiego nie napisałem, a zoofilem nie jestem. Jeżeli podoba Ci sie koza to proszę bardzo jedź do muslimów

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: Tylko na takie teksty Cię stać? Przecież od razu po tym widać że jesteś ogólnie uszkodzony. Taki zwykły wybrak. W każdym gatunku kółka sztuk się znajdzie. Na szczęście w naturze występuje selekcja naturalna i taki osobnik nie ma potomka, no bo niby jak ma go mieć. Kiedyś widziałem psa homoseksualistę oraz gołębia nekrofila. Pomimo swojego skutecznego napastowania innego martwego gołębia nie przeniósł on swoich genów dalej. I z Tobą rownież tak bedzie :)

  •  
   L...........l

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   L...........l

   +1

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: ale wkrótce Ci się to znudzi i zaczniesz szukać kolejnych doznań. Może to być właśnie zoofilia albo pedofilia. Zależy od sytuacji w których Twój uszkodzony organizm się znajdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: i to ma być równoprawny model rodziny... po prostu zazdrość was zżera że nie możecie mieć dzieci i stąd ta agresja i wrzask o prawa do adopcji.
   walczycie przeciwko naturze i przeciwko społeczeństwu.
   a dwa, transami gardzisz? no i gdzie tu ta równość? to transy już niegodne Twojego zainteresowania?
   a cholera zapomniałem że tu próżno logiki szukać. bo jest tylko ból dupy.

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Licensed2Kill: jest orientacją i się go nie leczy, nawet exodus przestał, przeprosił i przyznał, że leczenie nie pomaga

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Morte77: nie wymyślaj, nie interesują mnie Twoje skryte pragnienia

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @lukenio: nie ma bólu dupy xD Nie napisałem, że gardzę transami, może już mam swojego wybranka. Nie wpadłeś na to? Dzieci możemy mieć, niby czemu nie?

  •  
   m....s via Android

   -3

   pokaż komentarz

   @Morte77: jesteś przykrym głupim trollem

  •  

   pokaż komentarz

   @mirzos: dobre sobie. A wiesz o tym że prawdziwy troll zarzuca często trollowanie innym użytkownikom? To charakterystyczna cecha trolli. Zobacz jak nawaliłeś tu postów. Z wszystkimi się kłócisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: Karnawał w Rio - półnagie panienki i prawie nadzy faceci tańczący na środku ulicy, pokazujący błyszczące członki (nogi i ręce ma się rozumieć!). Prawie pornografia, i do tego hetero!

  •  

   pokaż komentarz

   @Hufnaar: to akurat fragment tamtejszej kultury i tradycji, odbywa się od lat i nikogo nie gorszy. czego nie można powiedzieć o paragach gejów i lesbijek w Europie. chyba że mówimy o "nowej świeckiej tradycji", ale dalej ciężko zakwalifikować to do kultury bo forma jest po prostu ordynarna. w Rio przynajmniej ma to charakter wydarzenia artystycznego, do którego parady gejów nieudolnie aspirują.
   zresztą widziałeś gdzieś w Europie enklawy plemion pierwotnych (cyganie się nie liczą)? a w Ameryce Południowej to norma i tam gdzieniegdzie się chodzi na golasa i nikogo to nie gorszy. co kraj to obyczaj i inna kultura a więc porównanie nietrafione.
   to tak samo jakby powiedzieć że plaże nudystów to obraza moralności. a nie jest bo jest to tolerowane społecznie i nie wzbudza oburzenia. jak ktoś nie chce tego oglądać to się w te wyznaczone miejsca po prostu nie zapuszcza. a tu mamy stado napalonych dziwolągów w centrum miasta i w dodatku w tv w wiadomościach. a wepchnęliby się najchętniej jeszcze do szkół żeby promować swoje antyspołeczne zachowania. i to jest chore - ładują się na siłę tam gdzie nikt ich nie chce oglądać i jeszcze domagają się aplauzu a potem wielkie oburzenie i opowiadanie jacy to oni nie są nietolerowani, prześladowani, dyskryminowani i nie wiadomo co jeszcze.
   normalne pary gejowskie (a znam paru) mają tak samo serdecznie dosyć tych popaprańców "aktywistów" bo doskonale rozumieją że to raz pic na wodę bo służy tylko zdobywaniu popularności i robienu kasy a dwa zamiast budować porozumienie nakręca tylko spiralę nienawiści.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hufnaar: druga myśl - jak się w Polsce nie podobają normy społeczne to śmiało - Holandia, Francja, Anglia można wybierać.
   róbcie sobie te demonstracje tam mądrale, tylko uważajcie na konkurencję. ciapaci też jadą na wózku tolerancji. tylko że oni są gotowi walczyć o miejsce w tym wózku do ostatniej krwi. i to ich przybywa bo rozmnażają się dużo od was efektywniej. i to oni chodzą z nożami po ulicy. i to dopiero od nich można się dowiedzieć na czym polega prawdziwa nietolerancja wobec homoseksualistów.

