•  
  L...K

  +101

  pokaż komentarz

  Może ktoś mi powie że Mahomet nie był pedofilem? Co się porobiło że za stwierdzenie faktów i powiedzenie prawdy grozi już więzienie.

  "Aisza - żona proroka Mahometa, twórcy islamu.Mahomet podpisał kontrakt małżeński z Aiszą, kiedy miała 6 lub 7 lat, lecz skonsumował swoje małżeństwo po kilku latach, kiedy miała 9 lat . Sam Mahomet miał wówczas 53 lata, zaś zmarł dziewięć lat później, gdy Aisza miała 18 lat . Do śmierci proroka pozostała jego najważniejszą żoną. Mahomet zmarł w jej domu i tam został pochowany."

  •  
   a......m

   +89

   pokaż komentarz

   @LionK:

   Współżycie z dzieckiem (9 lat) to pedofilia.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia

   Aisha was married to Muhammad at the age of six, but she stayed in her parents' home until the age of nine, when the marriage was consummated with Muhammad, then 53, in Medina;[8][9][10] with the exception of al-Tabari who records that she was ten years old.[11]
   http://en.wikipedia.org/wiki/Aisha

   W świetle faktów Mahomet był Pedofilem.

  •  
   S.......y

   -13

   pokaż komentarz

   @LionK: Ja nikogo nie chcę bronić, w dzisiejszych czasach taki czyn oczywiście jest czynem pedofilskim bez dwóch zdań, ale... Czy w tamtych czasach również uważano takie małżeństwa za pedofilskie/nienormalne? Jesteśmy dzisiaj mądrzy, ale nie możemy na podstawie obecnego prawa osądzać ludzi którzy żyli dwa tysiące lat temu. Wiadomo, że obecnie takie rzeczy również się zdarzają w islamie i jest to kompletna patola, ale czy można osądzać ludzi za normy kulturowe panujące wtedy?

  •  
   s............d

   +12

   pokaż komentarz

   @Sadzorify: Hasło klucz to "W tamtych czasach" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Sadzorify: Jadwiga żeniąc się z Jagiełłem miała 13 lat, wg. tej logiki Jagiełło był pedofilem na Polskim tronie. Tą Panią oskarżyli za "obraze uczuć religijnych" czyli coś jak targanie Biblii na koncertach a nie z to, że nazwała Mahometa pedofilem. Zresztą takie pojęcia jak pedofilia nie istniało w jego czasach a prawo chyba nie działa wstecz? I jeszcze słówko o Jagielle ludzi nie oburzył fakt żeniaczki z Jadwigą ludzie się oburzyli, kiedy na swoją trzecią żonę wziął potrójną wdówkę :D A na starość ożenił się jeszcze z 17-latką ';-)

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii: co z tego, że kiedyś ludzie byli na tyle prymitywni, że dopuszczali takie rzeczy? W czasach prehistorycznych zjadano też swoich oponentów. Czy bledem byłoby ich nazwać kanibalami?
   Określając kogoś obecnie używamy obecnego zestawu pojęć.
   Pedofil to ktoś, kto uprawia seks z dziećmi. Nekrofil, kto uprawia seks z trupami, a kanibal to ktoś, kto zjada trupy.
   Każde z tych twierdzeń jest prawdziwe i nie ma sensu udawać, że wódz zjadający swego przeciwnika to był miłosnik mięsa z naczelnych, uprawiający seks z martwą żoną wodza to kochający inaczej, a gwałcący dziecko to tradycjonalista. To, ze kiedyś ludzie mieli inne standardy nijak nie wpływa na obecną definicję pojęć, tak jak to, że kiedyś wierzono w to, że ziemia jest płaska nie ma żadnego wpływu na to, że prawdą jest, iż jest okrągła.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sadzorify: Weź pod uwagę że te normy panują do dziś, więc u brudasków nic się nie zmieniło przez 2k lat, a najgorsze jest to że oni teraz nas usiłują cofnąć cywilizacyjnie. Niech sp$%!@?#ają do siebie dzieciojebcy. My w naszej kulturze będziemy ich nazywać pedofilami. Sąd powinien te wszystkie pozwy o obrazę oddalać na samym początku zajmowania się sprawą, bo to nasza kultura i nasze dzieci są zagrożone.

