•  
  v.....l

  +123

  pokaż komentarz

  SUPER ZAj!%ISTY KOMENTARZ !!!

  Zobaczymy rano... ;)

 •  

  pokaż komentarz

  I codziennie dzieją się takie małe tragedie:P

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy Wasz zakop powoduje ,że jedno dziecko w Polsce dostaje ataku nerwicy.

 •  

  pokaż komentarz

  Znalezisko czy praca własna?
  ..komiks sugruje że praca własna, ale popularność, fani, itp - czyni cuda :)

  •  

   pokaż komentarz

   Praca własna... Co może sugerować nick dodającego w komiksie ;)
   Właśnie wprowadziłem ostatnie poprwki bo było pare niedociągnięć...

   Praca inspirowana redditem:
   http://www.reddit.com/r/pics/comments/8jqbj/well_have_you_ever_slept_reddit/

  •  

   pokaż komentarz

   No to dużo tej pracy własnej...
   Fajnie, że się podzieliłeś dowcipem, ale mogłeś to w jakiś bardziej cywilizowany sposób to zrobić.

  •  

   pokaż komentarz

   komentarze (1227)
   Nie powinno być 1337? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @vandral: Proszę bardzo ;) Jest już 1337 i 1410 ;)

   @sidhellfire: O jakim "cywilizowanym" sposobie mówisz?

  •  

   pokaż komentarz

   Ej, jeśli bohater dodał wykop o 19:30 to jakim cudem o 7:30 serwis twierdzi, że dodano 7 godz. 7 min. temu? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Przez pięć godzin obmyślał tagi...

  •  

   pokaż komentarz

   @Yano: Grrr... No dobra jest już "12 godz. temu" i nic więcej już nic nie poprawiam :P

  •  

   pokaż komentarz

   "@vandral: Proszę bardzo ;) Jest już 1337 i 1410 ;)"

   (e)leet i jajo ??? nie rozumiem, gdzie?

  •  

   pokaż komentarz

   mina na ostatnim obrazku bezcenna

  •  

   pokaż komentarz

   vanguard: Grunwald (chyba, że jajo) ._.

  •  

   pokaż komentarz

   @zwiazek_naturalny: Grunwald albo przepis na bimber ;) (1 kilogram cukru, 4 litry wody, 10 dkg drożdży).
   Ale na to że może to być "jajo" to nie wpadłem :P

   @vanguard: A czego tu nie rozumieć - leet to liczba komentów na 2 obrazku, a Grunwald/bimber liczba zakopów na 3 obrazku... ot taki smaczek ;)

  •  

   pokaż komentarz

   tak jakoś zestawienie 1337 i 1410 wydało mi się zabawne, ot wpływ chwili XD

  •  

   pokaż komentarz

   "O jakim "cywilizowanym" sposobie mówisz?"

   NiEb0, o dzieleniu się oryginałem, a nie "pracą własną", która po prostu jest najzwyklejszym plagiatem. No, może nie najzwyklejszym, bo przytoczyłeś źródło. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   To nie jest śmieszne... Można się śmiać, ale polaczków śmieszy :}
   Z resztą, tu nie ma 4chana to jakiś 2chan polski krzak... Pfff.
   Stawiasz się w pozycji /b/? Gratuluje.... >.< FFFFUUUUUUUU

  •  

   pokaż komentarz

   @gnus: Jakbym wstawił tu komiks w orginale czyli o reddit to nikt by tego nie wykopał. Poza tym wymieniłem maile z autorem tego komiksu i podziękował mi on za wstawienie tego na wykop. No i podałem źródło, więc na prawdę nie widzę w tym nic złego i nie wiem czemu się czepiasz.

  •  

   pokaż komentarz

   Podałeś źródło na prośbę innego wykopowicza, poza tym w przekonaniu, że to twoje arcydzieło, a zdaje się że tu się pomysł liczy a pomysłu w tym twojego niewiele.

