•  

  pokaż komentarz

  Witajcie. Nazywam się Sławek Wala i jestem współwłaścicielem serwisu Resell.pl.

  Chciałem zapewnić, że powyższy link nie został dodany przez nikogo z administracji serwisu, co więcej nikt z ludzi odpowiedzialnych za serwis tego linku nie aprobował. Tego typu akcje nie pokrywają się z planem promowania serwisu. Zgaduję że link dodał jeden z naszych użytkowników. Zarzucanie nam szukania taniej reklamy jest co najmniej krzywdzące i mija się zupełnie z prawdą.

  Co do komentarzy dotyczących oryginalności serwisu, to zgadzam się z nimi: Ameryki nie odkryliśmy. Serwis powstał nie dlatego, że chcieliśmy zrobić symulator taki jak ma onet, tylko dlatego, że symulator na onecie, zarówno nam, jak i wielu użytkownikom nie odpowiadał i chcieliśmy zrobić coś lepszego. Ilość czynnych użytkowników zarejestrowanych w serwisie w ciągu ostatniego roku dowodzi, że nam się udało. Ten sukces mobilizuje nas do dalszego rozwijania serwisu. Już teraz powstaje nowa wersja symulatora, której możliwości znacznie przekraczają to co oferuje konkurencja.

  Zapraszam do sprawdzenia jakie są różnice. Rejestracja jest darmowa i trwa dosłownie chwilkę. Po przetestowaniu tego jak działa resell i sprawdzeniu czym tak naprawdę jest ten serwis, będziecie mieli podstawy do porównywania i komentowania.

  Na prawdę nie czyham na użytkowników tego serwisu. Ilość userów Resell.pl jest już tak duża, że reklamy z google ledwo wystarczają na utrzymanie maszyny i pokrycie kosztów ruchu jaki serwis generuje. Co więcej, po umieszczeniu linku do ReSell.pl w tym serwisie nie odnotowałem gwałtownego wzrostu liczby nowych rejestracji :)

  pozdrawiam
  Sławek Wala

 •  

  pokaż komentarz

  co masz na mysli pisząc podawac swoje dane? Wystarczy login, haslo i e-mail. A co do "wspaniala to jest to reklama!" to myśle, że warto polecać innym tego typu strony.

 •  

  pokaż komentarz

  Onet prowadzi taki symulator od 1998 :) Z 40k zrobiłem 340 715 zł :) niestety wirtualnej kasy :/

 •  

  pokaż komentarz

  kiedyś szukałem czegoś takiego... chyba trochę poinwestuje :] dzięki -> wykop

 •  

  pokaż komentarz

  wole gre na zywej gotówce ;) bardziej wciąga, bardziej motywuje do nauki giełdy