•  

  pokaż komentarz

  1. Liczba adwokatów?
  2. Ile na nich wydałeś?
  3. Pomoc psychologa była Ci potrzebna?

  •  

   pokaż komentarz

   @Nort:
   1. kilkunastu ale w ostatecznym "timie" zostało trzech (w tym jedna babka)
   2. sumę sześciocyfrową - musiałem sprzedać firmę i wyjechać za granicę aby zarobić
   3. nie wiem jaka laseczka po psychologii mogłaby mi pomóc w takiej rozpaczy jakiej byłem, chodziłem do psychiatry w dojczu i waliłem ciężkie antydepresanty popijałem je wódką

 •  

  pokaż komentarz

  sorry mam gości, wrócę później i bedę dalej odpowiadał

  co do weryfikacji to bym musiał wysłać skany papierów a tego nie zrobię - świat jest mały i nie ufam nikomu (a już na pewno nie Białkowi)

 •  

  pokaż komentarz

  @kotloo: Rozumiem że Twoja córka ma teraz już powyżej 10,12 lat, tak? Jak do tego wszystkiego się odnosi? Nie pyta Cię czasem np. "gdzie jest mama?"
  No i jeszcze jedno: Szukasz kobiety, czy raczej już tak się zraziłeś do kobiet że sobie odpuścisz związki?

  •  

   pokaż komentarz

   @parathormon: moja córa skończyła niedawno 14, mama miała ją zawsze w dupie i praktycznie córka mogła ją poznać jedynie od najgorszej strony, jak z nią mieszkała to mi opowiadała że zostawała sama na całe wieczory, żywiła się odgrzewaną przez siebie pizzą (dziecko lat ~11)

   wykorzystaliśmy to w sądzie - długo miałem opory ale mi S mi powiedział, że "mała ma być k??@a na rozprawie bo to są emiraty arabskie tylko że tu to faceci są gnojeni" generalnie to był ostry koleś bez żadnego serca - miałem wrażenie że dla niego to była gra jakaś - taka jak się przechodzi lewele a gościu jest psychopatą i nienawidzi ludzi ale trzeba mu przyznać że bez niego nie odzyskałbym jej, kto normalny wpadnie na to aby powołać biegłego aby zbadał dziecko i stwierdził awitaminozę i niedożywienie?

 •  

  pokaż komentarz

  @kotloo: ło k@#?a, wrabianie w molestowanie, bicie, to największe sk@#?ysyństwo jakie może być, dobrze że mama mi mówi żebym nigdy się nie żenił bo baby to suki(no może nie wszystkie), zresztą mi to i tak nie grozi, bo wykop i nołlajf

 •  

  pokaż komentarz

  Cześć!

  1. Skąd jesteś? Poszedłbym z Tobą na piwo :)
  2. Czy żona wkręcała córce molestowanie z Twojej strony?
  3. Jak to wszystko przeżyła córka?
  4. Ile masz lat?
  5. Jakieś rady dla młodych mężczyzn?

  Jak wrócę do domu to o coś jeszcze zapytam :)

  •  

   pokaż komentarz

   @janek_kos:
   1. takie duże miasto w wlkp. :]
   2. tak, ale córka była już na to za stara i nie wyszło, tak jak by chciała
   3. najbardziej przeżyła mieszkanie przez kilka lat z mamusią - jak pisałem mamusia była zawsze bardziej zajęta sobą więc córa ledwo ją znała
   4. 4X
   5. intercyza z funduszem powierniczym dla dziecka wypłacanym przez taką radę (nie jestem prawnikiem - nie pamiętam jak to się fachowo nazywa), duże oszczędności na osobnym koncie (moja wyczyściła nasze wspólne konto i dlatego musiałem sprzedać firmę)

1 2 3 4 5 6 7 ... 36 37 następna