•  

  pokaż komentarz

  Przeforsowanie edukacji seksualnej wskazuje, że państwu wcale nie chodzi o dobro dziecka, ale o reedukację, zmianę hierarchii wartości całego społeczeństwa, o pozbawienie młodego pokolenia poczucia intymności, czystości.

  Najpierw pozbawio nas czystości, a potem wymordujo ci Oni. Zakop za kolejne durne teorie spiskowe

  •  

   pokaż komentarz

   @trup: No ktoś przesadził z ideologią, ale to przecież pch24, więc nic dziwnego.

   Chodzi bardziej o pozbycie się rodziny, która jest pierwotną strukturą hierarchiczną. Dlaczego?Państwu 'opiekuńczemu' (albo raczej coraz bardziej totalitarnemu) zależy na pełnej kontroli obywatela i jego bezkrytycznej lojalności, natomiast struktura rodziny zobowiązuje przede wszystkim do lojalności wewnątrz niej, dopiero potem wobec państwa. No i mamy sprzeczność interesów.

   Skandynawowie przodują w takim mieszaniu.

   Jak dotąd nie usłyszałem z ust przedstawiciela religii chrześcijańskiej, żadnych rzeczowych i merytorycznych argumentów przeciw gender / wychowaniu seksualnemu / homoseksualizmowi itp. Mimo faktu, że takich zdroworozsądkowych argumentów jest mnóstwo.
   Zawsze taki jedzie religijną doktryną i sprawa wrażenie, że sam nie wie o czym mówi, więc zasłania się kościelnymi formułkami.

  •  
   m.....n

   -6

   pokaż komentarz

   @patatier: A masz chociaż dziecko??? powiedz mi jedno kolego - na jakiej podstawie jakiekolwiek prawo ma decydować o PRZYMUSIE edukacji seksualnej/ideologicznej MOJEGO dziecka i stać ponad moja decyzja o jego drodze edukacji??? Przecież tego nie trzeba udowadniać ze jest to oderwane od wszelkiej logiki i zdrowego rozsądku!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @mmaryan: Więcej znaków zapytania i wykrzykników, bo nie rozumiemy. Na edukacji seksualnej satanistycznych obrzedów się nie odprawia i nikt od niej nie umiera

  •  
   m.....n

   -4

   pokaż komentarz

   @trup: mam gdzieś dyskusje czym grozi edukacja seksualna na poziomie GENDER bo i tak lewaki maja w dooopie fachowe statystyki na temat ciąż nieletnich, aborcji, gwałtów wśród nieletnich itp w państwach zachodu porównując je do państw typu Polska, gdzie ta edukacja jeszcze nie wystartowała z pełną para.. Nie ma z wami abnegaci dyskusji na temat "szlachetnych owoców" tej cudownej edukacji, które już widać.
   Najważniejszy i ostateczny argument jest taki, ze dobiera się rodzicom prawo o decydowaniu na temat edukacji własnych dzieci, co więcej sugerując coraz częściej ze to rodzice stanowią zagrożenie dla własnych dzieci i ze lepiej je wychowa państwo i system...

  •  

   pokaż komentarz

   lewaki maja w dooopie fachowe statystyki na temat ciąż nieletnich, aborcji, gwałtów wśród nieletnich itp w państwach zachodu porównując je do państw typu Polska

   @mmaryan: mordercze są te państwa zachodu. Tak szkolą te dzieci, żeby tylko zaciążały, abortowały a ptoem sie gwałciły. Tylko gdzie uciekać? Raz na wykopie piszą, że na zachód, bo tam lepiej, a teraz dowiaduje się, że tam gorzej, że chcą umyślnie tak wyszkolić moje dzieci tą edukacją seksualną, żeby się zgwałciły.

  •  

   pokaż komentarz

   @mmaryan: A teraz wyjaśnij jak ten wpis ma się do mojego, bo nie widzę związku.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko gdzie uciekać?

   @trup: jak to gdzie, do Matki Rosji, tam nie lubią genderu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @GilbertEatingGrape: i tych obrzydliwych tfu gejów nie lubią. Gdyby nie katyń to byłby raj na ziemi. Swoją drogą śmieszne jest, że największe prawaki na wykopie jak lionk wyprowadziły się do najbardziej liberalnego kraju w Europie. Ciekawe jak się z tym czują?

  •  

   pokaż komentarz

   @trup: no ogólnie coś nie teges z konsekwencją u nich, oprócz tego, że LionK w Szwecji, to jeszcze:
   - promują ideologiczne przekłamania jak za komuny
   - nie lubią dżenderu jak w Rosji i krajach muzułmańskich
   - atak na Baumana to obrona demokracji, a straż przed wykładem Cejrowskiego to obrona demokracji
   - ciągle jadą na Komunę nie odróżniając jej od socrealizmu
   etc.

  •  
   A..........z

   -5

   pokaż komentarz

   @trup: mało przykładów w historii gdy właśne pod szyldami "postępu, rozwijania się" reedukowano całe społeczeństwa i wykorzysytywano to do wojen/walki polticzynej? czemu teraz to jest takie nieprawdopodobne? ludzie się nie zmienili, nadal każdy chce władzy tylko pomysły nowe. skąd ta pewność że przeciwnicy gender/lgbt/femen się mylą i są obłąkani?

   ile tych intryg z historii ludzkośći wydawało się tak nieprawdopodobnych a później ludzie budzili się z reką w nocniku?

