•  

  pokaż komentarz

  Wykop: bo dobre, użyteczne i proste. Tylko prosze was, nie rozwijajcie tego za bardzo i nie komplikujcie poprzez jakieś rejestracje itd.

  Z chęcią skorzystałbym natomiast z takiej aplikacji pod iOSem (i Androidem ofc) ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @adiqq: zdecydowanie aplikacja pod systemy mobilne jest pożądana :)

  •  

   pokaż komentarz

   @adiqq: słusznie, nie dodawajcie odtwarzacza muzyki, korektora, przeglądarki i czatu, systemu komentarzy, plusów i minusów, zmiennych dynamicznych tapet, linków i menadżera przesyłania plików

  •  

   pokaż komentarz

   @adiqq:
   @superbybak:

   jak najbardziej trzeba takie coś pod androida tylko jako taka aplikacja to przyda sie dzieciom z podstawówki co dzielenie sum wielkości 800 na 6 robią na kalkulatorach

   ostatnio na majówce mieliśmy mega liczenie, zrobiliśmy zakupy w miarę wspólnie i wydaliśmy jakieś 900zł na 7 ludków
   jedni pili wódkę inni piwo jedni kiełbasę inni tylko karkówkę inni palili a inni nie, no i różne osoby płaciły za to rożnymi kwotami, jeszcze potem doszedł na koniec zwrot części kasy za domki, natomiast jechaliśmy na 2 auta w różnym składzie osobowym z różnym spalaniem plus dostaliśmy mandacik za prędkość do w spół rozliczenia

   zatem policzenie 7 długich paragonów mieszanych zakupów i podliczenie wszystkiego zajęło chwilę
   ten program się do tego nie nadaje bo szybciej zrobi się to ręcznie,

   natomiast jak by program był w stanie przez kamerkę czytać ceny z paragonów, i/ lub tworzyć szybko listy zakupów typu zakupy wspólne, wyjątki, zakupy na grupę A i resztę (wódka/piwo) na grupę B (kiełba/karkówa) grC (fajki/niepalący)

   taka aplikacja intuicyjna szybko działająca była by nieoceniona i chętnie bym za takie cudo zapłacił parę groszy
   w opcjach dorzućcie kalkulator picia , kiedy zejdzie z człowieka alkohol, czytnik kodów kreskowych i listę zakupów do zrobienia z porównaniem cen z różnych sklepów (jestem w lidlu masło 3zł podpowiedz ze w biedronce po 2,5 i wiem że mam ją za rogiem i zaznaczając że tam będę ominie na liście zakupów w lidlu to co jest w bierze taniej )

   to byłby juz jakiś masakryczny kombajn - powodzenia

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18: Wiadomo że dla dzielenia na równe części w ogóle się nie przyda. W sytuacji gdzie np. 10 osób było 10 innym osobą dłużni różne kwoty.. takie narzędzie sprawdza się znakomicie. Oczywiście funkcjonalności związane z liczeniem paliwa są przydatne, tak samo jak grupowanie.

   Co do twoich dalszych pomysłów to trzeba sobie postawić zasadnicze pytanie: Robimy zajebistą, prostą i przydatną aplikacje do ROZLICZANIA czy wszystko robiącą aplikacje do PEŁNEJ OBSŁUGI imprez itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @felippe: Dodałem do powiązanych podobne rozwiązanie na andka :)

  •  

   pokaż komentarz

   @adiqq:

   od czegoś trzeba zacząć i zaczeli, prosta apka niewiele mogaca wiec jesli potrafiąi mają chęci to mogą rozwijać projekt a moze on zaowocuje

 •  

  pokaż komentarz

  Świetna strona, przejrzysta i przydatna!

 •  

  pokaż komentarz

  można np. dodac jeszcze opcje rozliczania wydatków za paliwo (tzn. aplikacja mogła by sama obliczyc koszt/osobę etc :))

 •  

  pokaż komentarz

  Byłam ostatnio na wyjeździe i szczerze, to wole się rozliczyć na kartce i tyle, za to baaardzo brakowało mi apki mobilnej... ;)

Dodany przez:

avatar superbybak dołączył
503 wykopali 32 zakopali 42.2 tys. wyświetleń