•  

  pokaż komentarz

  Sprzedzilem kilkanscie minut na szukaniu wypowiedzi Ljaszka gdize pada słowo Polska. Jest bardzo mało(ale żeby dobrze poszukac trzeba lepiej znac jezyk może ktos to zrobi) . Kilkakrotnie pisał o tym jak Niemcy przebrali swoich w polskie mundury i zaatakowali radiostacje w Gliwicach. Po tym gdy USA zrezygnowalo z budowy tarczy rakietowej pisal że Polska znalazł sie w niekorzystnej sytuacji i Ukriana nie moze stac z boku. Pisał że bedize w Polsce rozmawiał o pomysle budowy jakiegos systemu oborny rakietowej dla Europy srodkowo wschodniej (nie wiem czy to realne ale Ukriancy moga miec jakies doswiadczenia w tej branzy w koncu robili cos nawet do rakiet kosmicznych). Nie znalalzlem zadnych negatywnych wrzutek w kierunku Polski.
  A najlepsze jest to że Ljaszko oskarżał banderowska Swobode o to ze jest na usługach Moskwy gdy radni z tej partii zablokowali jaks uchwale majaca ulatwic prace nad eksploatacja gazu łupkowego. Powiedział nawet ze gdyby zył Bandera to kazałby powiesic randych Swobody na latarniach.
  Ljaszko nie pochodzi z Zachodniej Ukrainy stad zapewne wynika fakt ze chociaz uznaje sie za nacjonaliste to nie uzywa symboliki banderowskiej.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  hmmm patrząc na Ukraińską "Armię" która de facto nie jest w stanie sobie poradzić z garstką terrorystów (tzw. separatystów) to wystąpienie Pana Laszko należy uznać jako żart:)

  •  

   pokaż komentarz

   hmmm patrząc na Ukraińską "Armię" która de facto nie jest w stanie sobie poradzić z garstką terrorystów (tzw. separatystów) to wystąpienie Pana Laszko należy uznać jako żart:)

   @mauuro: Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że ta garstka terrorystów to jednostki specjalne sił Rosji, z wypasionym sprzętem i stałą pomocą z Rosji? W dodatku prawdopodobnie Rosja prowadzi ostrzał arytleryjski Ukrainy?

   http://www.wykop.pl/link/2091322/rosja-ostrzeliwuje-ukraine-artyleria-ze-swego-terytorium/
   http://www.wykop.pl/link/2091230/rosyjscy-zolnierze-chwala-sie-bombardowaniem-ukrainy/

   Kolejna sprawa, że jakimś śmieciem nie ma sensu się przejmować, u nas w rządzie też są pajace i popaprańcy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cbatman: geniuszu a jak się nazywają ukraińcy którzy chcą przyłączenia do rosji? Agenci? Jednostki specjalne? Najpierw znajdź lepsze źródła niż proukraińska lub prorosyjska propaganda z internetu, a potem udawaj że się znasz, bo takiego p@!?!!@enia już ciężko słuchać, a co drugi wykopek pisze gówno wiedząc.

  •  

   pokaż komentarz

   @Szefu: Dziwnie dużo tych "Ukraińców" ma paszport rosyjski i przeszłość związaną z pracą dla Kremla(wojsko, gru itp). Pewnie czysty przypadek ;).

  •  

   pokaż komentarz

   @Zydomasoneria: pewnie byłeś na ukrainie i widziałeś ich paszporty. Właśnie o takim p?$!!!#eniu pisze, gowno wiecie a w każdym znalezisku lament o ruskich agentach. Będąc na ukrainie kilka miesiecy temu spotkałem nie jednego zwykłego człowieka który popiera rosje i raczej nie ma ruskiego paszportu. Tak samo spotkałem wielu którzy są przeciwnikami rosji. Ale wy tego nie zrozumiecie bo macie mózgi przezarte propaganda jednej lub drugiej strony i potraficie tylko minusowac i płakać jaka to Rosja zła bo przecież mówili w tvnie

  •  

   pokaż komentarz

   @Szefu: Nie byłem więc po części masz racje do końca nie wiem jak to jest. Prawda jest też taka, że gdyby nie wsparcie Rosji to na Ukrainie dawno byłby spokój.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zydomasoneria: fakt Rosja nie powinna wspierać Ukraińców chcących przyłączenia, ale nie można zwalac na ruskich całej winy, bo jest wielu ukraincow którzy woleliby żyć w rosji niż u siebie i do tego dążą.

