•  

  pokaż komentarz

  Ruch Sprawiedliwości Społecznej nie różni się niczym od PZPR te same zapędy

  •  

   pokaż komentarz

   @mrafo: a jednak u schyłku świetności PZPR była większa wolność gospodarcza niż jest teraz...

  •  

   pokaż komentarz

   @mrafo: Nie można wygadywać takich rzeczy. Jako wieloletni działacz PPP często słucham wystąpień towarzysza Ikonowicza. Raz po pięknym pokazie sztucznych ogni oraz anarcho komunistycznej agitacji razem z Piotrem wyruszyliśmy do pobliskiego klubu studenckiego. Odbywały się wtedy nocne zabawy. Piotrek dorwał po dwóch godzinach dziewczynę (on to zawsze miał branie!) i poszliśmy do pobliskiego parku. Tam Ikonowicz przywiązał ją do drzewa i przytulał. Dziwna scena. Mimo zmieszania zrobiłem to samo w myśl starosłowiańskiego, czeladniczego przysłowia "nie rób drugiemu co tobie niemiłe."

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler nie masakruje Ikonowicza. Ikonowicz nie masakruje Wiplera.
  Trafiłem do wszechświata alternatywnego, czy co?

 •  

  pokaż komentarz

  W związku z aferą taśmową oraz tym jak Premier RP traktuje obywateli m.in. podwyższenie podatków, wysłanie 6 latków do szkoły mimo licznych protestów rodziców i zebraniu kilkunastu tysięcy podpisów pod petycją o przeprowadzenie referendum, w związku z likwidacją OFE i kradzieży 153 mld na rzecz ZUS proponuję bojkot wszystkich produktów i producentów którzy reklamują się na blogu przez niejakiej Katarzyny Tusk.

  Warto zauważyć, że wspomniana Katarzyna Tusk nie oznacza postów jako "sponsorowane", tak więc można założyć że pojawienie się ww. osoby na pokazach i eventach danych marek, z kubkiem kawy danej marki w ręku a także inny product placement należy traktować jako współpracę pomiędzy tymi markami a ww. osobą.

  A teraz do firm - drodzy reklamodawcy czy naprawdę chcecie być kojarzeni z tym, że poleca Was osoba której ojciec jest osobą "bez kręgosłupa moralnego", który każdemu z Was za.....brał kasę z OFE?? A Wy zlecacie za kilka - kilkanaście tysięcy kampanie jego córce? Chyba że uwierzyliście w hasło jej ojca "by żyło się lepiej" - czyli rodzinie Pana Tuska na pewno bo chyba nie Wam z tak wysokimi podatkami, biurokracją i bez szans na emeryturę z ZUS.

  •  

   pokaż komentarz

   proponuję bojkot wszystkich produktów i producentów którzy reklamują się na blogu przez niejakiej Katarzyny Tusk.
   @agnea: juz raz byl bojkot firmy reserved, swietnie na tym wyszli xD

   Warto zauważyć, że wspomniana Katarzyna Tusk nie oznacza postów jako "sponsorowane",
   skandal xD

  •  

   pokaż komentarz

   @nekti: tu nie chodzi o to że produkt/marka jest słaba/zła/nieskuteczna tylko o osobę, Katarzynę Tusk która go "reklamuje" sprawia że nie jesteś zainteresowany tym produktem gdyż:
   a) nie informuje że jest to product placement. Jest to nie moralne nie informować czytelników że produkt jest lokowany czy że wpis jest sponsorowany. Ma Kasia we krwi takie krętactwa, wiadomo po kim.
   b) reklamodawcy nie czują obciachu że ktoś z takim nazwiskiem, który każdemu z nich ukradł kasę z ZUS, reklamuje ich produkt. Marka jest kojarzona z nazwiskiem TUSK, a do osoby spływa kasa za reklamę i to niemała.
   Czyli Premier ich rucha w dupsko bez wazeliny a reklamodawcy jeszcze dają zarobić jego córce.

   Proste nie będzie popytu na te produkty bo są obciachowe i reklamowane przez nią, reklamodawcy przejdą do kogoś innego a co za tym idzie odetnie się Kasieńkę od żyły złota jaką jest działalność reklamowa na blogu.

  •  

   pokaż komentarz

   @agnea: ale co maja reklamy kasi tusk do dzialalnosci jej ojca? Tak to jest jak baba z zerowa wiedza wymadrza sie o marketingu xD

   Sluchaj, sam jestem producentem odziezy i reklamuje sie u blogerek i wiesz co? mam w dupie to ze jej ojciec to rudy oszust i klamca - LECI KASA ZE SPRZEDAZY

  •  

   pokaż komentarz

   W bojkocie Reserved chodziło o to że ta "zła" firma bo nie chce płacić podatków w RP gdyż Premier RP tak docisną śrubę, że firmy szukają optymalizacji podatkowej i wynoszą się gdzie pieprz rośnie żeby to złodziejskie państwo ich nie dymało. Najgłośniej krzyczał TVN że skandal, nota bene mający swoją siedzibę w Luksemburgu właśnie w celu optymalizacji podatkowej.

   Co do Browaru Ciechan to lewaki się przyburzyły że Browar wspiera akcje narodowe i patriotyczne. Wiadomo ból dupy u lewaków to codzienność. Takie prawo wolnego rynku, że za swoje pieniądze wspiera się jak chce i kogo chce ale lewaki tego nie rozumieją.

  •  

   pokaż komentarz

   @nekti: nie wiem dlaczego mnie chcesz zdyskredytować za babę i za brak wiedzy o marketingu. FYI nie jedna marka wycofała się z wielkich kampanii gdyż by skandal wokół osoby związanej z reklamą marki. Reklamodawcy boją się.

   Ty zapewne jesteś małym graczem na rynku odzieżowym i nie stać Cię na kampanie reklamowe tv, bilbordy w związku z czym szukasz innego kanały i dajesz ciuszek blogerce a ona sika po nogach że dostała za free. Dzisiaj rynek odzieżowy w Polce jest zalany polskimi projektantami, owszem Hi-endowymi ale też takimi płotkami co szyja z najtańszych materiałów z napisami JOLO dla gimbazy, a także sieciówkami a przede wszystkim ubraniami z Chin sprzedawanym na bazarze.

   Tu toczy się rozmowa o dużych reklamodawcach i o blogu który ma wiele wyświetleń a nie o Tobie i twojej firemce z Dolnośląskiego.

 •  

  pokaż komentarz

  Czym się różni 'legalny' podsłuch od podsłuchu 'nielegalnego'?