  •  

   pokaż komentarz

   @lukenio: Karnawał w Rio dałem jako przykład, bo jest najbardziej znany, ale wiele krajów, także w Europie Zachodniej (którą tak dużo osób chętnie by naśladowała) są festyny itp. Inna kultura, inny obyczaj - my mamy ten problem, że w Polsce seks jest tematem tabu - wciąż. Czemu wstydzimy się nagości w życiu codziennym, kiedy i tak jesteśmy bombardowani "szczuciem cycem" w co drugiej reklamie?
   Byłem raz na paradzie równości, ciekawe było to, że "gości z piórkami w dupie" było zdecydowanie mniej, jeśli nie marginalna ilość, w porównaniu z nieodbiegająco od normy ubranych ludzi, wśród nich byli zarówno mężczyźni, kobiety, jak i całe rodziny z dziećmi. To gazety i telewizja lubi pokazywać tych wyróżniających się z tłumu, by nakręcić sensację.
   Co do pomysłu o edukacji w szkole - czy to tak trudno zrozumieć, że oni nie chcą nakłaniać dzieci do homoseksualizmu, tylko do tego by nie piętnowały w przyszłości swoich rówieśników, którzy okażą się gejami/lezbijkami? Na moim przykładzie - nigdy nie próbowałem podrywać czy flirtować z innymi facetami w szkole, ale jak w którymś etapie edukacji stwierdziłem na głos, że jestem gejem, ludzie się ode mnie odsuneli, zaczęli sypać żartami i ogólnie utrudniali mi życie. Dlaczego? Dlatego, że w życiu prywatnym śpię w jednym łóżku z mężczyzną? Czy ja ich krzywdzę, próbuję nakłonić do wspólnego bara-bara? Nie! Ale oni już mają wpojone od małego, że pedał jest zły i na pewno coś od niego złapię.
   Teraz mam 26 lat i w pracy ludzie się mnie pytają, kiedy się ożenię, zwłaszcza, że mam obrączkę na dłoni. Wiecie jak to trudno wciąż omijać temat, zbywać ludzi zdawkowymi odpowiedziami? Przecież nie powiem, że żyję z facetem, bo już się nasłuchałem od tych ludzi z pracy, jaką mają opinię na ten temat. I to boli, bo widzą, że jestem "normalnym" facetem, który ma jakieś zainteresowania, pójdzie wypić piwo, flirtuje z koleżankami, żartuje z kolegami. Tego właśnie chcą uczyć dzieci w szkole - wpojenia od młodości, że KAŻDY jest inny i nie należy go szufladkować za to, że woli członki od wagin.
   Na przykładzie twoim o plaży dla nudystów - jeśli gej do ciebie podejdzie i zacznie flirotwać - po prostu mu mówisz, że nie chcesz, nie jesteś zainteresowany. w 99% przypadków sobie pójdzie. 1% można dać odpowiedź zdecydowaną - pięścią na odlew, tak jak panienki w barze, jak facet jest nahalny. I tyle.
   A w Polsce zostanę, bo to mój kraj, tu się urodziłem i nie mam zamiaru opuszczać ojczyzny. Ja się przystosowałem do obecnych zasad, nie krzyczę, że chcę więcej, po prostu po cichu czekam na więcej, tyle, ile mi potrzeba.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hufnaar: no i z dwóch typowych scenariuszy reakcji na konstruktywną krytykę: bluzgi albo wykręcanie kota ogonem, wybrałeś ten drugi. zawsze to lepsze niż bluzgi.
   jak przegrywasz na polu rzeczowej dyskusji to zaczyna się relatywizacja, że jak to piszesz że piórek w dupie było mało a w zasadzie wcale, że edukacja gender w szkole wcale nie jest taka zła a wręcz pożyteczna, że geje to wyłącznie fajni, kulturalni i uprzejmi ludzie... co nie jest prawdą a jest tylko Twoim naiwnym (lub może raczej cynicznie spolaryzowanym) spojrzeniem na sytuację i nie ma nic wspólnego z obiektywizmem.
   to bardzo cwany wybieg bo zamiast rozmawiać o faktach próbujesz przenieść dyskusję na teren Twojego widzimisię. w dodatku niekoniecznie uczciwie bo podkoloryzowujesz przedstawianą rzeczywistość pod własny światopogląd.
   to zrozumiałe że chcesz widzieć świat w sposób zgodny ze swoimi przekonaniami, ale nie będziemy o tym dyskutować. "o gustach się nie dyskutuje" jak mówi znane powiedzenie. i jest w tym dużo racji.
   a z Polski nikogo nie wyganiam więc po ten wywód. tanie bilety lotnicze są, lataj pan ile chcesz na parady czy ja bronię? a jak się spodoba to nawet się przeprowadź. a jak nie to nie i wogóle mnie to nie interesuje. piszesz o oczywistościach i chyba celowo obniżasz poziom dyskusji. po co? żeby zrobić ze mnie idiotę? do tego potrzeba dużo więcej. good luck next time.

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki byłby płacz gdyby zrobił na odwrót i zakazał propagowania religii i nałożył wysokie kary za obrazę uczuć homoseksualnych i bezczeszczenie barów dla gejów! Czym się jedno od drugiego różni? Tylko punktem widzenia, ale jak to nasz punkt widzenia to dobrze, a jak nie to lewactwo.

 •  

  pokaż komentarz

  Putin już dawno zabronił mówić prawdy o homoseksualizmie. Wczoraj dodatkowo zabronił mówić prawdy o Armii Czerwonej. Jakoś wczoraj większość opinii komentujących wykohipokrytów była trochę mniej przychylna tej bolszewickiej cenzurze.