  •  

   pokaż komentarz

   @aaadaaam: Niestety muszę się nie zgodzić. Mierzycie swoją, współczesną miarą kogoś, kto żył w VII wieku naszej ery. To tak, jakby powiedzieć, że Napoleon był karłowaty. Tymczasem jest to nieprawda, bo był jak na ówczesne "wymiary" normalnego wzrostu.

   Teraz mamy inne obyczaje niż kiedyś. Zaznaczam od razu, że nie wiem, jakie było podejście do uprawiania seksu z 9-latką w kulturze ciapaków w tamtych czasach. Jeżeli np. było to dozwolone od 10 lat, to można stwierdzić, że Muhammad był wtedy (jak my to teraz nazywamy) pedofilem. Wówczas Elizabeth nie powinna stanąć przed sądem. Jeżeli było to dozwolone w wieku 9 lat, to pani Elizabeth złamała prawo.

   Poza tym, zwróćcie uwagę, że jej wypowiedź miała charakter publiczny. Nie powiedziała tego u siebie w domu na kanapie, tylko na wykładzie. Chcielibyście, żeby na jakimś wykładzie wykładowca był świadkiem Jehowy i p!?$?%!ił wam jakieś farmazony o religii?

   Nie bronię muzułmanów i uważam, że powinni wyp!?@#??ać z Europy, więc nie zrozumcie mnie źle...
   Możecie minusować.

  •  
   a......m

   +6

   pokaż komentarz

   Niestety muszę się nie zgodzić.

   @Candy:

   Nie musisz. Możesz.
   Mamy wolność myśli. Jeszcze. Wypowiedzi już różnie.

   Wracając do tematu.
   Wkleiłem aktualną definicję Pedofilii.
   Zgodnie z nią Mahomet był pedofilem.

   Według dzisiejszych kryteriów Napoleon był niski.
   Według XIX wiecznych również. Mimo, że wszyscy ludzie wtedy byli niżsi (wobec tego jacy są dzisiaj).

   Teraz mamy inne obyczaje niż kiedyś.
   Nie zmienia to faktu, że są pewne Aksjomaty, które są stałe niezależnie od upływu czasu.
   Np. że w starożytnym Rzymie było niewolnictwo.

   Wówczas Elizabeth nie powinna stanąć przed sądem. Jeżeli było to dozwolone w wieku 9 lat, to pani Elizabeth złamała prawo.
   Ja nie mówię o łamaniu prawa. Bo prawo się zmienia.
   Mówię o tym, że Mahomet współżył z dzieckiem w wieku 9 lat.
   Jakie by czasy to nie były.
   Jest to pedofilia.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli było to dozwolone w wieku 9 lat, to pani Elizabeth złamała prawo.

   @aaadaaam: Zgadzam się z Tobą i nie twierdzę, że "jeżeli było to dozwolone w wieku 9 lat", to nie był on pedofilem. Był. Zaznaczam tylko, że mierzymy go swoją miarą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii: "drobna" różnica jest taka, iż Jagiełło nie był prorokiem i nie wyznaczał jakchś norm moralntch oraz nie jest uznawany za wzór cnót i jakikolwiek przykład do naśladowania dla współczesnego człowieka. Muzułmanie uważają jednak, iż powinni w pełni naśladować swojego proroka. Dla tego w ich społeczności istnieje przyzwolenie na sex z dziećmi, czy nawet kozojebstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @aaadaaam: ...i jeszcze jedno:

   Według dzisiejszych kryteriów Napoleon był niski.
   Według XIX wiecznych również. Mimo, że wszyscy ludzie wtedy byli niżsi (wobec tego jacy są dzisiaj).


   Napoleon był o 2 cm wyższy od średniej w Europie.

