•  

  pokaż komentarz

  zupełny brak autoironii w tym środowisku
  co nie dziwi zważywszy że
  kilka słów prawdy z miejsca określa się mianem "mowy nienawiści"

 •  

  pokaż komentarz

  W wolnym kraju każdy ma prawo rysować, tak samo jak każdy ma prawo protestować. Po co znowu szukać taniej sensacji?

 •  

  pokaż komentarz

  Panie Andrzeju, Pan się nie boi, 2/3 Polski za Panem stoi.

 •  

  pokaż komentarz

  Bo wszyscy są równi ale homofile równiejsi...

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze, kto to sa homofile? A po drugie czy nie wszyscy maja w konstytucji i prawach czlowieka zapewniona ochrone godnosci?

  •  

   pokaż komentarz

   homofil to takie przeciwieństwo homofoba.
   rozumiem, że klasycznej greki w Polsce nie wykładają w szkołach, ale znajomość znaczenia słów z końcówkami -filia i -fobia to chyba nie za duże wymagania?

  •  

   pokaż komentarz

   @Hamisiak
   Oj, inteligencja sie nie popisales, chociaz bardzo chciales. Sufiks -filia jest zarezerwowany dla parafilii, homoseksualizm jest orientacja seksualna. Rozumiem, ze tego nie ucza w szkolach, ale to chyba nie za duze wymagania, huh?

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIg 13 minut wygoglowanie tego Ci zajęło? długo...

  •  

   pokaż komentarz

   W przeciwienstwie do ciebie, mimo ze rowniez mam wakacje, nie siedze tutaj caly czas.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja nie mam wakacji tylko Sesje :) Z gimnazjum wyjdź najpierw to pogadamy...

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze, kto to sa homofile? A po drugie czy nie wszyscy maja w konstytucji i prawach czlowieka zapewniona ochrone godnosci?
   A to homoseksualiści już nie są ludźmi? Bo chyba konstytucja zapewnia równość wobec prawa każdemu obywatelowi. Równość też w ujęciu kodeksu cywilnego, zniesławień i innych.

  •  

   pokaż komentarz

   Lobby gejowskiemu udaje się zmieniać znaczenia słów - najpierw zawłaszczyli angielskie gay (wesołek), próbują także zawłaszczyć fairy, ale majstersztyk to słowo homofobia. Końcówka -fobia oznacza strach, ale to właśnie oni się boją. Skoro oni mogą zmieniać znaczenia słów dlaczego odmawiać tego prawa normalnym? Tak więc homofil to ktoś, kto sam nie będąc gejem popiera ich dążenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Skoro oni mogą zmieniać znaczenia słów dlaczego odmawiać tego prawa normalnym?
   MOWA NIENAWIŚCI!!!!!!11111oneoneonejedenjedenjedenaście...
   Homosie nie są nienormalni! Oni stanowią tylko mniejszość. Bo czyż 1-3% populacji to nie po prostu mniejszość? Licz się ze słowami kolego.. ---rozgląda się uważnie wypatrując "tęczowej inkwizycji"---
   No.. Chyba masz szczęście.. nikt nie widział. Ale grabisz sobie, oj grabisz..

  •  

   pokaż komentarz

   Powtórzę, tak normalnym - kiedyś normą był ogół a nie margines. Poza tym homosie się wcale za normalnych nie uważają tylko za "wyjątkowych".

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIG

   Hamisiak jest kobietą

  •  

   pokaż komentarz

   Goryl czego ty oczekujesz, że będąc w środowisku homoseksualistów, tranwestytów i transeksualistów. Będzie umiał później poznać prawdziwą kobietę? To dla niego za trudne.

  •  

   pokaż komentarz

   @G0ryl
   I co w zwiazku z tym?

   @Adrian00
   Rozumiem, ze na wsi to niepojete, ale zeby byc tolerancyjnym nie trzeba rowniez koniecznie byc gejem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ DannyIG Twoje chamstwo chamstwem pogania, nie szanujesz swoich rozmówców to potem się nie dziw że oni nie szanują Ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIG
   w związku z tym trochę niepoprawnie to napisałeś:
   "@Hamisiak
   Oj, inteligencja sie nie popisales, chociaz bardzo chciales. "

   Tak tylko dla sprostowania ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze: każdy ma prawo pisać listy do każdego w każdej sprawie. Jeśli nie podoba mi się produkt jakiejś firmy, mogę do niej o tym napisać. Jeśli nie podoba mi się, że firma sponsoruje (płacąc za reklamy) określony program w TV, np. Cejrowskiego, też mogę o tym do tej firmy napisać i oświadczyć, że dopóki będą sponsorować Cejrowskiego, ja nie będę kupował ich wyrobów.To jest normalne. W innych krajach zdarzały się takie kampanie, organizowane przez najróżniejsze opcje światopoglądowe, i bywają skuteczne. W końcu tak działa wolny rynek! Nie ma to nic wspólnego z cenzurą - bo cenzura to blokowanie treści przez rząd, przez prawo, przez państwo.

   A po drugie - cenzura w Polsce owszem, istnieje, ale nie pro-gejowska, szanowni państwo, tylko katolicka. Dorota Nieznalska właśnie parę dni temu została uniewinniona, ale od czasu oskarżenia nie ma w Polsce czego szukać. Nikt nie zorganizuje jej wystawy. Jest w Polsce prawo, które karze za obrażanie "uczuć religijnych", z którego to prawa polska prawica korzysta BARDZO chętnie. I to właśnie jest cenzura - bo w tym wypadku to państwo nie pozwala mi mówić tego, co myślę.

   A kiedy Madonna nie może zagrać koncertu, bo jakiemuś zdewociałemu radnemu się to nie podoba - to jest OK?

   Drogie prawiczki, macie prawo do swoich koślawych, smutnych poglądów, ale błagam - zachowajcie resztki przyzwoitości, zwykłej ludzkiej uczciwości. Jeśli wy chcecie decydować o tym, co inni ludzie mogą zgodnie z prawem mówić, to MUSICIE dać takie samo prawo tymże innym ludziom. Tylko tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   DannyIG- wykopwy obrońca uciśnionych i bogu ducha winnych gejów, lesbijek i pedałów. Nie musisz się aż tak afiszować ze swoją seksualnością, żeby bronić każdego powiedzenia "nie" homoseksualizmowi. Walczysz w każdym wykopie, który porusza taką tematykę.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna