•  

  pokaż komentarz

  to nie ma sensu, jesli jestem kupujacym i daje negatywa to ktos zawsze daje odwetowego. mimo ze wplacilem kase i postapilem bez zastrzezen.
  Sprzedajacy czekaja na opinie kupujacych i dopiero wystawiaja....

  •  

   pokaż komentarz

   potwierdzam. allegro niestety chroni bardziej sprzedających, niż kupujących, no ale to w końcu od tych pierwszych bierze prowizje...

  •  

   pokaż komentarz

   oczywiscie, ze tak jest jak pisze pablitow. sam dostalem uszkodzony towar, sprzedawca przelal mi o chyba 13 cz 14 zl mniej niz powinien (bo moj czas pojscia do banku i przelewu sie liczy), ale przy kwocie rzedu -set zlotych olalem to i wystawilem nautralny. co widze nastepnego dnia? negatyw, bo raczylem zwrocic uszkodzony towar!

   i co tu niby da mozliwosc anulowania komentarza? a dziecko, ktore wystawi komentarz negatywny "bo pokemon ma brzydka twarz" akurat postanowi go anulowac. taaaaaaa

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarze powinny być nieaktywne do czasu wystawienia ich przez oboje kontrachentów, albo po upływie określonego czasu, kiedy to nie można wystawić komentarza odwetowego, wtedy może byłyby bardziej rzetelne.

  •  

   pokaż komentarz

   Na przykład jak obie strony rozwiążą problem i komentarz okaże się niestosowny. Poza tym obie strony muszą się zgodzić na unieważnienie komentarza.

  •  

   pokaż komentarz

   Jesli ktos wpisze komentarz pod wplywem impulsu, a potem da sobie wytlumaczyc w czym tkwil problem. Osoby z mala iloscia komentarzy czasem wrzucaja neutrale bo "dlugo szlo", ale zapominaja, ze wysylali pieniadze przekazem pocztowym.

   Ale i tak imho najpierw Allegro powinno zrobic porzadek z handlarzami komentarzami. Jest ich na tyle malo, ze nie powinno to sprawic problemu, a jednak dla Allegro wszystko niby jest ok...

 •  

  pokaż komentarz

  Treść emaila:

  Komentarze powinny być niewidoczne do czasu wystawienia ich przez oboje kontrahentów, albo po upływie określonego czasu, kiedy to nie można wystawić komentarza odwetowego, wtedy może byłyby bardziej rzetelne.

  Odpowiedź:

  Witam,

  uprzejmie informuję, że takie rozwiązanie spowodowało by to że żaden negatywny komnetarz nigdy nie byłby widoczny, zaś uwidacznianie komentarzy po dłuższym czasie mija się z celem bo pozwalało by na ukrywanie problematycznych sytuacji przez dłuższy czas. Tak naprawdę to wszystkie te pomysły już były przerabiane wiele razy i żaden z nich nie ma większego sensu, a obecny system przy wszystkich swoich wadach jest najprostszy i najlepszy z możliwych.

  Życzę miłego dnia,