   Oczywiście głąby, którym się podoba minusują wszelkie nieprzychylne komentarze, jakbym mówił, że ten wykop jest słaby, a mówię tylko, że NiEb0 nie popisał się, a wręcz przeciwnie. Ja osobiście gdy w komentarzach dorzucam coś od siebie, to zawsze dbam, by zawierało coś z mojej inwencji, a nie tylko plagiatowanie cudzej pracy za zgodą autora bądź nie.
   Jakbyś w opisie/powiązanych zamieścił link do oryginału etc. to byłby to właśnie cywilizowany sposób, ale prawdopodobnie mniej wykopów by dostał. I tu jest pies pogrzebany, bo skupiasz się na tym, by ci staty nabiły w profilu. Brzydzę się takim podejściem do tematu wykopu.

  •  

   pokaż komentarz

   @sidhellfire: Fajnie jest krytykować pracę innych ludzi samemu nie dając nic od siebie, nie? Jak czytam o tej Twojej "inwencji" w komentarzach to mi się uśmiech na twarzy pojawia. Weż coś stwórz najpierw i dodaj na wykop, a później poczytaj komentarze takich malkontentów co to krytykować tylko potrafią. Wtedy będziemy mogli rozmawiać o "inwencji"... Edycja tego obrazka zabrała mi godzinę czasu, ile zajmuje napisanie komentarza?

   Jak pisałem wcześniej, zamieszczone to jest za zgodą autora. W komentarzach podałem źródło zaraz po dodaniu wykopu. Wtedy już ktoś dodał komentarz, więc podałem je jako odpowiedź bo w ogóle zginęło by to w zalewie komentarzy. A jeśli chodzi o dodawanie do powiązanych to moim skromnym zdaniem dodanie linku w komentarzach zauważa o wiele więcej osób niż link w powiązanych.

   Uwagi dotyczącej statów w profilu nie będe komentował - to czysty jad bijący z Twojej wypowiedzi. Sam coś dodaj, "nabij sobie punktów w profilu", zamiat wyładowywać swoje flustracje na mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Oj kolego, jeli nie chcesz krytyki to pokazuj swoje Wykopy, tylko kolegom w domu trzymając im nóż na gardle. Ty masz prawo coś umieszczać inni mają prawo krytykować. Nawet będąc wg. Ciebie niespełnionymi frustratami. Taki los "twórcy";)

  •  

   pokaż komentarz

   @gfusc: Pewnie że konstruktywna krytyka jest zjawiskiem pozytywnym i ja za taką mogę być tylko wdzięczny. Ale wybacz, jak czytam uwagi o plagiatach, po konsultacji z autorem podając link do źródła to tego za konstruktywna krytykę uznać nie można.

   Poza tym szczerze mówiąc wolałbym być gdzieś niżej w rankingu bo ciągle muszę wysłuchiwać komentarzy jak to "nabijam sobie punkty" etc. To już nie jest krytyka a zawiść w czystej formie :/

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mówię, że każda krytyka ma sens i jest merytoryczna. Po prostu funkcjonowanie przestrzeni publicznej to wystawianie się na cel wszystkich:) Pisząc nawet sam komentarz ryzykujesz że ktoś Cię wyszydzi za jedno słowo, wytknie brak przecinka, odwołą się do kompleksów mimo że np napisałeś 10 sensownych akapitów. Walcząc z tym walczysz z wiatrakami i z ludzką naturą.

  •  

   pokaż komentarz

   @gfusc: W 100% się z Tobą zgadzam. Zauważ jednak że każdy kij ma dwa końce. Jeśli sidhellfire uracza mnie swoim napastliwym komentarzem to ja mam prawo ustosunkować się do jego wypowiedzi.

