•  

  pokaż komentarz

  Reklamowałam ostatnio spray do butów, który jak się później okazało miał popsuty mechanizm. Pierwsza reklamacja odrzucona, druga również (reklamowałam w sklepie stacjonarnym).. Wystarczył mail do działu reklamacji (wzięty ze strony www) z opisem sytuacji i zamienili spray na nowy.

 •  

  pokaż komentarz

  Ostatnio reklamowałem buty u niemców w deichmannie. Dowiedziałem się, że ich usterka wynika ze zużycia.
  Kupiłem pod koniec grudnia zeszłego roku skórzane buty męskie za 199zł. Ponosiłem je do początku marca. Zakonserwowałem i sezonowałem w szafie. Jak je wyjąłem w grudniu br bo w listopadzie spokojnie można było śmigać w trampkach to po tygodniu pękły im obie podeszwy. Może nadmienię, że za punkt honoru stawiam sobie czyste i zadbane obuwie, czyszczę, pielęgnuję, mam czym i wiem jak.

  Ot męskie skórzane obuwie używane do auta i do roboty po może 3 miesiącach faktycznego używania ma pęknięte podeszwy. Najwyraźniej zbyt intensywnie je używałem.

  Firma oczywiście traci ponieważ w tym sklepie kupowałem głównie buty dla dziecka, wszystkie porządne i drogie i jak to dla dziecka 4 pary w roku butów + jakieś klapki, trampki, ciapy i inne takie pewnie dwa razy tyle. A teraz nie kupię nawet sznurowadła od kłamiących w oczy niemców co mi w twarz mówią idź pan do rzecznika. A ja mam na was czas.

  A piszę to po to żebyś Ty również nie kupił u nich nawet sznurowadła :)

 •  

  pokaż komentarz

  Po co co roku kupować buty po 50 zł, jak raz można kupić za 200 zł i ponosić minimum te 4 lata(o ile czynniki zewnętrzne ich nie zniszczą). W 2010 kupiłem sobie pewne adidasy znanej marki za dokładnie 200 zł(199,99) i do dziś wyglądają świetnie, może już lekko amortyzatory zjechane, ale chodzi się wciąż komfortowo i nie maja żadnej większej dziury utrudniającej użytkowanie.

 •  

  pokaż komentarz

  Pracuję w CCC i przyznam, że jakość butów jak i proces reklamacyjny w niektórych przypadkach błagają o pomstę do nieba. Załatwiaj przez rzecznika, może pomoże ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Reklamowalem buty kupione w CCC, reklamacje uznano, do tego akurat byla znizka na obuwie zimowe 50%, dzięki takiej kumulacji kupilem buty warte 200 zl za 16.50 zl :-)