•  
  w........0

  +1

  pokaż komentarz

  Proszę mi wytłumaczyć co to k#$%a jest serial internetowy i dlaczego to jest ciekawy news. Że jak netflix emituje ten taki polityczny z K. Spacey to jest serial internetowy, czy to coś innego? To Lake Love Productions nie ma nawet strony internetowej, a wykopujecie to bo...? Bo są zombie, bo zatrudnili aktora z Ojca Mateusza, czy jest tu jakiś ukryty sens którego nie mogę dociec?

 •  

  pokaż komentarz

  web serial... to albo już serial internetowy albo web series a nie taki ponglish... Natasza Urbańska była by dumna fejs demoliszyn

 •  

  pokaż komentarz

  Dla fanów tematyki postapokaliptycznej i nie tylko polecam komiks internetowy Romantically Apocalyptic. Postać kapitana jest przezabawna, dialogi też są naprawde śmieszne. Grafika wciska w fotel (aż nie chce się wierzyć, że ktoś poświęca tyle czasu zeby tworzyć taki komiks) i jest utrzymana w ciekawym stylu (nacisk na 2 barwy: niebieski i czerwony, chociaż występują tez inne ważne elementy w innych - mocno kontrastowych kolorach). Po prostu widowisko przyjemne dla oka i duszy! Wymagany angielski.

  http://romanticallyapocalyptic.com/1

 •  

  pokaż komentarz

  bardzo oryginalny tytuł

  źródło: bigbearsden.files.wordpress.com

 •  

  pokaż komentarz

  Chętnie zobaczę, jak tylko się ukaże.
  Patrząc na teaser oraz parę filmików z kanału w oczy rzuciły mi się 2 rzeczy:
  Pierwszą z nich jest to, że bohaterowie są "zbyt czyści", dosłownie się błyszczą, a ich ubrania są w zbyt dobrym stanie. Wiadomo, na pewno nie jest to produkcja niczym TWD, gdzie makijaż i charakteryzacja każdej postaci do każdej sceny to podstawa, a specjalnie poszarpanych ubrań mają całe szafy, ale mogliby coś z tym zrobić.
  Drugą rzeczą jest zakończenie teasera. Czyżby w tym serialu miał pojawić się ironiczny narrator, być może również bohater? Jestem na tak.

Dodany przez:

avatar kielczykowski dołączył
316 wykopali 10 zakopali 16 tys. wyświetleń
Advertisement