  •  

   pokaż komentarz

   Będąc na ukrainie kilka miesiecy temu spotkałem nie jednego zwykłego człowieka który popiera rosje i raczej nie ma ruskiego paszportu.

   @Szefu: To niech się wyprowadzą do Rosji.

   Ale wy tego nie zrozumiecie bo macie mózgi przezarte propaganda jednej lub drugiej strony i potraficie tylko minusowac i płakać jaka to Rosja zła bo przecież mówili w tvnie

   A ty nie rozumiesz tego czym jest integralność terytorialna państwa. Na Krymie też walczyła ludność a nie specnaz Putina z najlepszym sprzętem, nie, wtedy nazywany "zielonymi ludzikami"? Wybory również były normalnie przeprowadzone, pod ruskimi karabinami i z łamaniem wszelkich zasad. A teraz się okazało, że na Krymie coraz większa bieda. Typowe.

   fakt Rosja nie powinna wspierać Ukraińców chcących przyłączenia

   Póki co to wspiera tak, że wysyła tam żołnierzy. I sprzęt małpom, które doprowadziły do śmierci setek niewinnych ludzi. Jedynym celem Rosji jest aneksja Ukrainy i tamtejszego przemysłu a nie żadna pomoc Ukraińców. Zwykła agresja na suwerenne państwo.

   ale nie można zwalac na ruskich całej winy, bo jest wielu ukraincow którzy woleliby żyć w rosji niż u siebie i do tego dążą.

   Człowieczku, u nas na Śląsku jest dużo ludzi, którzy chcą przyłączenia do Niemiec. Gdyby teraz tam wkroczyło niemieckie wojsko to też byś pieprzył, że nie wolno na Niemcy zwalać całej "winy"?

   I płakać jaka to Rosja zła bo przecież mówili w tvnie

   Rosja to największe zło jakie się przydarzyło Polsce i Europie. I nie dlatego, że tak mówili w TVNie, akurat tam mówią inaczej, podobnie jak ty.

   Najpierw znajdź lepsze źródła niż proukraińska lub prorosyjska propaganda z internetu

   Pokaż swoje źródła. Putin jest jak rozwydrzone dziecko wydające pieniądze, które uzyskali jego poprzednicy. Sam nic dla tego kraju nie zrobił i ciągnie na osiągnięciach rodziców. Przeciętny obywatel dostanie w dupę, ale co z tego, najważniejsze żeby rassija była jak największa. To nic, że nie możemy jej kontrolować i przez to giną setki ludzi, ważne żeby była największa. Gratuluję ci fascynacji człowiekiem, który przyczynił się do śmierci tysięcy osób i spowodował dwie wojny(Czeczenia z prowokacją FSB polegającą na wysadzeniu 300 obywateli Rosji i Gruzji) i teraz próbuje rozpętać trzecią na Ukrainie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Szefu:

   Byłeś chociaz raz w życiu na ukrainie?

   ...bylem oraz przez rok czasu pracowalem z Ukraincami.

   Gadasz bzdury, ze wiedna uszy. Nie bede dyskutowal z kims, kto potrafi jedynie wyzywac, obrazac i ogolnie nie ma nic na potwierdzenie swoich slow a w dodatku jest ruskim pacholkiem.

   Zglosilem twoje posty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cbatman: W dupie to mam możesz zgłosić nawet ten bo do tego się nadajesz. O wyzywaniu mówi człowiek który nazywa mnie ruskim pachołkiem hahahahahhaha. Zapomniałeś jeszcze dodać że na pewno mi płacą i dają rozkazy co pisać. Zdemaskowałeś mnie, nie mówi nikomu o tym.

 •  

  pokaż komentarz

  Ljaszko to zwolennik wejcia Ukriany do NATO a tam o zadnym rewizjonizmie nie ma mowy. Przegladnalem jego profil on (czy osoba prowadzaca ) nie wklejał tam ani flag w barwach czerowono czarnych ani zjdeca Bandery co robi czesto Prawy Sektor czy Swoboda.Zjdeica z jego wieców i pelnojest tylko flag ukrianksich, na ramieniu w czasie akcji ma opaske niebiesko zolta. Nie wyciagal bym wnioskow że to jakis neobanderowiec skoro tej symboliki nie używa. Moim zdaniem skoro spada poparcie dla tych ktorzy sie odwoluja do Bandery to trzeba ta łatke przylepic komus innemu.