•  
  T.............i

  +5

  pokaż komentarz

  Spalić ten Zakład Utylizacji Starców...

 •  

  pokaż komentarz

  "Dlaczego nie trąbicie o tym, że ZUS nas oszukiwał?! - pisze do "Gazety" wzburzony Marek. - Ludzie o tym nie wiedzą i nie występują do ZUS o zwrot pieniędzy".

  - nic dodać nic ująć... Media robią WIELKIE GÓWNO w walce z ZUS ale gdy ktoś jest przez ZUS poszkodowany, gdy jest już po przysłowiowych ptokach - lecą z kamerą i mikrofonem szukać taniej sensacji! bo będzie premia za dobry materiał o ludzkiej krzywdzie - ludzie to kochają!

  dlaczego nie ma informacji typu: rząd nic nie robi w sprawie reformy ZUSu... ZUS jak okradał tak okrada... no? bo polskie media nie mają jaj... jedyna telewizja, które je ma to SuperStacja, tam się z nikim nie chlastają! reszta przekazuje ten sam zestaw informacji pomemłanych przez własne "obiektywne" gęby i wyplute widzom jak bezzębnemu psu na zapaćkany talerz!

  •  

   pokaż komentarz

   Zgadzam się, że media robią wielkie gówno... nam. To pokazuje gdzie ta cała elita ma nas ciągle i nieustannie.

   A Superstacji to bym nie idealizował. Tak wk.rwiającej propagandowej laurki na "1 okienko" to by się sama komunistyczna Polska Kronika Filmowa nie powstydziła.

   Superstacja liże prawie non stop tyłek Tuskowi i (zresztą jak nazwa wskazuje) tak jak jakiś Superekspress czy inny Fakt goni non stop za skandalami i skandale chce wywoływać.

  •  

   pokaż komentarz

   bo polskie media nie mają jaj... jedyna telewizja, które je ma to SuperStacja, tam się z nikim nie chlastają!
   To widać, że TV Trwam nie oglądasz tam co chwila jadą po ZUSie. :D
   No dobra, żeby być szczerym, to ja też nie oglądam, jednak mam info od znajomych.

 •  
  a....a

  +11

  pokaż komentarz

  no co ty gadasz, jakis czas temu emeryci dostali podwyżki od zusu. 2zł!

 •  

  pokaż komentarz

  ZUS to złodziejska organizacja, kiedy wreszcie społeczeństwo pojmie ten fakt? Ludziom się mawia bzdury o zabezpieczeniu w wypadku choroby, czy emerytury, a wychodzi na to, że z głodowych, ZUSowskich pieniędzy i tak nie da się utrzymać.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie IMO już dawno to pojęli... ale co mają zrobić?
   Zaprzestać płacenia składek? Zabić dechami ich siedziby?

   Tu jest Polska - tutaj nie ma ludzi za coś odpowiedzialnych, każdy się zasłoni kimś innym... Ciekawe pomysły i innowacje są zabijane w zarodku, bo starym dziadom na stołkach one nie pasują, gdyż burzą ich idealny porządek... a próbując się im przeciwstawić zostaniesz aresztowany i dostaniesz wyrok.

 •  

  pokaż komentarz

  Obaliliśmy socjalizm to zus też obalimy, cierpliwości, w końcu kiedyś trzeba będzie skończyć z tym złodziejstwem i przymusowym wykorzystywaniem milionów polaków.

Dodany przez:

avatar cricoteeka dołączył
201 wykopali 4 zakopali 1.7 tys. wyświetleń
Advertisement