   A jeszcze tak apropos plagiatu to komiksów w tym stylu powstało setki. Wystarczy wpisać sobie "FFFUUU" lub podobną frazę w wyszukiwarkę grafik google. Moja przeróbka była wzorowana na pracy kolegi z reddit, ale z kolei jego praca była wzorowana na innych... Dobra nie tłumaczę się już więcej bo chyba nie warto...

  •  

   pokaż komentarz

   i to się mem nazywa:) ale memy się albo łapie albo nie

  •  

   pokaż komentarz

   NiEb0, przyczyn swoich problemów szukaj we własnych komentarzach:

   Problem: Ale wybacz, jak czytam uwagi o plagiatach, po konsultacji z autorem podając link do źródła to tego za konstruktywna krytykę uznać nie można.

   Przyczyna: Praca własna... Co może sugerować nick dodającego w komiksie ;)

   Problem: (...) ciągle muszę wysłuchiwać komentarzy jak to "nabijam sobie punkty (...)"

   Przyczyna: Jakbym wstawił tu komiks w orginale czyli o reddit to nikt by tego nie wykopał.

  •  

   pokaż komentarz

   @sidhellfire: Fajnie jest krytykować pracę innych ludzi samemu nie dając nic od siebie, nie? Jak czytam o tej Twojej "inwencji" w komentarzach to mi się uśmiech na twarzy pojawia. Weż coś stwórz najpierw i dodaj na wykop, a później poczytaj komentarze takich malkontentów co to krytykować tylko potrafią. Wtedy będziemy mogli rozmawiać o "inwencji"...
   Jakbyś czytał częściej komentarze, to byś zauważył, że od czasu do czasu wrzucam coś "od siebie". I nie są to tylko sarkastyczne odpowiedzi. Natomiast nie czuję potrzeby wrzucania ich jako osobny wykop, gdyż szanuję czas innych osób i nie zawracam głowy obrazkami, które mają tylko wywołać uśmiech, a przede wszystkim nie mnie decydować co jest "perełką w internecie". Przeglądających wykopalisko jest i tak mało, nie ma sensu by miały zalew podobnych "wykopków". Inna rzecz, że nie mam zwyczaju lansować się kontem na wykopie.

   Edycja tego obrazka zabrała mi godzinę czasu, ile zajmuje napisanie komentarza?
   Jak żal Ci zmarnowanego czasu na edycję obrazka, to po co się w ogóle za to zabierałeś?

   Jak pisałem wcześniej, zamieszczone to jest za zgodą autora (...)
   Jak pisałem wcześniej niemal zero w tym twojego pomysłu, więc bez względu na fakt, czy się z nim skonsultowałeś o pozwolenie wykorzystania jego pracy, mógłbyś w ramach szacunku wspomnieć o niej w opisie, a nie po kilkunastu godzinach i tylko dlatego, że ktoś spytał czy to Twoje dzieło.

   Uwagi dotyczącej statów w profilu nie będe komentował - to czysty jad bijący z Twojej wypowiedzi. Sam coś dodaj, "nabij sobie punktów w profilu", zamiat wyładowywać swoje flustracje na mnie.
   Tak, jakbym zazdrościł ci rankingu :-) Przestań biadolić, że niedobrzy użytkownicy piętnują Ciebie za statystyki, bo jakoś nie zauważyłem, aby to była rutyna. Właściwie to chyba wyłącznie mój komentarz, a i ten odnosi się do twoich paranoicznych wręcz obaw przed wynikami twojego linka. Zresztą gnus sprecyzował.

   PS zwróciłem tylko Tobie uwagę, nawet nie wiesz jak napastliwy potrafię być, albo przynajmniej moje 'zawistne' komentarze ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   Tak właściwie to należało by dyskusję na tym skończyć ale widzę że padają pewne dość sensowne argumenty i przestaliśmy sobie skakać do gardeł więc właściwie czemu by jeszcze nie podyskutować ;)

   @gnus: Ależ ja żadnych problemów nie mam. Starałem się tylko bronić przed napastliwymi komentarzami. A co do "zarzutów" to napisałem "praca własna (...) inspirowa redditem [link]". W moim rozumieniu miałem pełne prawo użyć określenia "praca własna". Powiem więcej. Zapewne autor pierwotnej pracy spędził na jej stworzeniu niewiele więcej czasu niż ja na przerabianiu jej. Liczy się to że pomysł jest jego a nie mój ale to wyraźnie zaznaczyłem.

