•  

  pokaż komentarz

  Wykopałbym Janusza, ale tego lewaka zaproszonego do studia się słuchać nie da. W zasadzie nie powiedział nic konstruktywnego, tylko gdy było pytanie np. o pomysły na służbę zdrowia, to po odpowiedzi JKMa mogliśmy już tylko usłyszeć "A pan by chciał...A pan by chciał..." "... żeby biedni nie mieli" "...żeby ludzie ginęli", "...faszyzm".

  Chyba jednak oszczędzę tego innym wykopowiczom, bo znacznie lepiej posłuchać Videobloga Korwin-Mikkego, bez tych tępych dzid z tv i ich pseudo gości.

 •  
  O.................i

  +19

  pokaż komentarz

  Z facebooka.

  źródło: iv.pl

 •  
  U.........0

  +27

  pokaż komentarz

  Zakop, ten p$$?$$?ony lewus zmienia temat na Macierewicza i promowanie twojego ruchu i jazdę na niezrealizowanych obietnicach premiera, a jego partia tak naprawdę c!$@% zrobiła z programu RPP więc nie mam ochoty widzieć ten gówno-wywiad na głównej wypoku.

  Ech, obejrzałem dalej to ten sk#!#ysyn jeszcze poddaje pod wątpliwość czy Janusz Korwin-Mikke ma dzieci.. no k#!#a co za chamstwo. Typowy burak, czerwony komuch.

  Nie zapomniał też o dowaleniu ws. niepełnosprawnych dzieci.

  •  
   E....e

   +4

   pokaż komentarz

   a jego partia tak naprawdę c#%$$ zrobiła z programu RPP

   @Ural-Z-S100: Będe strzelać... nie zrealizowała bo nie rządziła?

  •  
   U.........0

   -3

   pokaż komentarz

   @Epoche: Poparła emerytury i ostatnio z wczoraj, wprowadzenie tzw. bratniej pomocy :). Rzeczywiście "super partia kurwo". Partia populistyczna, która zagłosuje tak jak Doniu powie Palikotowi.

   Nawet nie wspomnę o buractwie, chamstwie tych posłów z TR oraz tego p@$$?@@niętego Bęgowskiego udającego babę by uniknąć sprawiedliwości za swoje czyny.

 •  
  p.......9

  +23

  pokaż komentarz

  Jeszcze do pewnego czasu Rozenek wydawał mi się człowiekiem, który śmiało działa, wcielając w życie swoje (nieważne, czy słuszne) poglądy. Tego wieczora pokazał, że ma nieźle wyuczone chwyty, jeszcze bardziej bezczelne niż tytuły na łamach Faktu (np. porównanie służby zdrowia do weterynarii podsumował stwierdzeniem, że JKM porównuje ludzi do bydła), próbując zmasakrować człowieka, który ma jakiś cel i chce dobrze dla naszego państwa, a nie dla biednych i głupich. Udowodnił tym, że socjaliści to podludzie oraz że jest jednym z nich. Wstyd mi, że tacy ludzie chodzą wśród nas po globie.

 •  
  R....n

  +19

  pokaż komentarz

  To miała być nieudolna reklama Twojego Ruchu czy dyskusja bo się pogubiłem? Gość na dzień dobry wyskakuje z Macierewiczem, potem chwali się swoimi "osiągnięciami" a na koniec przerywa Korwinowi każdą wypowiedz i rzuca pustymi frazesami w stylu faszyzmu.
  Dla mnie to Rozenek sam się zmasakrował.