•  

  pokaż komentarz

  Nie tylkp na węźle "Lotnisko" ale każdym następnym również.
  Jeśli już się wjedzie na A1 w kierunku "Katowice" można zjechać na węźle "Piekary" i przez DW911 i DK79 (Piekary, Bytom, Chorzów) dojechać do Katowic.
  Zresztą co się dziwić "fachowcom" z GDDKiA skoro po otwarciu A1 zjazd na Piekary Śląskie był oznaczony jako na Świerklaniec.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak często jest w miastach, jak pobudują obwodnice to znaki prowadzą nimi. A przez miasto często jest krócej (choć nie zawsze to oznacza szybciej). Pamiętam tak kiedyś było jak jechałem przez Piotrków, w jedną stronę znaki prowadziły przez centrum, w drugą jakoś strasznie na około i dużo kilometrów się nadrabiało. W Ostrowie 11 też jakoś dziwnie na około prowadzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Podobna akcja była na A1 z dojazdem do Bydgoszczy. Jechałem tamtędy kilka razy. W wakacje jadę tą trasą i patrzę kiedy jest zjazd na Bydgoszcz, nie było, oczywiście tylko tablice że wprost jechać na Bydgoszcz. Dojechałem do Torunia i też nadłożyłem sporo kilometrów. Tylko najlepsze to że takie coś tam tymczasowe było, jak jechałem we wrześniu to już odpowiednia tablica i oznakowanie było :D

 •  

  pokaż komentarz

  a przy drodze kilka dodatkowych orlenów i interes się kręci