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Napoleon_Bonaparte
   http://historymedren.about.com/b/2004/09/15/tall-medieval-men.htm
   https://www.google.pl/?gws_rd=cr#q=5+feet+5.5+inches+in+cm&safe=active

  •  

   pokaż komentarz

   @LionK:
   @aaadaaam:
   @Sadzorify:
   @savage_bastard:

   dokładnie
   dzisiaj machomet poszedł by siedzieć a w pierdlu by mu zrobili z dupy jesień sredniowiecza
   ale w tamtych czasach to nie było nic nadzwyczajnego
   chłopy brały sobie kilka żon z tego wieku i nawet w biblii sa wymieniane przypadki młodego zamążpójścia jak i poligamii
   nawet nasi królowie wychodzili niejednokrotnie z przyczyn politycznych za młodociane i co Jagiełło był pedofilem ?
   (ur. między 3 października 1373 - zamężna od 15 lutego 1386r.) 12,5 wiosny

   co innego obecni ciapaci żeniący się i dymający dzieci na przykładzie ich proroka a co innego ich prorok żyjący pierdyliard lat temu

  •  
   a......m

   +3

   pokaż komentarz

   co innego obecni ciapaci żeniący się i dymający dzieci na przykładzie ich proroka a co innego ich prorok żyjący pierdyliard lat temu

   @michalson18:

   Co nie zmienia faktu, że był pedofilem.

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18: Anna Grodzka zmieniła płeć,a Biedroń to gej. Dziś to legalne tak jak pedofilia kiedyś. A my będziemy mówić o tym wszystkim głośno bo to prawda.
   I niech nas Anna Grodzka pozwie do sądu, bo to nie ładnie tak wspominać.

  •  

   pokaż komentarz

   @LionK: Po pierwsze, ważne jest, że to działo się w zupełnie innych czasach, gdzie ludzie żyli w inny sposób.
   Po drugie, dotyczy to islamu. Jeżeli ktoś wie cokolwiek o tej religi, to patrzy na to zupełnie inaczej. Może i jest to chore i niedorzeczne w naszych czasach, ale kiedyś było inaczej. I jeszcze raz: ISLAM RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI.

  •  

   pokaż komentarz

   Jadwiga żeniąc się z Jagiełłem miała 13 lat, wg. tej logiki Jagiełło był pedofilem na Polskim tronie.

   @Jariii: A masz dowód, kiedy małżeństwo zostało skonsumowane? Pierwsze dziecko urodziło się dopiero 13 lat później, co pozwala sugerować, że przez te 13 lat za często seksu nie uprawiali. Mogło więc być tak, że czekali z pierwszym razem aż bardziej dorośnie. Jeśli chodzi o Mahometa, to wyraźnie jest stwierdzone, że skonsumował małżonkę, kiedy miała 9 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @aaadaaam:

   co nie zmienia faktu ze jesteś gimbaza co czytać nie potrafi ...

   w rożnych krajach wiek w którym mozna przeleciec małolate jest rózny gdzieniegdzie jest to 13 lat u nas 15 a sa kraje gdzie jest to 18

   i teraz wyobraź sobie czy w/g kraju gdzie limit to 18 lat jesteś pedofilem bo mając 20 lat bzyknełeś 17tkę ? (tak wiem będziesz miał 20 lat za jakieś 8 lat nieistotne)

   w tamtych czasach było inne prawo inne rozumowani i inna kultura wiec niemożna odnosic się do tamtych czasów normami i ideami naszego społeczeństwa
   tak samo prawo nie działa wstecz i nasz kochany Jagiełło nie był pedofilem posuwając 13stoletnią Jadwige ...

   natomiast idiota który nic nie kuma można byc w każdym wieku i niema na to żadnego limitu

   @Woo-Cash1900: przeczytaj jeszcze raz to co napisałes heheh czekali z swoim pierwszym razem aż jadwiga się podstarzeje i porobia się jej zmarszczki na ryju i celulit na dupie a i nie wiadomo czy Jagiełło dożyje bo średnia wieku była jakoś 35lat
   no i wielki król ryzykował by różne wewnętrzne poruszenia w kraju bo nie skonsumował i nie przypieczętował małżeństwa Polski i Litwy
   na prawde to co ci na religi nakładli do łba to jestem pełen podziwu ...

  •  
   A......5

   -1

   pokaż komentarz

   @Candy: "Niestety muszę się nie zgodzić. Mierzycie swoją, współczesną miarą kogoś, kto żył w VII wieku naszej ery."

