•  

  pokaż komentarz

  Gówno prawda, ja wygrałem tam dwa razy i otrzymałem obiecana nagrodę. Widzę, że nie którzy zawsze wiedzą lepiej... Jest tam teraz problem, ale to nieprawda, że w ogóle nie wypłacają pieniędzy a widzę, że wszyscy to wykopują bezmyślnie nie wiedząc nawet o co w tym wszystkim chodzi. Ci którzy robią największy syf w komentarzach to przeważnie osoby które zostały zbanowane za multikonta...Ogólnie na serwisie teraz rządzą się inne prawa, sa grupy osób które podgrzewają sobie nawzajem, przez co zwykli użytkownicy nie maja szans, dlatego ja sobie już odpuściłem wchodzenie na ten serwis właśnie przez takie grupy.

  ps. Mogę pokazać screeny przelewów z onetu jak ktoś nie wierzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciiiiii, bo jeszcze się połapią że to pic i pójdą na wykop ;(

  •  

   pokaż komentarz

   Albo raczej na forum onetu ;) A poważnie mówiąc to aktywni użytkownicy wyczaju się już dawno w tym połapali. Chodzi o to żeby uświadomić ludziom którzy chcieliby się tam zarejestrować właśnie ze względu na te nagrody, że to jest jeden wielki pic na wodę.

   Sam się tam kiedyś zarejestrowałem. Chciałem zobaczyć jakimi prawami rządzi się ten serwis. Z wykopem to nie ma nic wspólnego. Dodane przeze mnie znalezisko które na Wykopie cieszyło się dużą popularnością i było na odpowiednim dla tego serwisu poziomie intelektualnym (znalezisko dotyczyło koszulek z "Jestem Hardkorem") nie zyskało żadnego zainteresowania. Za to na ich stronę główną wchodzą same bzdurki które zostały wykopane, czy raczej "podgrzane" masowo przez multikonta i konta znajomych - coś co na wykopie można by porównać do działań grupy Waldka1984.

   Nie ukrywam że zarejestrowałem się tam nie tylko ze względów poznawczych. Zachęciło mnie oczywiście to że jest możliwość zdobycia jakiś pieniędzy za to samo co tutaj robię czysto hobbystycznie czyli za dodawanie znalezisk. Jak widać dałem się nabrać jak setki, a może tysiące innych osób które zarejestrowały się na tym serwisie licząc na jakąś wygraną.

   Jeśli ta informacja ujrzy światło dzienne może to być przysłowiowy "gwóźdź do trumny" dla wyczaju, gdyż te nagrody pieniężne są chyba jedynym magnesem ściągającym tam ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   oj NiEb0 a Ty dalej z tą paranoją, rób tak dalej a moja grupa będzie Ci się śnić po nocach. Dodałem dzisiaj ciekawy news pozwie przeciwko WHO i ONZ, przypadkowe osoby go w naturalny sposób wykopywały, dla Ciebie oczywiście spam. Później przeczytałem, że mojej grupie udało się wykopać na główną "Vaclav Klaus u Glenna Becka"... no ja pierd#$! Znalazłem to wykopalisku, uznałem za ciekawe, nawet dałem link do samego filmiku na bloga. Ja nawet nie wiem kim jest ten kto to wstawił! (może autor tłumaczenia?) ale oczywiście dla Cibie to jest mój spam. NiEb0 zastanów się czy nie przesadzasz, bo tego się już słuchać nie da...

  •  

   pokaż komentarz

   "rób tak dalej a moja grupa będzie Ci się śnić po nocach"
   O, robi się ciekawie... Co, grozisz mi?

   Wyżej napisałem tylko że wyczajowy model promowania znalezisk jest porównywalny z tym co Ty i Twoja grupa robicie/robiliście na wykopie. Może temu zaprzeczysz? Takiego natłoku dowodów, które tomek zaprezentował w swoim znalezisku nie da się odeprzeć.

   Jeśli chodzi o wspomniane przez Ciebie znalezisko o wirusie A/H1N1 to racz zauważyć że nie tylko ja uznałem je za spam. Na chwilę obecną z 23 zakopów 15 jest za spam, więc chyba musi coś w tym być nie sądzisz? Po ujawnieniu przez tomka waszych manipulacji przy promowaniu znalezisk ludzie teraz będą podchodzić z większym dystansem do informacji od was i zakopywać je jako spam.

   Jeśli chodzi o "Vaclav Klaus u Glenna Becka" to faktycznie nie sprawdziłem czy najpierw zamieszczone to było na Twoim blogu czy na wykopie. Nadal nie jestem w stanie tego stwierdzić bo na blogu nie ma dokładnego czasu dodania wpisu. Ale zakładam że masz rację i zwracam honor. Zauważ tylko że tamtego znaleziska nie zakopałem za spam, więc nie wiem skąd Twoje zarzuty.

  •  

   pokaż komentarz

   Wszystko fajnie tylko nie róbcie burdelu w komentarzach.

  •  

   pokaż komentarz

   @sayan: Święta racja. Obiecuje więcej nie prowadzić polemiki z Waldkiem w tym znalezisku bo faktycznie nie jest to miejsce na to.

   Chciałbym się skupić tutaj na ukochanym przez wszystkich wykopowiczów wyczaju i jego machlojkach. Może znajdzie się wśród wykopowiczów ktoś kto niby miał dostać którąś z nagród pieniężnych od wyczaju? Ciekaw jestem stanowiska administracji tamtego serwisu bo na blogu widać że od miesięcy piszą tylko że już niedługo będą te formularze przesyłane, żeby się nie niecierpliwić ;) Nikt już chyba nie wierzy w pozytywne rozwiązanie tej sprawy...

  •  

   pokaż komentarz

   O, robi się ciekawie... Co, grozisz mi?
   skąd, źle to odebrałeś, martwię się bo wszędzie widzisz i piszesz o grupie Waldka :)

   Po ujawnieniu przez tomka waszych manipulacji przy promowaniu znalezisk ludzie teraz będą podchodzić z większym dystansem do informacji od was i zakopywać je jako spam.
   Wszystko co ja dodam na wykop zakopiesz jako spam? tak dla jasności, chciałbym wiedzieć...

   Zauważ tylko że tamtego znaleziska nie zakopałem za spam, więc nie wiem skąd Twoje zarzuty.
   Chodzi mi o to, że stawiasz zarzuty, że coś "przepchnęliśmy" na główną:
   Widzę że jeden z ostatnio wstawionych na Twojego bloga materiałów udało się wam już przepchnąć na główną. Mam nadzieję że z tym wam się ta sztuka nie uda :P
   a to nieprawda.. nie twierdzę, że kłamiesz, czy celowo manipulujesz, ale stawiasz nieprawdziwe tezy w komentarzach.

  •  

   pokaż komentarz

   Tu jest też bardzo ciekawie
   http://wyczaj.blog.pl/komentarze/index.php?nid=14363813
   użytkownik Zaraki
   już 7 tydzień i formularzy brak niedługo ludzie będą wyjeżdżać na urlopy i wtedy wygrana przepadnie:/ Wysłanie maila sprawia taką trudność ? Czy w ogóle ktoś się tym interesuje?

  •  

   pokaż komentarz

   @NiEb0
   i tak zawsze będziesz drugi...

  •  

   pokaż komentarz

   @zychu69: Oj, nie zawsze... Już całkiem niedługo mogę spaść sporo niżej, bo nie będę miał na wykop tyle czasu co teraz... Ale fajnie że we mnie wierzysz ;) Przynajmniej dla Ciebie zawsze będę drugi ;)

  •  
   R..........r

   -9

   pokaż komentarz

   DRUUGGIIIII, TYLKO DRUGIIIIIII

   przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

  •  

   pokaż komentarz

   Tak sobie pomyślałem że sprytna Magda czy inny Janek postanowią usunąć te niepochlebne dla serwisu wpisy z bloga. Zrobiłem więc mirror wszystkich siedmiu tematów na blogu. Oto galeria:
   http://img43.imageshack.us/gal.php?g=wyczaj1.png

   Zrzuty ekranu są ułożone chronologicznie. Pierwszy jest zrzutem najnowszego wpisu na blogu, a ostatni najstarszego.

  •  

   pokaż komentarz

   @ NiEb0

   Dla ciebie odpowiedni poziomom intelektualny to koszulki z "Jestem Hardkorem"!? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Grzybek: A umiesz czytać ze zrozumieniem mój ty intelektualisto? ;)

   EDIT: To ciekawe zjawisko, gdy tylko ktoś powie coś niepochlebnego o Waldku zostaje od razu opluty i zmieszany z błotem... I to jeszcze w jakim wyrafinowanym stylu (patrz @WielkiRoman poniżej) którego nie powstydziłby się żaden 10-cio latek... Ludzie opanujcie się! Taki fanatyzm to coś strasznego!