   Nadal podtrzymuje to co powiedziałem o tym że jeśli wstawiłbym komiks w orginale to nikt by tego nie wykopał z czym się chyba zgodzicie. Dodałem na wykop już wiele znalezisk i za każdym razem gdy znalezisko dodaje to robię to z myślą że wejdzie ono na stronę główną. Bo jaki jest cel dodawania rzeczy miernych o których ma sie przekonanie że na stronę główną nie mają szans? To tylko zasmiecanie wykopaliska. Nie jest jednak moim celem nabijanie jakiś punkcików czy miejce w rankingu. W rankingu jestem 2 i nie mam sie z kim "ścigać" (przede mną jest tomek który spędza całe dnie na wykopie i bije mnie na głowę wszystkimi statsami). Znaleziska wrzucam bo czerpie swego rodzaju sadysfakcję z tego że znajdują się one na głównej i to ta sadysfakcja jest moim motorem napędowym nie żadne tam punkciki.

   @sidhellfire: Nie chodzi o żadne lansowanie się. Polecam Ci czasem dodać jakieś znalezisko. Zaświadczam Ci że jest z tego o wiele większa frajda niż z pisania samych komentarzy ;)

   Nie żal mi "zmarnowanego" czasu i nie uważam go wcale za czas zmarnowany. Chciałem tylko zaakcentować to że dodanie znaleziska to o wiele więcej roboty niż napisanie komentarza szczególnie jeśli znalezisko nie jest jedynie linkiem znalezionym gdzieś w sieci.

   Fakt mojego pomysłu tu niewiele, chyba że jako pomysł traktować zamiane screenów z reddita na wykopowe. Chciałem tylko sprostować (pisałem o tym już wyżej) że komentarz z linkiem do "źródła inspiracji z reddit" podałem około 5-10 min po dodaniu znalezika (przez ten czas robiłem odtatnie poprawki w obrazku) a nie jak sugerujesz "po kilkunastu godzinach". Widzę jednak że Ty wiesz lepiej kiedy dodałem ten komentarz :/

   Pisałem już to wcześniej w tym komentarzu. Nie "obawiam się o wyniki moich znalezisk". Jednak nie mam w zwyczaju wstawiać czegoś co się na główną nie nadaje dlatego nie wstawiłem tego komiksu w orginale. A to że obrywa mi się często od urzytkowników za to że mam wysoką pozycję w rankingu jest niestety przykrym faktem. Fakt w tym znalezisku nie za bardzo mi się oberwało ale wystarczy prześledzić kilka dodanych przeze mnie znalezisk żeby zobaczyć napastliwe komentarze pisane przez urzytkowników bez żadnej konkretnej przyczyny. Widać zawiść rzecz ludzka... :/

   Wiesz... Każdy chyba potrafi być "napastliwy" ale chyba nie o to chodzi. Ja zawsze staram się być uprzejmy w komentarzach nawet jeśli mój rozmówca zasługuje na zmieszanie z błotem. Bardzo się cieszę że możemy podyskutować w kulturalny sposób. Po tym poznać klasę człowieka.

   Na konieć jeszcze raz polecę Ci czasem dodać jakiś znalezisko. To na prawdę niezła frajda ;)

  •  

   pokaż komentarz

   *użytkownicy nie urzytkownicy... Sorki jakaś pomroczność jasna ;)

Dodany przez:

avatar NiEb0 dołączył
724 wykopali 59 zakopali 2.3 tys. wyświetleń
Advertisement