•  

  pokaż komentarz

  Jeden wart drugiego, patrzeć żal. Poziom dyskusji w telewizji publicznej jest żenujący, dlatego chyba zrezygnuję z ich oglądania i przerzucę się na animal planet.

 •  

  pokaż komentarz

  Niesiołowski to jest chory zgorzkniały stary frustrat, który swoje starcze paranoje wyładowuje w zazwyczaj chamski sposób głównie na Kaczyńskich ale i na wszystko, co mu się kojarzy z PiSem, a tak się składa, że z PiSem to mu się już wszystko kojarzy, chyba nawet to, że dostanie przesoloną zupę na talerz.

  Proszę bardzo, oto autentyczne wypowiedzi Niesioła:

  _Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania.
  Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę.
  Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi._

  Stefan Niesiołowski - w wywiadzie "Naśladujmy Litwę", Życie 01.08.2001

  Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną
  recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.


  Stefan Niesiołowski - "Świecące pudełko", Gazeta Wyborcza 19.09.2001

  To autentyki. Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to już wyjaśniam. Niesiołowski starał się o członkostwo w PiSie, ale nie zgodził się na to J. Kaczyński, do którego doszły słuchy, że Niesioł zeznawał na kolegów (m. in. na Czumę) gdy siedział w pace (notabene ostatnio było głośno na ten temat).
  Niesioł tak się śmiertelnie obraził, że od razu wstąpił do konkurencyjnej Platformy i od tego czasu zaczął swoje pełne nienawiści tyrady przeciwko PiSowi.

  Ten facet jest chory z nienawiści, ale Tuskowi to odpowiada, bo potrzebuje partyjnych pitbuli (ludzi od mokrej roboty - jednego pajaca wymach$%ącego plastikowym penisem, codziennie obrażającego bezpardonowo głowę państwa no i drugiego furiata w osobie niesioła).

 •  

  pokaż komentarz

  Brawo Bronek, standardy poliyczne szybko się zmieniają, do niedawna za wypowiedź podobną do wypowiedzi Niesołowskiego podniesiono by publiczne larum, a tu co? IPN do likwidacji. parafrazując: pokażcie mi IPN a znajdę na niego paragraf. Zyzak pracował w IPN od paru miesięcy i jego książka, która jest przecież wynikiem pracy magistrskej z IPN nic wspólnego nie ma. Ale każdy powód jest dobry, jeśli z jakichś powodów IPN dla Niezołowskiego jest niewygodny.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie zgodze się z Tobą. IPN zatrudniając miernotę Zyzaka uwiarygadnia go i jego pracę naukawą.

  •  

   pokaż komentarz

   Zyzak może i jest miernotą, w tym temacie zdania stoją raczej po jednej stronie. Powiedz mi tylko jakim cudem IPN może uwiarygodniać pracę naukową która powstała na uczelni? uwiarygodniać pracę, która nawet nie została wydana pod szyldem IPN?

   To nie o Zyzaka chodzi, to bitwa o IPN. Patria rządząca jednym głosem mówi o zamknięciu IPNu, to jest zamach na demokrację. Zamach: to ulubione nagłówkowe hasło pewnych mediów, które połączone zręcznie z nazwami pewnych partii, przed wyborami, stawia uwagę ćwierćinteligentów zdolnych do czytania wyłącznie nagłówków na baczność.

   Ciekawym dlaczego owe media, teraz, gdy jawnie grozi się instytucją broniącym historii, nie kombinuje ich ulubionego tytułu nagłówkowego z partią, która owe groźby wysuwa.

  •  
   t........a

   +18

   pokaż komentarz

   @oldgamesfan

   Może najpierw warto by przeczytać tę książczynę, a dopiero później wydawać sądy. Poza tym do krakowskiego IPN-u przyjmował go - na kilka miesięcy, do obsługi kserokopiarki - tamtejszy dyrektor, dr Lasota, radny sejmiku małopolskiego z listy PO. A jeśli wymagasz od tego, który obsługuje w IPN maszyny biurowe aby miał jedynie słuszne w temacie Wałęsy poglądy, to może i panie sprzątaczki również należałoby pod tym kątem sprawdzić, czy czegoś złego kiedyś na Pana Prezydenta nie powiedziały, albo nie zamierzają powiedzieć?

 •  
  a......s

  +48

  pokaż komentarz

  Niesiołowski to oszołom, pyskacz i furiat. Nienawidzę takich typów, co On w ogóle może wiedzieć o polityce, skoro jest nauczycielem akademickim w Katedrze Zoologii Bezkręgowców i Hydrobiologii UŁ Takim politykom mówię NIE !

 •  

  pokaż komentarz

  nie zdziwiłbym się gdyby za 2 lata niesioł wylądował w kaftanie.
  przecież co wywiad to mu piana leci z pyska. w tym wieku powinno się już dbać o serce, cały czas takie wysokie ciśnienie..