  •  
   W.........n

   -21

   pokaż komentarz

   niebo , największa manipulacja to była chyba u ciebie na porodówce , a raczej przy probówce ;/
   jestem za aborcja !

  •  
   W.........n

   -16

   pokaż komentarz

   mozecie minusowac , mam to w nosie ;)
   waldek ma przycisk POWERwykop i od razu glosuje sam za tzw. swoja bande ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @ NiEb0

   Czyli poświeciłeś się i zniżyłeś się do naszego poziomu dając nam ten wykop o koszulkach?

  •  

   pokaż komentarz

   @Grzybek: Pisząc "nam" myślisz o społeczności wyczaju? Jeśli tak to chyba wyczajenie o koszulkach, a nie wykop o koszulkach. Chyba że na prawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Bo ja niczego o "hardkorowych" koszulkach na wykop nie wrzucałem.

   A wyczajenie o koszulkach w moim odczuciu pasowało poziomem do innych wyczajeń które są podgrzewane na wyczaju. Na tamtym serwisie średnia wieku jest niższa to i wyczajenia aby trafić w gust ludzi z wyczaju siłą rzeczy nie mogą być zbyt ambitne...

  •  

   pokaż komentarz

   OT

   @Niebo
   Naprawdę piszemy razem.

   /OT

  •  

   pokaż komentarz

   @niebo i było na odpowiednim dla tego serwisu poziomie intelektualnym
   zal mi ciebie stary..

  •  

   pokaż komentarz

   @slada: Bo uważam, że na wyczaju jest niższy poziom intelektualny niż na wykopie? Mów sobie co chcesz, ale cóż... tak właśnie uważam. Chociaż wpisy "wykopowej elity" które pojawiają się na podlinkowanym blogu sprawiają że coraz bardziej wątpię w postawioną przez siebie tezę...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nadrill - jak widze "kulture", jaka zaprezentowali wykopowicze w komentarzach na blogu wyczaja, to nie wiem czy byloby to wielka roznica.

 •  

  pokaż komentarz

  Chcieli, zdrajcy, kasę za linki? A takiego wała!

  I owszem, Ewa i Madzia są fajne. Janek gej.

 •  

  pokaż komentarz

  zawsze sie znajdzie jakis d%!## ktory w wykopanym artykule wrzuci komentarz "wykop", "wykop efekt", "wykop rzondzi" (ba, zdarzylo sie nawet ze mi jakis pajac wrzucil taki komentarz na moja strone przy moim loginie, a nie dodawalem ją do wykopu wtedy)

  rownie prostackie jak onetowe "wpisujcie miasta".

  jest powiedzenie "jestes głupi jak komentarz na onecie". czy będzie powiedzenie "jesteś głupi jak komentarz wykopowicza na wykopanej stronie"?

  •  

   pokaż komentarz

   Trochę za długie, przysłowia ludowe są raczej krótkie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Z tego co zauważyłem już panują hasła "oho wykop tu wpadł", etc. Ogólnie userzy naszego kochanego serwisu nie są uważani za zbyt dojrzałych i inteligentnych właśnie przez opisane przez konradk akcje ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Coraz bardziej wk!#%iają mnie pajace, którzy przy każdej możliwej okazji (możliwość zostawienia komentarza) dają świadectwo jacy to są elokwentni i niesamowici. Potem taki idiota jeden z drugim wykopują temat "zwała w hoy" i komentują, co to w ogóle za d#$!! i frajer wypisuje takie rzeczy, a sami robią dokładnie to samo. Szkoda słów, ogarnijcie się ludzie.

  •  

   pokaż komentarz

   Im bardziej sie w tym wzgledzie spuszczacie, tym wieksza radoche maja te trolle wypisujace wszedzie 'wykop pozdrawia'. Wydaje mi sie, ze jak tylko ucichna te zale w komentarzach, to gimbusom przestanie to sprawiac taka wielka frajde i tez przestana. Uwielbiaja pajacowac pod warunkiem, ze maja publicznosc, ktora nie ukrywajac swych emocji sledzi i komentuje ich poczynania.

  •  

   pokaż komentarz

   A ja odniosłem nawet wrażenie, że to użyszkodnicy wyczaju podszywają się pod wykopowiczów w celu ich zdyskredytowania :P Gdzieś tam w wykopie "Poradnik profesjonalnego manipulowania UPR" było coś takiego, że ludzie mieli pisać z błędami ortograficznymi komentarze popierające inne partie w celu stworzenia negatywnych skojarzeń :P

 •  

  pokaż komentarz

  Ej, odczepcie się od Ewy i Magdy!