•  
  m........o

  +3

  pokaż komentarz

  A potem wielkie zdziwienie na salonach i w mediach, że w europejskich wyborach wygrywają nacjonaliści... To jest wyraźny sygnał że trzeba działać. i to natychmiast.

 •  

  pokaż komentarz

  ??? o_O No dobra dailymail więc niezbyt wysokich lotów źródło ale co to za logika? Do nas wlewają się imigranci to wy też musicie pocierpieć? Może by trzeba tak. My mamy pustynię, jest nam gorąco, nie może tak być wyślemy wam miliony ton piasku też się pomęczcie. Mnie swędzi dupa, Ciebie nie, a masz owsika niech Ciebie też swędzi dupa ... Ke?! Polityka państw arabsko-afrykańskich jest wybitnie roszczeniowa. Nam się należy i już.

  Rozumiem że Jewropa się przyczyniła do arabskiej wiosny ludów ale skoro sami tak chętnie obalili swego wodza Kadafiego to niech zbiorą plony tej decyzji. A oni naprawdę postępują jak małe dzieci, w całej Afryce ... to Europa jest winna naszej biedy. A co (choć jest i w tym też prawda - niby pomoc żywnościowa ale skutecznie niszcząca lokalne rolnictwo).

 •  

  pokaż komentarz

  Teraz w ciągu 24 godzin przypłynęło do Włoch 3tys nowych Europejczyków. :) Włosi ich przyjmują i szybko posyłają na północ, do Austrii, Niemiec, Danii, Holandii, Szwecji, Norwegii, UK. :)