  •  

   pokaż komentarz

   @Action_Jesuz: haha no tak. Wszystkie państwa zachodu chcą wykorzystać edukację seksualną w szkołach do walki ideologicznej z reptilianami z kosmosu. Nie wiem co cpałeś ale to odstaw

  •  
   A..........z

   -1

   pokaż komentarz

   @trup: to ze ty przedstawiasz to w takim swietle to pozostaje pogratulowac. ale od roku 68 trwa walka ideologiczna srodowisk lgbt/femen/gender z modelem tradycyjnego pojmowania swiata. ale jesli wg nic sie nie dzieje i to tylko walka srodowisk narodowych z gejami/lesbami to ty powinnienes odstawic to co robi ci wode z mozgu..

  •  

   pokaż komentarz

   @Action_Jesuz: dlaczego akurat od 68? Geje chcą zamordować tradycyjne rodziny? co zamierzają osiągnąć środowiska lgbt jak już zwalczą tradycjny model rodziny?

  •  
   A..........z

   -2

   pokaż komentarz

   @trup: czemu piszesz geje? geje w wiekszosci maja gdzies organizacje lgbt i cale gender. czemu? bo ich to nie reprezentuje. lgbt/gender/femen pod pozorami walki o prawa (taa. znowu..) gejów/lesbijek/bi/trans chce wpieprzyc sie do polityki i czerpac z tego korzysci. mam znajomych gejów i maja serdecznie gdzies lgbt, to samo mozna przeczytac na roznych forach gejów/homo.

   wszystko rozbija sie o kase, wladze, wplywy. lgbt/gender/femen to srodek do uzyskania tego...

   od 68 przyjmuje sie ze trwa rewolucja kulturowa, polecam poczytac troszczke o tych tematach, zwlaszcza ze odrazu wysmiewasz tezy innych ludzi nie znajac podstaw danego tematu.. pomine ten przesmiewczy ton ktorym chcesz osmieszyc druga strone.

  •  

   pokaż komentarz

   @Action_Jesuz: Po co mają niszczyć tradycyjną rodzinę? Skoro mają się wpieprzyć do polityki do pewnie w krajach gdzie mają większość praw pewnie już tam są. Możesz podać przykłady takich krajów? W jaki sposób środowiska lgbt mają uzyskać wpływy i władze? Podobno lgbt jest wszędzie 1%? Jaki związek z tym ma edukacja seksualna w szkołach? Tutaj nic się kupy nie trzyma w tej twojej teorii

  •  
   A..........z

   -2

   pokaż komentarz

   @trup: skoro nadal wolisz wysmiewac druga strone w "dyskusji" i manipulowac moja wypowiedzia, ok. ja nie bede marnowal czasu, znajdzie sie ktos inny. zyj w swoim postepowym raju, obys nie musial sie obudzic z reka w nocniku "cos jest nie tak"

  •  

   pokaż komentarz

   @Action_Jesuz: widzisz ja próbuję załapać o co może tobie chodzić, bo nie mogę pojąć jak geje mają objąć władzę i wpływy. Jest ich tak mało, że jest to śmieszne, a teksty o niszczeniu tradycyjnej rodziny są tak durne i wyświechtane jak hasła o pomyślności radzieckiego człowieka. Poza tym nie wiem jak to się ma do edukacji seksualnej

  •  

   pokaż komentarz

   Jak dotąd nie usłyszałem z ust przedstawiciela religii chrześcijańskiej, żadnych rzeczowych i merytorycznych argumentów przeciw gender / wychowaniu seksualnemu / homoseksualizmowi itp. Mimo faktu, że takich zdroworozsądkowych argumentów jest mnóstwo.
   Zawsze taki jedzie religijną doktryną i sprawa wrażenie, że sam nie wie o czym mówi, więc zasłania się kościelnymi formułkami.


   @patatier: Tym samym działając na korzyść tych środowisk.
   Tak to już jest, że najgłupsze jednostki w danej grupie przejawiają największe parcie na szkło.

   To tak jak z GMO gdzie przeciwnicy są pokazywani przez dziennikarzy jako wioskowe głupki.
   Ale co się dziwić skoro debile zawsze mają najwięcej do powiedzenia i są pierwsi przed kamerą.
   Jak tylko ktoś próbuje poruszyć aspekty prawne i technologiczne, wtem przed kamerą pojawia się wrzeszczący bezzębny analfabeta dąkający coś o swojej mućce i kurczokach.

   W kościele na dodatek jest duży stopień izolacji od świata zewnętrznego i jego problemów.
   Jak ksiądz może się identyfikować z rodzicem, któremu ledwo starcza do pierwszego, skoro nawet nie jest w stanie zrozumieć, że można niemieć czasu iść do kościoła?

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie fascynuje skąd oni biero te miniaturki w tych całych pch i niezależnych, czy jest jakiś prawacki wydział grafiki?

 •  

  pokaż komentarz

  aresztowanie za naukę w domu... Całkiem demokratyczne.