•  

  pokaż komentarz

  Jak się dostaliście na KS skoro tam tyko ludzie z USA oraz UK mogą wystawiać się? Działalność w UK czy zaprzyjaźniony rezydent?

 •  

  pokaż komentarz

  Są to pierwsze tego typu gogle na świecie.

  @Cmoar: A 360specs, vrAse, google samsunga i inne (wszystkie wymienione urzadzenia działaja na identyczne zasadzie, rowniez z wykorzystaniem smartfonów), urzadzenia zostały zapowiedziane znacznie wczesniej niz wasze. Nie zalecam promowanie sie hasłem typu "Są to pierwsze tego typu gogle na świecie." w internetach to nie przejdzie ;)
  No chyba ze nie macie pojecia o konkurencji, jesli tak to nie wroze wam pieknej przyszłosci ...

  W jednym z wywiadów równiez sie nie popisaliscie, o ile pamietam dla gadzetomani, wspominaliscie ze w przeciwieństwie do Oculus Rifta wasz sprzet moze słuzyc do ogladania filmow ... moze was to zdziwi ale Oculus Rift równiez oferuje taka mozliwosc i jest juz kilka aplikacji do wirtualnego kina ...
  W skrocie przestancie pieprzy* głupoty ... bo to zle o was swiadczy.

  Dzięki Cmoar za ok 500zł uzyskujesz taki sam efekt.
  a czy przypadkiem efekt nie zalezy równiez od jakosci i rozdzielczosci smartfona ... z 2letnim telefonem raczej takiego efektu nikt nie osiagnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Siepa: Zapraszam do bliższego zapoznania się z naszym produktem na nasza stronę lub do obejrzenia filmu, znajdziesz tam informacje jakie telefony pasują do Cmoar i jakie właściwości się uzyskuje. Nie sposób w kilku słowach komentarza wypisać wszystko. Dokładnie sobie zdajemy sprawę z konkurencji, stąd nasz komentarz. Nie ma na rynku gogli, dzięki którym możemy cieszyć się doskonałym obrazem 2D i 3D zbliżonym do okularów od Sony z wykorzystaniem smartfona.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszektomaszek: Dzięki za opinie ale zwróć uwagę, że po pierwsze nasze gogle nie są wykonane z kartonu :) Chcieliśmy stworzyć w pełni profesjonalne urządzenie łączące w sobie wszystkie dostępne gogle projekcyjne w jednym urządzeniu. Aby to osiągnąć niestety musi to być dość zaawansowany kawałek plastiku i dość profesjonalne soczewki. Dla porównania gogle projekcyjne do oglądania filmów w 3D od sony htmz-t3w kosztują 5.5 tys zł - Dzięki Cmoar za ok 500zł uzyskujesz taki sam efekt. Są to pierwsze tego typu gogle na świecie.

 •  

  pokaż komentarz

  1. Mamy nadzieje, że nie - koszty form wtryskowych są bardzo wysokie, gogle przez swoją uniwersalność składają się z bardzo wielu elementów stąd taki próg.

  2. Chcielibyśmy aby kampania zakończyła się sukcesem, jeśli się tak nie stanie będziemy szukać innych rozwiązań :)

  3. Twórcą urządzenia w 100% jest 24 letni Damian Boczek z Mikołowa :) Więc tak zostało wymyślone i zaprojektowane przez Polaka

  4. Jeśli chodzi o aplikacje AR to tak, w najbliższych dniach udostępnimy developerom swoje SDK dzięki czemu tworzenie ich nie będzie skomplikowane :)

  tutaj małe video możliwości AR

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma na rynku gogli, dzięki którym możemy cieszyć się doskonałym obrazem 2D i 3D zbliżonym do okularów od Sony z wykorzystaniem smartfona.

  @Cmoar: zapewne nie posiadacie sprzetu konkurencji o której wspomniałem, zatem na jakiej podstawie twierdzicie ze sprzet jest lepszy ... Ocene jakosci sprzetu pozostawcie konsumentom. Pozatym to nie polityka w komentarzu jest jasno napisane "Są to pierwsze tego typu gogle na świecie." z czego wynika ze nie mowa tu o pierwszych tej jakosci googlach tylko ogolnie pierwszych TEGO TYPU, co jest niezgodne z prawda i nie ma o czym debatowac.

  Swietna inicjatywa i sprzet która w 100% popieram. Jednak zachowajcie troche skromności i nie robcie z ludzi debili.

  •  

   pokaż komentarz

   @Siepa: Oczywiście, że jest możliwość oglądania filmów za pomocą Oculus Rift - tutaj chodzi o jakość obrazu jaką doświadcza użytkownik oglądając film pomiędzy oculusem a okularami Sony czy Cmoar ( dzięki soczewkom 3d cinema screen). W goglach VR powiększenie jest bardzo duże przez co obraz widziany jest słabej jakości i piksele są bardziej widoczne. Nikogo nie chcemy wprowadzać w błąd, jak już zauważyłeś produkty konkurencyjne służą jednoznacznie do wirtualnej rzeczywistości. Istnieje zależność pomiędzy polem widzenia a jakością obrazu.

Dodany przez:

avatar Cmoar dołączył
70 wykopali 10 zakopali 3.5 tys. wyświetleń