•  

  pokaż komentarz

  Na co komu taki portal skoro osoba o której są wystawiane opinie może je usuwać?

 •  

  pokaż komentarz

  ta strona to jakaś porażka. jakimś dziwnym trafem większość zamieszczanych tam pozytywnych opinii (95%) jest zbyt "ładnie napisanych" jak na polskiego internautę.

 •  

  pokaż komentarz

  Z zasady takim stronom nie można ufać. Lekarz to nie Galaxy S4 żeby było milion opinii o jednym. Tutaj, to naturalne, że opinii będzie względnie mało i każdy będzie sobie wystawiał pozytywne, a konkurencji negatywne. Z kolei czasami zdarzą się też negatywne opinie od pacjentów-oszołomów. Trzy pozytywne, jedna niesłuszna zła i już jest problem.

  Ja zakładam, że ogromna większość lekarzy stara się wykonywać swój zawód najlepiej jak potrafi, a o tych którzy się nie nadają do leczenia napisano więcej niż jednozdaniową opinię na portalu. Do tej pory ten mechanizm się sprawdza.

 •  
  d...........e

  +18

  pokaż komentarz

  Wyjątkowo krzywdząca ta strona jest dla lekarzy. Dla pacjentów również. Generalnie zakrawa to na szantaż co znany lekarz robi, ale o tym za chwilę.

  Wiadomo, że o negatywach się mówi więcej niż o pozytywach. 50 000 ludzi na stadionie, ale reportaż o tych 4, co podpalili auto. Mało kto wejdzie i się pofatyguje napisać opinię:

  lekarz dobry, wyleczył mi profesjonalnie cośtam
  Za to

  niekompetentny fjut , było drogo i źle zdiagnozował
  napisze już wielu.
  Nikt nie opowiada o tym, że kierowca autobusu dowiózł go dobrze do roboty rano. Ale że się spóźnił 40 minut i nie miał biletów? :)

  To po pierwsze. Po drugie: sporo negatywów jest wtedy, kiedy diagnoza nie jest po myśli pacjenta.

  Tak więc siłą rzeczy znanylekarz to portal ze swojej natury zawierający złe opinie o lekarzach.

  Na profilu lekarza daje to jednoznaczny obraz: jest więcej negatywów niż pozytywów. To robi antyreklamę. W idealnym świecie konsument jest świadomy i na odległość wyczuwa, że coś jest nie tak. Nie żyjemy w świecie idealnym...

  I do tego momentu wszystko jest jeszcze ok. Każdy ma prawo do swojego zdania i jego wypowiedzenia. Opinię można wystawić każdemu i są one w jakiś sposób miarodajne.
  Tyle że ZL pozwala za 'drobną' opłatą wpływać na te opinie.

  To poniekąd zwykły szantaż pt. 'jeśli nam nie zapłacisz zniszczymy ci opinię'. Owszem, są lekarze, którzy swoim nazwiskiem obalają każdą negatywną opinię. Ale naprawdę niewielu może sobie pozwolić na bezczynność (niezapłacenie) w przypadku ataku konkurencji.

  Żeby nie było - nie jestem lekarzem. Kilka razy rozmawiałem o tym ze znajomymi lekarzami (zajmuję się m.in. wizerunkiem). Kilku z nich miało już przygody z tym portalem. Jeden nawet się mocno przejął i przeszukał karty wszystkich pacjentów, bo w komentarzu koleś podpisał się imieniem i nazwiskiem. Oczywiście takiego nigdy nie leczył.
  O czymś zapomniałem...a tak, wszyscy zapłacili.

  Jedyną osobą zyskującą na tym portalu jest właściciel.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie nie które a 90% opinni wystawia konkurencja. Portal usuwa komentarze za kasę a dodatkowo oferuje pozytywne komentarze za dodatkową opłata.
  Jeśli znajdzie się tam prawdziwy komentarz to tylko przez przypadek i tylko wtedy zostanie jeśli jest to zgodne z uiszczoną opcją.

  Pytajcie znajomych a nie internetu bo to ściema.