•  

  pokaż komentarz

  Czy to takie proste..w Polsce bezrobicie wsrod młody kolo 30% we Francji tez 30%..a w Niemczech 7,5%

 •  

  pokaż komentarz

  Kto jest odpowiedzialny: nieudolne urzedy pracy(szkola za ue pieniadze, pracy tam nie znajdziesz. Politycy ktorzy walcza z umowami smieciowymi ( totalna bzdura, chodzi o kase dla skarbu panstwa a nie o dobro mlodych), nastepnie chore prawo, ktore sprzyja oszustom. Dlatego mlodzi ludzie niech szukaja pracy za granica, szkoda czasu na budowanie tutaj czegokolwiek. Za 1200 zl na miesiac na reke, utrzymac rodzine w jaki sposob? Niewiem

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście, że winni jesteśmy my. Wiadomości nie słuchacie? Przecież obijamy się w pracy i mamy więcej wolnego jak dni pracujących.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny wykop o tym samym, właśnie że rynek jest przesycony, jak założysz 30 warsztat samochodowy czy 20 zakład fryzjerski w okolicy to nawet 0% podatku ci nie pomoże. Na innowacyjne pomysły to jest zdolny może z jeden promil ludzi więc trudno to uznać za argument. Ten gość w przeciwieństwie do innych expertów ma dobrą dykcję i dobrze się go słucha.

  •  
   D.........r

   -1

   pokaż komentarz

   @tommek77:
   Największym problemem Polskiego biznesu i przedsiębiorczości jest to że w drobnej działalności gospodarczej ogrom jest firmy typu Me2 >> z angielskiego " Ja też".
   Jest po prostu przerost konkurencji doprowadzający do zwiększenia się kosztów prowadzenia działalności i obniżenia zysków.

   Jeśli ten sam rynek ma 10 a 1000 firm.
   Tej 10 wystarczają niższe zasobu do działania 1 księgowa, mniejsza liczba kierowników i mniejsza liczba podatków oraz lepsze wykorzystanie zasobów.
   A przy 1000 jest więcej kosztów 1000 księgowych, 1000 magazynów, 1000 kierowników, 1000 podatków :)