•  

  pokaż komentarz

  tak samo jest z różnego rodzaju teleturniejami typu "Nocne granie" gdzie na ekranie telewizora widać jak byk proste hasło i klientkę skamlającą "-Proszę zadzwoń, wszystkie linie są wolne!" dzwonisz a tu... "-Prawie Ci się udało trafić na wolną linie! Spróbuj jeszcze raz!" żałosne :d

  •  

   pokaż komentarz

   z Wiki:
   Wolna linia (otwarta linia) - określenie stosowane w popularnych grach telewizyjnych o charakterze hazardowym. Oznacza sytuację gdy z reżyserki oddzwania się do telewidza, który na daną chwilę dokonał największej liczby płatnych zgłoszeń do udziału w konkursie za pośrednictwem SMS-ów lub połączeń z telefonów stacjonarnych.

   Prezenterzy tego typu programów często zwracają się do widzów słowami -"traf na wolną linię" lub -"szukaj otwartej linii". Jest to celowy zabieg, który ma wywołać przekonanie iż "wolna/otwarta linia" to jakiś moment w czasie, na który należy natrafić aby połączyć się ze studiem. Pod wpływem takiej sugestii gracz przecenia swoje szanse i dokonuje zgłoszeń z góry skazanych na niepowodzenie. Oddzwania się bowiem tylko do osób, które wydały największe sumy na połączenia na daną chwilę programu.

   Czyli na tej samej zasadzie co konkurs Ery.

  •  

   pokaż komentarz

   Udało mi się kiedyś dodzwonić na taką wolną linię i z wrażenia podałem złą odpowiedź. ;<

  •  

   pokaż komentarz

   @wh00kiers
   "ch!! ci w cyce"? :D

 •  

  pokaż komentarz

  Srednia wieku aut w Polsce nam zmaleje dzieki erze :D

 •  

  pokaż komentarz

  Wyślij smsa, wygraj mercedesa. Jak słyszę takie hasła zwyczajowo chwytam kurczowo za portfel... W niedzielę, po wyścigu F1 w Australii pod wpływem niewytłumaczalnego impulsu wysłałem smsa, można było wygrać kierownicę sygnowaną przez Ferrari. Wyślij esa, będzie losowanie itd... Po wysłaniu sms`a otrzymałem następnego i następnego, że nie wygram, że są lepsi ode mnie, i tak do dzisiaj :/ ...

 •  

  pokaż komentarz

  To nie podchodzi przypadkiem pod nieuczciwą reklamę?

  •  

   pokaż komentarz

   to typowe, w czasie kryzysu np. gdy nie można sprzedać nieruchomości za 500 tys zł robi się wielką loterię na 100 tys ludzi za 1 los za 5zł możesz mieć dom... opłaca się?:>>

   już nie raz tak robili, nie mam nic przeciwko, ale lepiej napisać wprost o co w tym chodzi

  •  

   pokaż komentarz

   > opłaca się?:>>
   Jasne, że się opłaca. Obu stronom. Tak samo jak lotto i inne tego typu gry. Ja nie widzę w tym nic nieuczciwego - nikt nikogo do niczego nie zmusza, a zasady są proste i jasne.

  •  

   pokaż komentarz

   Mi też to nie przeszkadza, ludzie to istoty myślące i same powinny wiedzieć co robić. Jeśli chcą tracić pieniądze to mają do tego prawo. Skoro ZUS rozp#%$!!!a nasze pieniądze to dlaczego sami nie możemy tego robić na przykład w konkursach?

  •  

   pokaż komentarz

   zgadzam sie z sowiqiem...
   to wcale nie jest nie uczciwe. Ty płacisz tylko 5 zł i masz szanse na dom za 500k. Ty dużo nie tracisz oni dużo zarabiają. Co Ci w tym przeszkadza ?

  •  

   pokaż komentarz

   Jako dyżurny paranoik OD RAZU wiedziałem że w życiu nie rozdadzą 100! merców tak za sms po obejrzeniu reklamy...

   Przecież ta żałosna nadęta reklamówka od razu waliła po oczach
   swoim science-fiction...

 •  

  pokaż komentarz

  podbij.pl - wersja w ciemno