   W VII wieku 9-letnie osoby też były nazywane dziećmi. Stąd już wtedy czyn był naganny moralnie (nawet, gdy ówcześni ludzie tak nie uważali), bo seks dla dziewczynek jest znacznie bardziej bolesny niż dla starszych dziewczyn. Nie wspominam o tym, że z medycznego punktu widzenia, dziecko rodzące dziecko to absurd ze względu na niezakończony rozwój dziecka-matki. To są medyczne fakty prawdziwe i dzisiaj i 1400 lat temu - bez względu na to, co myśleli na ten temat ludzie z VII wieku i co myślą dzisiaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Woo-Cash1900: A masz dowód, że Mahomet ożenił się z Aiszą? Czy naprawdę skonsumował małżeństwo tak wczesnie? Oprócz kilku zdań pisanych w niewiarygodnych hadisah? Wierzysz w to co ci jest wygodne np. Goldziher uważa, iż zostały one wymyślone przez muzułmanów we wczesnym okresie Islamu a np. kronikarz wskazuje, że Aisza miała wówczas od 12 do 14 lat, lub była nawet starsza., pod innym znaleziskiem pisałbyś, że Koran to książka, której nie można wierzyć xD

   @woytas: Poczytaj troche o muzułmańskich podbojach, bo jeśli myślisz, że Islam podbijał na zasadzie ognia i miecza to jesteś w błędzie. Prawdy moralne? Każdy ma własne jak dupe, z tymże, to głównie kobiety przyjmowały w tamtym okresie Islam a wiesz dlaczego? Islam przyniósł kobietą wolność, nie musieli najeżdzać nawet Azji ani Afryki ludność sama zmieniła wiarę. Zresztą Aisza, o której tak pięknie wspominasz z własnej woli zawarła małżeństwo i po śmierci Mahometa kontynuowała jego dzieło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ahquiel5: Dokładnie a jednak nikt się nie sprzeciwił małżeństwu, lepiej Aisza sama chciała się ożenić, poza tym Islam zakazywał takich praktyk, w Koranie jest zresztą sporo fragmentów gdzie podkreśla się role kobiet w szczególności i to jest ciekawe wielokrotnie zakazywał zabijania nowonarodzonych dziewczynek Islam wyrugował tę praktykę, Niech sobie wierzą w kilka niewiarygodnych apokryfów, Jezus też za młodu wydłużał deeski i ożywiał gliniane ptaszki xD

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikireks: kanibal to ktoś kto zjada przedstawicieli tego samego gatunku, przy tym ofiara może pozostać żywa :)

   źródło: youtu.be 18+

 •  

  pokaż komentarz

  To współżycie z dziewięciolatka to nie jest pedofilia według sądu?

 •  

  pokaż komentarz

  Jesienią zeszłego roku Elizabeth Sabaditsch-Wolff (...) wystąpiła przed studentami jednej z austriackich uczelni wyższych z wykładem o naturze islamu.
  A tak naprawdę ów wykład odbył się w roku 2009.

  Należy nadmienić, że sprawa wobec Elizabeth Sabaditsch-Wolff została wniesiona we wrześniu ubiegłego roku.
  Koniecznie należy nadmienić, tylko że to był wrzesień roku 2010. Datę rozprawy wyznaczono na 23 listopada 2010, a ogłoszenie wyroku nastąpiło 15 lutego 2011.

  A co za tym idzie, duplikat:
  http://www.wykop.pl/link/645167/nazywanie-mahometa-pedofilem-nielegalne-w-austrii/

  Nieładnie tak stare newsy podawać jako świeże.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: c3201142.cdn02.imgwykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  1. Mahomet miał żonę Aishę. Gdy ją poślubił miał lat 53, a ona lat... SZEŚĆ. Do konsumpcji małżeństwa doszło, gdy miała lat DZIEWIĘĆ.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Aisha

  According to traditional sources, Aisha was six or seven years old when she was married to Muhammad and nine when the marriage was consummated. However, al-Ṭabarī records that she was ten.<

  2. Jak obecnie nazywa się mężczyzna, który w wieku 53 lat żeni się z sześciolatką i uprawia seks z dziewięciolatką?